0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
The Ladies Of The Secret Circus
The Ladies Of The Secret Circus

The Ladies Of The Secret Circus

Enter A World Of Wonder With This Spellbinding Novel

Constance Sayers

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, de levertijd is 6-7 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 11,50
Omschrijving

From the author of A Witch in Time comes a magical story of family secrets, sacrifice and lost love set against the backdrop of a mysterious circus - perfect for readers of Erin Morgenstern's The Night Circus, Erika Swyler's The Book of Speculation and Gwendolyn Womack's The Fortune Teller.

Specificaties
  • Uitgever
    Little, Brown Book Group
  • Verschenen
    nov. 2021
  • Bladzijden
    464
  • Genre
    Historische fictie
  • Afmetingen
    127 x 196 x 34 mm
  • Gewicht
    314 gram
  • EAN
    9780349425962
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

The Song Of Achilles

The Song Of Achilles

Madeline Miller
€ 12,95
Kom verder!

Kom verder!

Freek de Jonge
€ 22,99
Willem die Madoc maakte

Willem die Madoc maakte

Nico Dros
€ 27,50
De belofte van het weesmeisje

De belofte van het weesmeisje

Anne Jacobs
€ 21,99
Storm

Storm

Lucinda Riley
€ 21,99