0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

82.841 resultaten gevonden

Weergave

De jaren

Annie Ernaux
9789029540650 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dit boek is een collectieve autobiografie van onze tijd. Het vertelt het verhaal over de periode 1941-2006 door de lens van het geheugen, van tegenwoordige en herinnerde indrukken, culturele gewoonten... Meer

€ 21,99

Bange mensen stellen geen vragen

Renate Rubinstein
9789029542845 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Waar Renate Rubinstein (1929-1990) verscheen was er reuring. Vanaf 1961 maakte zij furore met de stukken die zij onder de naam Tamar in Vrij Nederland publiceerde. Of deze nu gingen over haar liefdesl... Meer

€ 27,50

Quarantaine

Ilja Leonard Pfeijffer
9789029540230 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘In de eerste zin van zijn verslag van de Peloponnesische Oorlog zegt Thucydides dat hij meteen bij het uitbreken van het conflict is begonnen te schrijven, omdat zijn inschatting was dat de gebeurten... Meer

€ 22,50

Roze Brieven

Splinter Chabot
9789000375530 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

CONFETTIREGEN was voor velen een boek vol herkenning. Er volgden talloze persoonlijke reacties; uit deze reacties is Roze Brieven ontstaan. Om zichtbaar te maken wat soms onzichtbaar is en om te verte... Meer

€ 14,99

Beatrix: van prinses tot prinses

Simone Lamain
9789083106502 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Beatrix: van prinses tot prinses schetst in zo’n 150 foto’s een intiem en uniek portret van Beatrix. In tien thema’s gaat het boek in op Beatrix en de verschillende rollen die ze in haar leven heeft v... Meer

€ 30,00

De vader van Grace

Carolijn Visser
9789045042886 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In ‘De vader van Grace’ ontvouwt Carolijn Visser het verhaal van de familie Comijs. Wanneer de zesjarige Carolijn voor het eerst bij haar schoolvriendinnetje Grace Comijs thuiskomt, zit daar in de hui... Meer

€ 14,99

Confettiregen

Splinter Chabot
9789000370634 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

CONFETTIREGENSplinter Chabot en de durf om jezelf te worden CONFETTIREGEN is een prachtig, ontwapenend en ontroerend verhaal over een jongen genaamd Wobie die opgroeit in een warme en veilige omgeving... Meer

€ 21,99

Kanker voor beginners

Jeroen van Merwijk
9789400407404 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Na een oudejaarsavondoptreden voelt Jeroen van Merwijk ineens wat onder zijn borstbeen. Het blijkt darmkanker te zijn, met uitzaaiingen naar de lever. Begin februari stuurt hij een bericht naar zijn ‘... Meer

€ 19,99

Er is geen ander zijn dan anders zijn

Barber van de Pol
9789021422343 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Carry van Bruggen (1881-1932) legde als eerste zonder compromissen het vrouwelijk bewustzijn bloot en leverde het gevecht met haar eigen seksualiteit openhartig, vol innerlijke tegenspraak en deernis.... Meer

€ 21,99

Droogte

Ralf Mohren
9789029092265 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vol humor en met soms schrijnend zelfinzicht schrijft Mohren over zijn huwelijk, zijn werk, zijn kinderen en zijn pogingen te leren leven met zijn nuchtere zelfVoor de lezers van Elke Geurts en Henk v... Meer

€ 20,00

Snouck

Wim van den Doel
9789044635621 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Een der grootsten is ons ontnomen’, kopte De Telegraaf toen Christiaan Snouck Hurgronje (1857-1936) was overleden. Snouck had een avontuurlijk en rijk leven geleid. Als jonge geleerde leefde hij als... Meer

€ 49,99

De prijs van het bestaan

Deborah Levy
9789044544039 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Wat betekent vrijheid voor een vrouw, een moeder, een dochter, een kunstenaar? En wat is de prijs van die vrijheid? Deborah Levy schrijft over het leven als prille vijftiger: haar kinderen gaan het hu... Meer

€ 17,50

Bestaat er een raarder leven dan het mijne?

Rudi Wester
9789044629040 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Romancier, dichter, essayist, sinoloog, schilder, polyglotte journalist, vertaler, provo, begeesterd spreker: Jef Last (1898-1972) valt niet te rubriceren. Hij zwierf over de hele aarde, vocht in de S... Meer

€ 39,99  € 34,99

De zomer van 1823

Jacob van Lennep, Geert Mak & Marita Mathijsen
9789045044156 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In de zomer van 1823 maken twee Leidse studenten een soort inspectietocht door Nederland: de latere schrijver Jacob van Lennep en de stijfdeftige Dirk van Hogendorp. Ze wandelen door een land dat voor... Meer

€ 20,00

Apotheek Oey

René Oey
9789090337296 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Apotheek Oey beschrijft de familiegeschiedenis van Oey Tjeng Sit en Liesje Oey-de Vita, die met hun kinderen eind jaren vijftig een huis betrokken op de Prinsengracht, aan de rand van de Jordaan in Am... Meer

€ 25,00

De Kaper

Jet Hoogerwaard
9789083118901 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Als klein meisje heeft Jet het prima naar haar zin thuis. Soms is ze wat eenzaam omdat ze de jongste is, en haar vader kan soms wat streng zijn, maar er is ook veel liefde en gezelligheid om haar heen... Meer

€ 17,99

Big Sister

Sabine Wendel
9789492460318 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

JULIANNE

Karin Verheij
9789403609232 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Julianne, (een) leven met Dravet gaat over mijn jongste dochter die het Dravetsyndroom heeft. Een zeer zeldzame en ernstige aandoening die zorgt voor levensbedreigende epileptische aanvallen, een moto... Meer

€ 17,99

Schaduwdanser

Tineke Van den Eynde
9789044543643 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Tineke groeit op als dochter van een berucht diamanthandelaar. De dreiging van represailles uit het misdaadmilieu zorgen voor een angstklimaat in huis. Binnen het uiteenvallende gezin gaat ze gebukt o... Meer

€ 21,50

Deze wereld is geen ergernis waard

Ellen Van Pelt
9789460018787 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In de woelige jaren zestig trok Roger Van de Veldes tragische levensloop de aandacht. Hij werd opgesloten vanwege het vervalsen van doktersvoorschriften voor een medicijn dat hem voor zijn maag was vo... Meer

€ 29,95