0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

5.290 resultaten gevonden

Weergave

Totaal gesloopt

Jeff Kinney
9789026148002 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Totaal gesloopt is deel 14 in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hann... Meer

€ 15,99

De ballade van slangen en zangvogels

Suzanne Collins
9789000372058 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De grootste YA-serie ooit is terug!  Ambitie motiveert hem.Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarmee de tiende jaarlijkse Hongerspelen worden in... Meer

€ 20,99

Het geheime dagboek van Adrian Mole 13 3/4 jaar

Sue Townsend
9789493189096 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het leven van een puber is zwaar. Vraag dat maar aan Adrian Mole! Zijn ouders voeren de hond dronken en de buurman komt verdacht vaak langs bij zijn moeder. Adrian zelf is hopeloos verliefd op de onbe... Meer

€ 19,99

Midnight Sun (NL editie)

Stephenie Meyer
9789000375554 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer – Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een iconisch liefdesverhaal geboren. Maar tot nu toe hebbe... Meer

€ 22,99

The hate u give

Angie Thomas
9789041713629 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Starr Carter woont in een armoedige, zwarte buurt, maar gaat naar een dure witte school. De balans die Starr tussen deze werelden heeft gevonden, wordt overhoop gehaald als haar beste vriend Khalil vo... Meer

€ 9,00

De ballade van slangen en zangvogels

Suzanne Collins
9789000372928 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De grootste YA-serie ooit is terug! Internationale verschijningsdatum 19 mei 2020. Ambitie motiveert hem.Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarm... Meer

€ 24,99

Quotum

Marloes Morshuis
9789047711803 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De aarde is te vol. Om oorlog te voorkomen, stelt de Wereldraad een quotum in: een maximum aantal inwoners per land. Er moeten mensen weg. Ook voor Axel en Tommy is geen plek meer. Ze zijn in de slink... Meer

€ 15,95

Het geheugenboek

Lara Avery
9789024574056 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheugenboek van Lara Avery is perfect voor fans van John Green, Jennifer Niven en Gayle Forman. De 17-jarige Sammie weet precies wat ze wil: met de hoogste cijfers haar eindexamen halen en het kl... Meer

€ 19,99

Cinder & Ella

Kelly Oram
9789026152207 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Cinder & Ella van Kelly Oram is een heerlijk verhaal om bij weg te dromen voor meiden vanaf 13 jaar en fans van De Royals-serie van Erin Watt. Lees. Zwijmel. Geniet! Na maanden revalideren mag Ell... Meer

€ 17,99

Twilight

Stephenie Meyer
9789000374656 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

15 jaar Twilight Saga! Als Bella Swan naar het regenachtige Forks verhuist en de mysterieuze en aantrekkelijke Edward Cullen ontmoet, neemt haar leven een spannende wending. Edward, met zijn krij... Meer

€ 15,00

Afslag Zuid

Eva Burgers
9789493041257 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een Nederlands kustdorp. Een hechte groep vrienden. Zomer. Strand. Er is een misdaad die moet worden opgelost, maar het politiekorps laat het afweten. Er zit niks anders op dan dat Rebel en haar drie... Meer

€ 15,99

Wat je zegt zie je zelf

Jacodine van de Velde
9789044839098 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een aangrijpende maar hoopvolle, met veel inlevingsvermogen geschreven youngadultroman, waarin een meisje met een eetstoornis een emotionele zomervakantie beleeft. Ellendig, zo voelt de zeventienjarig... Meer

€ 18,95

De samenspraak van de vogels

Ransom Riggs
9789044838350 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

young adult, Ransom Riggs, de bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine, Amerikaans, vertaling, tijdreizen, reeks, Tim Burton, verfilming, kleurenfoto's Het vijfde boek rond de bijzondere kinderen. Ee... Meer

€ 22,95

Koud als sneeuw

Gena Showalter
9789402705935 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Welkom in The Forest of Good and Evil, waar sprookjes niet alleen écht zijn, maar ook de toekomst voorspellen. De zestienjarige Everly Morrow groeit op als elk ander tienermeisje. Ze heeft... Meer

€ 19,99

De Academie - Gesigneerde editie met opdracht

Astrid Boonstoppel
2000000026534 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Deze editie is door de auteur voorzien van een handtekening en een persoonlijke opdracht.'Ze zijn slim, talentvol en grenzeloos ambitieus. En ze opereren vanuit de schaduw.'Niemand weet wat er... Meer

€ 18,99

De Academie - Gesigneerde editie

Astrid Boonstoppel
2000000026527 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Gesigneerde editie'Ze zijn slim, talentvol en grenzeloos ambitieus. En ze opereren vanuit de schaduw.'Niemand weet wat er precies gebeurt tijdens een Academiejaar aan de exclusieve Recourt Aca... Meer

€ 18,99

Fake trip

Margje Woodrow
9789026151149 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Fake trip is een actuele en bloedstollende jeugdthriller van Margje Woodrow, voor fans van Mel Wallis de Vries en Cis Meijer. Voor stoere jongens en meiden vanaf 13 jaar. Met politie niet betreden-ela... Meer

€ 14,99

De Spiegel der Duisternis

Dorothée de Rooy
9789000372560 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het zinderende vervolg op De Orde van de Gouden Leeuw Het kwaad rukt op... Lucy en haar vrienden Alfred, Sam en Milstone moeten zes Onnavolgbare Opdrachten uitvoeren om te voorkomen dat Schaduwheer Ja... Meer

€ 17,99

Bijna echt

Lisa van Campenhout
9789463491990 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

'Ik ben echt helemaal ondersteboven van dit boek. Het is fantastisch.' Lisette Jonkman Brenda weet hoe het is om onzichtbaar te zijn, geen vrienden te hebben en niet mee te tellen, en ze is het zat. H... Meer

€ 18,99

De kolonie

Mirjam Mous
9789000370962 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het razendspannende vervolg op de futuristische thriller H@ck - Het instituut Holden en zijn zus Prissy leven in de nabije toekomst. Vroeger dreigde de aarde ten onder te gaan aan de klimaatveranderin... Meer

€ 19,99