0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

True Crime & Misdaad

Uitgelicht

Het kan ook nooit normaal

Het kan ook nooit normaal

Lieke Hester
€ 21,99
Is dit uw werk

Is dit uw werk

Maurits Knegt
€ 18,00
Sporen liegen niet

Sporen liegen niet

John Pel
€ 20,99
Schurken

Schurken

Patrick Radden Keefe
€ 29,99
De doden houden we bij ons

De doden houden we bij ons

Becky Cooper
€ 23,50
Deze stad is van ons

Deze stad is van ons

Justin Fenton
€ 21,99

Bekijk aanbod True Crime & Misdaad

Verfijn Sluit

66 resultaten gevonden

Weergave

Achter de schermen bij Peter R. de Vries - Een terugblik

Kees van der Spek
9789026164477 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In dit geactualiseerde boek geeft Kees van der Spek een terugblik op Peter R. de Vries in zijn werk als misdaadjournalist. Tegen de achtergrond van vele onderzoeken in Nederland en in alle uithoeken v Meer

€ 17,50

De laatste dag

Paul van der Lugt
9789021341682 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Op 6 mei 2002 werd Pim Fortuyn op de parkeerplaats van het Mediapark in Hilversum vermoord door Volkert van der G. Fortuyn was die middag te gast geweest in het radioprogramma van Ruud de Wild. De toe Meer

€ 18,99

De datadictatuur

Brittany Kaiser
9789402704365 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ongelooflijke verhaal van Cambridge Analytica, verteld door insider Brittany Kaiser. Trumps overwinning, de inmenging van Rusland, Wikileaks en de Brexit – één bedrijf had hierbij alle touwtjes in Meer

€ 21,99

Verraad in Berlijn

Steve Vogel
9789402704372 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het waargebeurde verhaal van een van de grootste spionageoperaties van de koude oorlog Een tunnel van bijna een halve kilometer lang onder de Berlijnse Muur: het was een gewaagd en verbazingwekkend pl Meer

€ 24,99

Bad Blood

John Carreyrou
9781509868087 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The shocking true story of the biggest corporate fraud since Enron, a gripping cautionary tale set amid the bold promises and gold-rush frenzy of Silicon Valley. Meer

€ 9,50

Under the Banner of Heaven

Jon , Krakauer
9781035014767 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

From the bestselling author of Into the Wild and Into Thin Air, a riveting account of Taliban-like theocracies in the American heartland controlled by renegade Mormon prophets.Jon Krakauer is the auth Meer

€ 12,50

It Came to Me on a Whim - The Story of Ingeborg Andersson, Child Murderess

Maria , Bouroncle
9788728446096 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

"Suddenly it struck him: the windows had not fogged up as they usually did in the winter when his wife hung up the laundry inside. There was a sour smell and the house was unusually quiet."Where are t Meer

€ 22,99

The Boxing Butterfly

Margaret Cunneen & Andrew L. Urban
9781925927924 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 30,50

Empire of Pain

Patrick Radden , Keefe
9781529063103 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

?Jaw-dropping. . . Beggars belief' Sunday Times ?You feel almost guilty for enjoying it so much' The Times The gripping and shocking story of three generations of the Sackler family and their roles in Meer

€ 14,50

Empire Of Pain

Patrick Radden Keefe
9781529063073 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The story of the Sackler dynasty, their company Purdue Pharma, its bestselling drug OxyContin, their immensely generous philanthropy and their involvement in the opioid crisis that has created million Meer

€ 18,95

Rogues

Patrick Radden Keefe
9781035001743 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

From award-winning, bestselling author Patrick Radden Keefe, a collection of his phenomenal essays published in the New Yorker, ranging from forgery to reality TV. Meer

€ 25,50

Far Out

Charlotte Mcdonald-gibson
9781783786466 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A powerful investigation into the world of extremism and redemption, from TIME journalist and author of Cast Away. Meer

€ 24,50

Gomorrah

Roberto Saviano
9781509882182 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The explosive international bestseller uncovering one of Naples' most notorious organized criminal gangs. Meer

€ 12,95

The Good Girls

Sonia Faleiro
9781408876763 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

The Key Man

Simon , Clark & Will , Louch
9780241439128 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

***LONGLISTED FOR THE FT MCKINSEY BUSINESS BOOK OF THE YEAR 2021***'Impeccably researched and sumptuous in its detail... It's a page-turner' The Economist'This book tells the story brilliantly... Well Meer

€ 18,50

The Outlaw Ocean

Ian Urbina
9781847925862 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95

Snow On The Atlantic

Nacho Carretero
9781786993021 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

The book the Spanish national court tried to ban. An illicit history of Galicia, the smuggling gateway to Europe, for readers of "Blitzed" and "St Petersburg". Meer

€ 17,95

The Last Narco

Malcolm Beith
9780141048390 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2010
  • Voorraad status ophalen...

Mexico, April 2009. The bodies of a pair of undercover military intelligence agents, disguised as campesinos (farmers), are dumped by the side of the road. Beside the corpses is a message on a scrap o Meer

€ 13,95

The Pyramid Of Lies

Duncan Mavin
9781529088885 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

The inside story of Lex Greensill's meteoric rise and fall, and the billion dollar scandal that ensared David Cameron, SoftBank and Credit Suisse. Meer

€ 25,50

About A Son

David Whitehouse
9781474620567 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A groundbreaking work of creative non-fiction blending true crime, memoir and reportage, About a Son is a powerful, devastating and eye-opening story of a father's love for his murdered son and his de Meer

€ 21,50