0

Titles to be expected soon

These titles are due soon, it's possible to order them.

Between the sea and the sky

Between the sea and the sky

Jimmy Nelson
€125.00
Goed zo, mama!

Goed zo, mama!

Chris Haughton
€14.99
Lourdes aan de Maas

Lourdes aan de Maas

Michel van Egmond
€21.99  €19.49
Swansdale

Swansdale

P.F. Thomése
€25.00
Mijn mannen

Mijn mannen

Victoria Kielland
€22.50
Het internaat

Het internaat

Serhi Zjadan
€24.99
Trainen voor het leven

Trainen voor het leven

Arie Boomsma
€20.00
Het verlaten individu

Het verlaten individu

Esther van Fenema
€18.50
Jaarboek sterrenkunde 2023

Jaarboek sterrenkunde 2023

Govert Schilling
€17.99
Persoonlijkheid en macht

Persoonlijkheid en macht

Ian Kershaw
€39.99
Kilometer 101

Kilometer 101

Maxim Osipov
€25.00
Drang

Drang

Kate Zambreno
€24.50
Dochters van Sparta

Dochters van Sparta

Claire Heywood
€24.99
De kunst van het gedachtelezen

De kunst van het gedachtelezen

Henrik Fexeus
€22.99

We show you titles expected to be published in the nearby future.

It's possible to order these titles. You'll receive the book as soon as it's available or you receive a message that the book is ready to collect.

We display a full title list. You can filter on the left side  on subject, product form, language and price.

Refine Close

17 results found

Display

De mooiste tijd van ons leven

Claire Lombardo
9789056727413 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Wanneer Marilyn Connolly en David Sorenson verliefd worden in de jaren zeventig, hebben ze nog geen idee van wat hun te wachten staat. Nu, bijna veertig jaar later met vier totaal verschillende volwas More

€24.99

Rosa Damàs

Barbara , Hennings
9783946112815 | German | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Rosa DamàsIhr GlanzIhr FluchAls sich im Jahr 2010 zwei Männer in der Deutschen Nationalbibliothek in Frankfurt am Main begegnen, wissen beide genau, was sie voneinander wollen. Der Alte ahnt, er muss More

€20.00

Nimm mich einmal in den Arm

Christine , Leitl
9783958283220 | German | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Susanna kommt mit roten Haaren zur Welt - zum Entsetzen ihrer Mutter.In ihrer Kindheit und Jugend vermisst das Mädchen Maries liebevolle Zuneigung.Geborgenheit findet Susanna nur bei ihrem Vater André More

€13.00

The Writer's Retreat

Jenny Sue , Baker
9798885045230 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€13.50

Wrong Place Wrong Time

Gillian , McAllister
9780063275270 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER • A REESE'S BOOK CLUB PICK?It's perfection, every word, every moment. A masterpiece . . . One of the best books I've ever read.? ?Lisa Jewell, #1 New York Times More

€20.50

The English Garden Mystery (McCabe and Cody Book 11)

Dan , Andriacco
9781804240816 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€17.50

Two Nights in Lisbon

Chris , Pavone
9798885780865 | English | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...
€38.00

Abschied von den Engeln

Werner , Heiduczek
9783963115691 | German | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Die vier Geschwister Marula leben 1959/60, noch vor dem Mauerbau in Berlin, in beiden deutschen Nachkriegsstaaten: in Westdeutschland der progressive Theologe Max und die "kapitalistische" Schuh- und More

€20.00

You Love Me

Caroline , Kepnes
9781398513624 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

You know him. He's the sweet guy you meet in the library or bookstore.You like him. He might just be your perfect guy.You trust him. But is he capable of murder? Caroline Kepnes is the author of You,  More

€11.50

Black Bird

9783948063344 | English | Audio CD | 2022
  • Get stock status ...

Das Musikalbum Black Bird von Songwriter und Gitarrist Daniel Gumo Reiss wurde eigens für DrahtseilTakt komponiert und begleitet den Leser auf seiner emotionalen Reise durch das Buch. Namhafte Sänger More

€14.99

Hartenpijn
E-book

Martin Scherstra
9789020545586 | Dutch | E-boek | 2022
  • Get stock status ...

Beeldend kunstenaar Ynze, de hoofdpersoon van 'Hartenpijn' van Martin Scherstra, woont met zijn dochtertje Trijnie aan de rand van een Fries dorpje. Nadat hij weduwnaar is geworden, zondert hij zich m More

€7.99

Die Mauersegler

Fernando , Aramburu
9783863525590 | German | Digital | 2022
  • Get stock status ...

Der spanische Bestsellerautor Fernando Aramburu legt einen großen humanistischen Roman über einen Mann namens Toni vor. Toni ist ein Antiheld, der das Leben nicht liebt. Nur seinen Hund. Er fasst eine More

€27.90

Schimmen
E-book

Fatma Aydemir
9789044934236 | Dutch | E-boek | 2022
  • Get stock status ...

Hüseyin heeft dertig jaar in Duitsland gewerkt en nu vervult hij eindelijk zijn droom: wonen in een appartement in Istanbul. Maar op de dag van de verhuizing krijgt hij een hartaanval. Voor de begrafe More

€12.99

De Jasmijntuin
E-book

Elena Conrad
9789402766769 | Dutch | E-boek | 2022
  • Get stock status ...

Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino.De zomer is aangebroken in Ligurië; bij de villa op de klif staan de jasmijnstruiken al volop in More

€12.99

Alles wat niet kan
E-book

Salma El-Wardany
9789026360848 | Dutch | E-boek | 2022
  • Get stock status ...

Alles wat niet kan van Salma El-Wardany is een lofzang op jong zijn, op vriendschap en op het plezier en de verwarring die liefde met zich meebrengt. De vriendinnen Malak, Kees en Jenna zijn altijd on More

€13.99

The Promotion

Daniel , Hurst
9781666613308 | English | Digital | 2022
  • Get stock status ...
€28.00

Effingers

Gabriele , Tergit
9783948674083 | German | Digital | 2022
  • Get stock status ...

Die Brüder Karl und Paul Effinger brechen aus Süddeutschland nach Berlin auf, um Schrauben zu produzieren. Dort heiraten sie in die alteingesessene Familie Oppner ein, es gelingt der gesellschaftliche More

€28.00