0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

107.538 resultaten gevonden

Weergave

De bijenhouder van Aleppo

Christy Lefteri
9789023957775 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De bijenhouder van Aleppo’ van Christy Lefteri is het hartverwarmende liefdesverhaal van bootvluchtelingen Nuri en Afra. Als ze alles hebben verloren wat hun lief is, vlucht bijenhouder Nuri samen me... Meer

€ 20,99

Oorsprong

Dan Brown
9789021023878 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Oorsprong van Dan Brown keert Robert Langdon weer terug om een van de grootste mysteries in zijn carrière op te lossen. Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te gast in het... Meer

€ 11,00

Pogingen iets van het leven te maken

Hendrik Groen
9789029090810 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Hendrik Groen mag dan oud zijn, hij is nog lang niet dood en niet van plan zich eronder te laten krijgen. Toegegeven: zijn dagelijkse wandelingen worden steeds korter omdat de benen niet meer willen e... Meer

€ 12,50

Het schaduwspel

Simone van der Vlugt
9789026348198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis, de 17e eeuw.... Meer

€ 12,99

De verloren dochter

Armando Lucas Correa
9789022587300 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisj... Meer

€ 19,99

Tijden van vuur

Kate Mosse
9789022587706 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad Een waardige opvolger van Het verloren labyrint, De verg... Meer

€ 12,99

De bediende, De fikser & De huurders

Bernard Malamud
9789029093378 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Malamud geldt als een van de belangrijkste vertellers van de Joods-Amerikaanse literatuur en ontving voor zijn werk zowel de National Book Award als de Pulitzer Prize. Zijn drie mooiste romans, De bed... Meer

€ 25,00

Schutterszilver

Wouter van Mastricht
9789045218748 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De tijd: Holland ontworstelt zich steeds meer uit de Spaanse greep. De handel bloeit. Toch zijn er krachten, aan Spaanse kant, aan Hollandse kant, die hun eigenbelang voorop blijven stellen… en die al... Meer

€ 21,50  € 17,50

Triomf van de koning

Wilbur Smith
9789401611008 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Caïro, eind negentiende eeuw. Penrod Ballantyne en zijn verloofde Amber lijken een rooskleurige toekomst tegemoet te gaan, maar een jaloerse ex-geliefde gooit roet in het eten. Hun wegen raken van elk... Meer

€ 21,99

Alice's Adventures In Wonderland

Lewis Carroll
9781786647825 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

A collector's edition of Lewis Carroll's Alice's Adventures in Wonderland, and Through the Looking Glass, with letters, poems and a biography of their creator, Charles Lutwidge Dodgson. Featuring over... Meer

€ 25,50  € 9,99

D-Day

Wiebren Tabak
9789401916219 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘D-Day’ van Wiebren Tabak is een onalledaagse reisgids door Normandië. Jaarlijks trekken duizenden Nederlanders en Belgen naar Normandië, waar de geallieerden op 6 juni 1944 op het Franse strand landd... Meer

€ 18,99

Good Soldier

Ford Madox Ford
9781784287047 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 8,95  € 4,95

München 1938

Robert Harris
9789403166704 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

September 1938. Hugh Legat maakt carrière bij de Britse diplomatieke dienst; hij werkt op 10 Downing Street als privésecretaris voor premier Neville Chamberlain. In een laatste poging om de wereldvred... Meer

€ 15,00

Last Of The Mohicans

James Fenimore Cooper
9781788280594 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 8,95

Tiger's Daughter

K Arsenault Rivera
9780765392534 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The Hokkaran empire has conquered every land within their bold reachbut failed to notice a lurking darkness festering within the people. Now, their border walls begin to crumble, and villages fall to... Meer

€ 17,95

Turkenliefje

Lydia Rood
9789026342929 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Lydia Rood Turkenliefje Turkenliefje is de nieuwe historische roman van Lydia Rood, een intrigerende combinatie van geschiedenis en fictie, voor de lezers van Simone van der Vlugt en Suzanne Wouda. Ja... Meer

€ 20,99

Het geheim van Leonardo da Vinci

Francesco Fioretti
9789022586020 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een spannende historische roman over Leonardo da Vinci, een inkijk in de Italiaanse renaissance Milaan, 1495. Leonardo da Vinci werkt aan zijn nieuwste meesterwerk: de muurschildering Het laatste avo... Meer

€ 19,99

De smokkelaar

Clive Cussler
9789044356069 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het is 1920, ondanks de drooglegging wordt er volop drank gesmokkeld. Als Isaac Bells beste vriend Joseph Van Dorn gewond raakt tijdens een achtervolging op een drankschip zweert Bell dat hij de dader... Meer

€ 12,50

Het boek van de vergeten artiesten

Vera Buck
9789045217147 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Duitsland, 1902. Mathis is de 13e zoon in een boerengezin, zijn verdere leven lijkt voorbestemd tussen akkers en velden. Maar als op een dag een jaarmarkt zijn dorp aandoet, ziet hij dat de wereld gro... Meer

€ 27,99

De poppenfabriek

Elizabeth Macneal
9789044355000 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten elkaar toevallig in Hyde Park, tijdens de bouw... Meer

€ 21,99