0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

3.718 resultaten gevonden

Weergave

Hotel De laatste kans

Nicki Thornton
9789026147470 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hotel De laatste kans is het eerste spannende deel in een trilogie van Nicki Thornton. Vol magie en mysterie, geschikt voor jonge detectives van 9 jaar en ouder.Sep heeft een uitzonderlijk talent voor... Meer

€ 15,99

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

De drietand, de heks en de draak

Christopher Paolini
9789022587157 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het langverwachte nieuwe boek van Christopher Paolini: hoe vergaat het Eragon na Erfenis? Voor de lezers van J.R.R. Tolkien en George R.R. Martin Welkom terug in de wereld van Alagaësia! Het is jaren... Meer

€ 20,00

De woordsmid

Patricia Forde
9789021678955 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Ark heerst een streng regime. De inwoners krijgen alleen eten en drinken op vertoon van bonnen en er mag alleen gesproken worden in Lijst: een taal die bestaat uit 500 voorgeschreven woorden. Als l... Meer

€ 18,99

Brieven aan de duisternis

Brigid Kemmerer
9789025873004 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Ik zou net zo goed brieven aan de duisternis kunnen schrijven en een antwoord verwachten. Ik weet niet eens wie je bent, maar ik heb het gevoel dat ik je begrijp. Ik heb het gevoel dat jij mij begri... Meer

€ 18,99

H@ck

Mirjam Mous
9789000366293 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hack, de nieuwe futuristische thriller van Mirjam Mous! In de Bange Jaren stond de Derde Wereldoorlog op het punt van uitbreken en de aarde dreigde intussen ten onder te gaan aan het veranderende klim... Meer

€ 19,99

Koningin van Lucht en Duisternis

Cassandra Clare
9789048836758 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Na de tragische dood van Livia Blackthorn staat de Kloof op de rand van een burgeroorlog. Een deel van de Blackthorn-familie reist naar Los Angeles om te onderzoeken door welke ziekte de heksenmeester... Meer

€ 24,50

Adres onbekend

Susin Nielsen
9789047710806 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Felix woont met zijn moeder Astrid en zijn rat Horatio in een camperbusje. Niet voor altijd, alleen voor de zomer, terwijl Astrid een baan zoekt. Maar de maanden verstrijken en zijn nieuwe middelbare... Meer

€ 15,95

Weersta me

Tahereh Mafi
9789463492119 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Juliette is iedereen kwijt. Na haar vrij rampzalig verlopen periode als opperbevelhebber is ze ontvoerd en bevindt ze zich ergens op een basis ver van sector 45. Terwijl ze de eenzaamheid en martelin... Meer

€ 19,99

Buitenspel

Margje Woodrow
9789026147807 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Buitenspel is een realistische en bloedstollende jeugdthriller van Margje Woodrow, voor fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Voor (stoere) jongens en meiden vanaf 13 jaar. Met politie niet betr... Meer

€ 14,99

Koninginnen

Kendare Blake
9789402703016 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drie koninklijke zusjes, maar op de troon is maar plaats voor één koningin... Op het eiland Fennbirn wordt elke generatie een drieling geboren – drie koninginnen, alle drie erfgenaam van de troon en a... Meer

€ 10,00

De Zwendelprins

Rima Orie
9789048846931 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Als nieuwsgierige keukenhulp is de 17-jarige Simran op de hoogte van de meest kleurrijke verhalen en de smerigste roddels die er in het paleis de ronde doen. Toch is er slechts één verhaal dat zowel h... Meer

€ 21,99

De bijzondere woorden van Gioia

Enrico Galiano
9789024584147 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De bijzondere woorden van Gioia is een origineel, overrompelend en geestig debuut van de jonge, megapopulaire docent Enrico Galiano. De bijzondere woorden van Gioia is dé hit in Italië met inmiddels m... Meer

€ 20,99

Duistere troon

Kendare Blake
9789402702835 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drie koninklijke zusjes en één troon: de strijd om de macht is begonnen… Deel 2 De zusjes Katharine, Arsinoe en Mirabella zijn alle drie erfgenaam van de troon, maar moeten, zoals elke generatie driel... Meer

€ 17,99

Frankenstein

Mary Shelley & Maria Postema
9789463492515 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Bij Frankenstein denken de meeste mensen aan het grote, groene monster met schroeven in zijn hoofd. Maar dat is niet het verhaal dat Mary Shelley in 1816 opschreef. Dat verhaal gaat over de ambitieuze... Meer

€ 24,99

Aquila

Ursula Poznanski
9789047710325 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Nika zwerft door de Italiaanse stad Siena. Ze weet niet meer wat er de afgelopen twee dagen is gebeurd. Wel weet ze dat niet alleen haar mobiele telefoon, haar sleutels en haar paspoort weg zijn, maar... Meer

€ 19,95

De executie

Daniëlle Bakhuis
9789000365975 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De liveshow waarbij de grond letterlijk onder je voeten vandaan zakt Colette Zwart steekt haar rechterhand in de lucht en telt af. 'Kandidaders, in vijf…' Hoe kun je nou de doodstraf krijgen vo... Meer

€ 16,99

Niet te stoppen

Angie Thomas
9789048848324 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Bri is zestien en wil een van de grootste rappers ter wereld worden. En ze heeft wat te bewijzen, aangezien haar overleden vader een echte raplegende is. Maar dan wordt Bri's moeder ontslagen en wordt... Meer

€ 21,99

Moordgeheim

Natasza Tardio
9789020654615 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Nieuwe spannende thriller van succesvolle VA-auteur Moordgeheim is de tweede spannende novelle door YA auteur Natas za Tardio. Zij weet als geen ander met weinig woorden een groot verhaal neer te zett... Meer

€ 8,95

Vijf stappen van jou

Rachael Lippincott
9789021417882 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Stella Grant houdt ervan om controle te hebben. Om haar taaislijmziekte te beheersen en de mogelijkheid van longtransplantatie te behouden, moet Stella zes stappen afstand houden met alles en iedereen... Meer

€ 17,50