0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Vlieland

Kiki van Dijk

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Niet leverbaar
€ 15,99
Omschrijving

Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur.

Op het eiland aangekomen wil ze Sytze interviewen, de eigenaar van een nieuwe bierbrouwerij. Hij is echter bot en ongeïnteresseerd, en Charlie krijgt vreemde reacties als ze wat mensen naar hem vraagt. Dan wordt het bebloede lichaam van een meisje gevonden. Sytze wordt onmiddellijk verdacht, en als er nog een meisje verdwijnt weet iedereen het zeker: hij is de dader. Door de zomerstorm wordt Charlie gedwongen om op het eiland te blijven en ze besluit zelf op onderzoek uit te gaan, met gevaar voor eigen leven…

Vlieland van bestsellerauteur Kiki van Dijk is een razend spannende vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink.

‘Dit boek heeft alles wat je nodig hebt voor urenlang vermaak!’ – LINDA

‘Spanning tussen personages, een mysterie, een opbloeiende liefde, een moord… de vakantiethrillers van Kiki van Dijk hebben het allemaal.’ – Libelle

‘Zenuwslopende vakantiethrillers.’ – Vriendin



Kiki van Dijk (1968) is in Utrecht geboren en heeft na haar Leidse studie Internationale Betrekkingen op verschillende plekken in de wereld gewoond. Ze schrijft thrillers die zich op bekende zomer- en wintervakantiebestemmingen afspelen, waaronder Ibiza, Nice, Bali, Tarifa en Winterberg.

Specificaties
  • Uitgever
    Xander Uitgevers B.V.
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jun. 2021
  • Bladzijden
    288
  • Genre
    Thriller / spannende fictie
  • Afmetingen
    214 x 141 x 25 mm
  • Gewicht
    388 gram
  • EAN
    9789401613996
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De 6:20 man

De 6:20 man

David Baldacci
€ 24,99
Gewetenloos

Gewetenloos

Karin Slaughter
€ 22,99
Koraalrif

Koraalrif

Suzanne Vermeer
€ 12,99
Where The Crawdads Sing

Where The Crawdads Sing

Delia Owens
€ 12,95
Het zwarte boek van de uren

Het zwarte boek van de uren

Eva García Sáenz de Urturi
€ 22,99