0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

True Crime & Misdaad

Uitgelicht

Het kan ook nooit normaal

Het kan ook nooit normaal

Lieke Hester
€ 21,99
Is dit uw werk

Is dit uw werk

Maurits Knegt
€ 18,00
Sporen liegen niet

Sporen liegen niet

John Pel
€ 20,99
Schurken

Schurken

Patrick Radden Keefe
€ 29,99
De doden houden we bij ons

De doden houden we bij ons

Becky Cooper
€ 23,50
Deze stad is van ons

Deze stad is van ons

Justin Fenton
€ 21,99

Bekijk aanbod True Crime & Misdaad

Verfijn Sluit

161 resultaten gevonden

Weergave

Nederland drugsland

Jan Tromp & Pieter Tops
9789463820950 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nederland is gidsland in meer dan kaas en tulpen. Er is een fascinerende schaduweconomie ontstaan die geleid wordt door mensen die zich onaantastbaar wanen. Drugsmiljarden vernevelen ergens in de sche Meer

€ 21,99

Master of Legal Drugs

Soscobar
9789083203669 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit is dé ultieme boevenroman van 2021/22. Master of Legal Drugs leest over de volle 888 pagina's als een film en is het krankzinnige, maar autobiografische verhaal van voormalig drugsboef Oscar Spier Meer

€ 29,95

Borgerokko maffia

Raf Sauviller
9789492958600 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Nederland kent iedereen de Mocro-maffia, een criminele bende van Noord-Afrikaanse afkomst. En zoals het druppelt in Brussel wanneer het regent in Parijs, zo haken ook Amsterdam en Antwerpen in elka Meer

€ 19,99

Kilo

Toby Muse
9789021426211 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Toby Muses strak geschreven verslag van zijn intieme zoektocht door de narcowereld van Colombia is zowel boeiend als onver getelijk. Met Kilo heeft cocaïne nu zijn eigen Dispatches. Gewoon kickass.’ Meer

€ 22,99

Pater familias

Russell Shorto
9789026332791 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Pater familias van Russell Shorto is het verhaal van zijn familie en de gangsters. In Johnstown, Pennsylvania, bouwden ‘Little Joe’ Regino en Russ Shorto een gokimperium op, met de inkomsten van de ar Meer

€ 22,99

El Chapo

Alan Feuer
9789021419053 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het leven van Joaquín Guzmán Loera, alias El Chapo, begon in een klein dorpje in Mexico, waar hij zich als kind al vroeg bezighield met drugshandel. In de decennia die volgden werkte hij zich op en gr Meer

€ 23,99

Drugswereld

Niko Vorobyov
9789021419572 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Niko Vorobyov kreeg een gevangenisstraf voor drugshandel en verdiepte zich toen hij vrijkwam in onze relatie met drugs. Hij beschrijft de fascinatie, de handel en de bestrijding en neemt ons mee op on Meer

€ 25,99

The Hitmen

Stephen Breen & Owen Conlon
9781844885596 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

Master of Legal Drugs

Soscobar
9789083203690 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Dit is dé ultieme boevenroman van 2021/22. Master of Legal Drugs leest over de volle 888 pagina's als een film en is het krankzinnige, maar autobiografische verhaal van voormalig drugsboef Oscar Spier Meer

€ 24,95

Pablo Escobar

Juan Pablo Escobar
9781785035142 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

THE INTERNATIONAL BESTSELLER FROM PABLO ESCOBAR'S SONUntil now, we believed that everything had been said about the rise and fall of the most infamous drug lord of all time, Pablo Escobar - from books Meer

€ 17,95

The Betrayal

Robert Mazur
9781785788390 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

From the bestselling author who inspired Bryan Cranston's The Infiltrator. Meer

€ 18,95

Sins of Fathers

Michael , Emmett
9780310120353 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Ex-gangster Michael Emmett recounts his journey away from prison and the glamourous, dangerous world of organised crime and into his most difficult journey yet - surrender. Meer

€ 15,00

Snow On The Atlantic

Nacho Carretero
9781786993021 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

The book the Spanish national court tried to ban. An illicit history of Galicia, the smuggling gateway to Europe, for readers of "Blitzed" and "St Petersburg". Meer

€ 17,95

Bloodlines - How The Fbi Took On Mexico's Most Violent Drugs Cartel

Melissa Del Bosque
9781786069528 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

The True Story of a Drug Cartel, The FBI, and The Battle for a Horse-Racing Dynasty. FBI rookie Scott Lawson one day receives an anonymous tip - a racehorse has just sold for a record price, and the b Meer

€ 11,50

The Dope

Benjamin T Smith
9781529105698 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

Too Big To Jail

Chris Blackhurst
9781529065039 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Too Big to Jail examines how HSBC became the Mexican drug cartel's bank of choice and how, when caught, they avoided prosecution. Meer

€ 25,50

The Microdot Gang

James Wyllie
9780750996006 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A jazz critic, an anarchist, a chemist, a cad... and the biggest drug bust in UK history Meer

€ 25,50

Dirty Gold

Jay Weaver, Nicholas Nehamas, Jim Wyss & Kyra Gurney
9781529345315 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A searing expose of the illegal gold trade and how it is a part of our lives and economy Meer

€ 13,95

Serial Killers Of Mexico

Wensley Clarkson
9781802791273 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

This book delves into Mexico's criminal underbelly to tell the stories of the psychopathic loners, professional narco assassins and the overwhelmed law enforcement trying desperately to hunt them down Meer

€ 11,50

Escape

David Mcmillan
9781912049967 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95