0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

4.745 resultaten gevonden

Weergave

Vet koel

Jeff Kinney
9789026142659 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vet koel is deel 13 in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hanneke Maj... Meer

€ 15,50

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

Vervloekt

Mel Wallis de Vries
9789026147869 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vervloekt is het vervolg op de bloedstollende en verfilmde jeugdthriller Vals van Mel Wallis de Vries. Lizzy, Melanie en Dominique gaan een weekend naar een afgelegen huis in de Ardennen. Daar ontdekk... Meer

€ 4,99

Room Service

Maren Stoffels
9789025877484 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het is bijna zover. De datum die ik nooit meer zal vergeten. Het is de dag waarop ze haar hebben vermoord. En het wordt de dag waarop ik één van hen zal vermoorden. Vier vrienden vieren een verjaarda... Meer

€ 14,99

De tovenaar van Oz

L. Frank Baum
9789047711018 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wie het nog nooit gelezen heeft, heeft de film met Judy Garland of de remake met Michael Jackson en Diana Ross wel gezien – het verhaal van het meisje dat door een wervelstorm naar het land van Oz wor... Meer

€ 22,95

Geloof me

Sophie Mckenzie
9789026149375 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Geloof me is een spannende jeugdthriller van Sophie McKenzie, die met haar debuut Vermist bijna elke juryprijs in Engeland won en twee keer is genomineerd voor de Carnegie Medal. Met herkenbaar politi... Meer

€ 15,99

Het schaduwjaar

Kim Liggett
9789000369768 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een beklemmende, duistere, angstaanjagende roman en een absolute pageturner.  De verfilming van Het schaduwjaar is in de maak, met Elizabeth Banks (Pitch Perfect, Charlie's Angels remake en&... Meer

€ 18,99

De tombe van de tiran

Rick Riordan
9789000351893 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 van De beproevingen van Apollo Het is niet makkelijk om Apollo te zijn, zeker niet als je sterfelijk bent gemaakt en verbannen van Olympus. Om weer in de gunst te komen bij Zeus moet Apoll... Meer

€ 18,99

Schaduw van de vos

Julie Kagawa
9789402703672 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schaduw van de vos-serie Eén enkele wens kan de wereld veranderen... Deel 1 Eens in de duizend jaar krijgt iemand de kans de grote Kamidraak aan te roepen en een wens doen. Maar dat kan... Meer

€ 10,00

De ware held

Scarlett Thomas
9789026142888 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De ware held het derde deel in de spannende Bovenwereld-serie van Scarlett Thomas. Voor fans van Harry Potter.Fee wil meer weten over de diepste geheimen van de Bovenwereld. Max daarentegen zoekt Onde... Meer

€ 15,50

Scharlakenrode magie

Cassandra Clare
9789048849079 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In deze nieuwe serie van Cassandra Clare (i.s.m. Wesley Chu) volgen we Magnus Bane en Alec Lightwood op hun reis rond de wereld. Maar als het stelletje in Parijs is beland, wordt hun vakantie verstoor... Meer

€ 22,50

Pizzamaffia slaat door

Khalid Boudou
9789048848447 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vijf jaar na de pizzaoorlog uit Pizzamaffia runt Haas zelf de succesvolle pizzeria Melodia. Na de dood van zijn vader leidt hij een rustig leventje. Maar als snel brengt Haas' nieuwe superstagiairHero... Meer

€ 14,99

Pizzamaffia

Khalid Boudou
9789048849468 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Brahim weet wat hij wil: een topbaan en een leven met zijn grote liefde Alice. In zijn vrije tijd werkt hij regelmatig in de pizzeria van zijn vader, net als zijn neef Haas, liefhebber van maffiafilms... Meer

€ 14,99

Affaires

Coleta van Bekhoven
9789082956702 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

A true love story over een leven samen met je geliefde affaireman in gestolen uren. Een liefdesverhaal ontstaan en geschreven op basis van duizenden mailtjes aan elkaar. Tegelijkertijd een liefdesroma... Meer

€ 20,00

Instagirl

Annette Mierswa
9789026149115 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Instagirl is een meeslepende en actuele jeugdroman van bekroond auteur Annette Mierswa. Hoe ver ga jij om meer volgers en likes te krijgen op Instagram? Wie zijn je ware vrienden? Een onvergetelijk ve... Meer

€ 15,99

De vloek van Voorst

Joke Eikenaar
9789051167672 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zwolle, 1361. Aan de rand van het naburig moeras staat het machtige kasteel de Stins van Voorst van roofridder Zweder, de schrik van de omgeving. Daar gevaarlijk dichtbij is ook de ontmoetingsplek van... Meer

€ 14,95

Het Koninkrijk

Jess Rothenberg
9789048843794 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Welkom in het Koninkrijk... waar 'Happily ever after' niet alleen een belofte is, maar een wet. Het Koninkrijk is een fantasy-pretpark waar gasten worden ondergedompeld in een wereld vol virtuele drak... Meer

€ 21,99

De terugkeer van de krijger

Chris Bradford
9789000362240 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het langverwachte slot van de epische Jonge Samoerai-serie Jack Fletcher heeft in Japan gestreden om een samoeraikrijger te worden. Hij heeft zijn angsten overwonnen om de ninjavechtkunst te lere... Meer

€ 17,99

Kind van water

Kelly Naber
9789492883858 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Kind van Water Lotte staat voor een groot woud. Om haar heen is het mistig. Ze voelt een grote angst voor het woud. Het liefste wil ze wegrennen, maar ze kan zich niet bewegen. Lotte voelt hoe ze naar... Meer

€ 17,95

Stief

Marion Pauw
9789020609578 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De vijftienjarige Kiki woont bij haar moeder, Sigrid. Haar ouders zijn twee jaar geleden gescheiden en haar vader heeft inmiddels een nieuwe vriendin en een baby. Haar moeder heeft de breuk nog niet v... Meer

€ 8,95