0

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Alfabet

Alfabet

Charlotte Dematons
€ 24,90
Virgil

Virgil

Luca Caioli
€ 19,99
Uitverkoren

Uitverkoren

Veronica Roth
€ 20,00
Nog lange niet

Nog lange niet

M.J. Arlidge
€ 20,99
Totaal gesloopt

Totaal gesloopt

Jeff Kinney
€ 15,99
Zilveren vleugels

Zilveren vleugels

Camilla Läckberg
€ 24,99

Hieronder tonen we iedere maand alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. Dan krijgt u het boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u kunt krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

266 resultaten gevonden

Weergave

Een nieuw begin

Tony Crabbe
9789049808266 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 681 is Een nieuw begin van Tony Crabbe, auteur van de bestseller Nooit meer te druk. We hadden het al te druk en dat is nu, in tijden van corona, voor velen niet minder geworden. Inboxen s... Meer

€ 13,99

Na de quarantaine

Alexander Rinnooy Kan
9789463821155 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nu de eerste piek van de coronacrisis achter de rug is, kijken we aan tegen een ravage. Alles lijkt ontwricht. Levens gingen verloren, ons doen en laten werd ingeperkt en de economie raakte in een paa... Meer

€ 9,95

Als risico's viraal gaan

Dirk Geldof
9789463799041 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Welke wereld willen we na corona? Hoe gaan we van noodtoestand naar normaliteit? Wat wordt de nieuwe normaliteit? Welke lessen trekken we, nu we nog geruime tijd met het coronarisico moeten leven? De... Meer

€ 19,50

Utopie voor realisten

Jan De Groof
9789401470421 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Als samenleving staan we voor grote uitdagingen. Ontwikkelingen in onder meer de gezondheidszorg, economie, industrie of cultuur, maar ook in het denken over duurzaamheid, identiteit en migratie, zett... Meer

€ 29,99

Moederziel

Sophie Zeestraten
9789026349867 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en hoopvol boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown. Vi... Meer

€ 20,00

Polygamy

Miriam Koktvedgaard Zeitzen
9789389165876 | Ongerubriceerde taal | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 46,95

Borderland Religion

9780367893132 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 49,50

Skateboarding And Femininity

Dani Abulhawa
9780367507145 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,95

Industrial And Business Space Development

C. Marsh, Haris Martinos, A. Mcintosh & S. Morely
9780367450953 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 73,50

Los Angeles Riots

Mark Baldassare, David O Sears, Edgar W Butler & Peter A Morrison
9780367293635 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 153,95

Crisis Of Modernity

Gunter H. Lenz & Kurt L. Shell
9780367291099 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 153,95

Crime Conundrum

Lawrence M Friedman & George Fisher
9780367291082 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 153,95

Strategies For Conducting Technology Assessments

Joe E. Armstrong & Willis W. Harman
9780367288914 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 153,95

Child And Family Welfare

Jerry L. Johnson & George Grant Jr.
9781516541461 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 53,50

Economic And Social Survey Of Asia And The Pacific 2020

United Nations Economic And Social Commission For Asia And The Pacific
9789211208139 | Ongerubriceerde taal | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 126,95

Wege in die Zukunft

Flecker, Jörg, Wöhrer, Veronika & Rieder, Irene
9783847111450 | Duits | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Der Übergang von der Schule in den Beruf bzw. in weiterführende Schulen gehört zu den wichtigsten Phasen im Lebenslauf junger Menschen. Dieser Band zeigt, welche Ziele die Jugendlichen verfolgen, wie... Meer

€ 75,95

Politik - Theorie - Erfahrung

Bauer, Ingrid, Hämmerle, Christa & Opitz-Belakhal, Claudia
9783847110873 | Duits | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dieser Band versammelt Gespräche, die in den 30 Jahren des Bestehens von "L'Homme. Z. F. G." mit namhaften Akteur*innen der feministischen Geschichtswissenschaft geführt wurden. Es werden Feminismen u... Meer

€ 47,95

Social Studies Of Gender

9781516596676 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Invites students to critically examine the use of and assumptions about sex and gender while studying the various areas in which gender analysis is conducted. The reader features a collection of diver... Meer

€ 135,50

Introduction To Sociology

9781516580255 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Features scholarly readings that familiarize students with the study of society, its focus on the sources and solutions of social problems, and how contemporary factors have facilitated engagement wit... Meer

€ 86,95

Southeast Asian Affairs 2020

9789814881302 | Ongerubriceerde taal | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 59,95