0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

107.641 resultaten gevonden

Weergave

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789024567942 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Echo van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het wereldwijd succesvolle HEX, is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Nick Grevers en zijn kl... Meer

€ 21,99

Parel

Lucinda Riley
9789401609326 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt in haar leven. Nu haar zusje Star, met wie ze altijd heel close was, een nieuw leven opbouwt m... Meer

€ 20,99

Het Italiaanse meisje

Lucinda Riley
9789401610810 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Rosanna is nog maar elf als ze de man die haar leven zal veranderen voor het eerst ontmoet. Ze ziet operastudent Roberto in het café van haar ouders in Napels en is op slag verliefd. Als ze gevraagd w... Meer

€ 21,99

De lavendeltuin

Lucinda Riley
9789401611176 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Na de dood van haar moeder erft Emilie de la Martinières het familiekasteel aan de zonnige Côte d’Azur. Maar aan het huis kleven ook hoge schulden en onopgeloste geheimen... Welke rol hebben haar voor... Meer

€ 15,00

Het meisje op de rots

Lucinda Riley
9789401611206 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met een gebroken hart verlaat Grania Ryan New York om terug te keren naar haar ouderlijk huis aan de Ierse kust. Daar ontmoet ze op een stormachtige avond Aurora, een jong meisje dat Grania’s leven vo... Meer

€ 15,00

De olijfboom

Lucinda Riley
9789401610445 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het vakantiehuis waar ze destijds verbleef en ze besluit de zomer... Meer

€ 21,99

De nachtroos

Lucinda Riley
9789401610773 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elfjarige Anahita met de familie van een rijke vriendin mee naar Engeland. Daar ontmoet ze de jonge Donald Astbury, erf... Meer

€ 15,00

Ik wil met je mee!

Jill Mansell
9789024583782 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ik wil met je mee! is de nieuwste hartverwarmende feelgoodroman van Jill Mansell, de bestsellerauteur van Stuur me een berichtje en Ik zie je op het strand. Wanneer Mimi voor het eerst haar vaders nie... Meer

€ 20,99

De vergeten Deverill

Santa Montefiore
9789022583739 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een prachtig familieverhaal dat zich afspeelt in het Amerika van de jaren zestig en het Ierland van eind 19e eeuw – het vierde, ook los te lezen deel van de Deverill-serie Kasteel Deverill, 1892. De... Meer

€ 20,99

Het Rosie resultaat

Graeme Simsion
9789024583768 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor alle Rosie-fans verschijnt eindelijk het derde deel over Don Tillman en Rosie! Het Rosie Resultaat van Graeme Simsion is weer even hilarisch en herkenbaar als Het Rosie Project en Het Rosie Effec... Meer

€ 20,99

De verloren dochter

Armando Lucas Correa
9789022587300 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisj... Meer

€ 19,99

De kleine bakkerij aan het strand

Jenny Colgan
9789024585427 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan staat het leven van Polly Waterford op zijn kop. Haar relatie is op de klippen en haar bedrijf is ook nog eens failliet. Kortom, ze móét weg. Ze k... Meer

€ 17,50

Tijden van vuur

Kate Mosse
9789022587706 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad Een waardige opvolger van Het verloren labyrint, De verg... Meer

€ 12,99

Zeven perfecte dagen

Rosie Walsh
9789022587690 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart. Stel je voor dat je een man ontmoet, een geweldige man, en zeven dagen met hem doorbrengt. Aan het einde van... Meer

€ 11,00

Stuur me een berichtje

Jill Mansell
9789021023526 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Waarom moest Essie ook zo nodig haar ware gevoelens in die brief zetten? Hij was alleen voor haar beste vriendin bestemd, en niet voor het hele internet. Dan had ze nu nog gewoon een huis, een baan en... Meer

€ 11,00

De vondeling

Sarah Meuleman
9789048833313 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

1968, de Isles of Scilly in de Atlantische Oceaan. Op een afgelegen strand doet de achtjarige Robin een macabere vondst. In de branding ziet ze een pop. Ze rent erheen en ontdekt dat het geen speelgoe... Meer

€ 21,99

D-Day

Wiebren Tabak
9789401916219 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘D-Day’ van Wiebren Tabak is een onalledaagse reisgids door Normandië. Jaarlijks trekken duizenden Nederlanders en Belgen naar Normandië, waar de geallieerden op 6 juni 1944 op het Franse strand landd... Meer

€ 18,99

Tiger's Daughter

K Arsenault Rivera
9780765392534 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The Hokkaran empire has conquered every land within their bold reachbut failed to notice a lurking darkness festering within the people. Now, their border walls begin to crumble, and villages fall to... Meer

€ 17,95

Knetterverliefd

Vannessa Thuyns
9789492585370 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De 29-jarige Caro wordt harteloos gedumpt door haar arrogante vriend. Haar beste vriendinnen verklaren haar voor gek als ze het hippe Amsterdam ontvlucht om een bouwvallig huisje in een dorp te huren.... Meer

€ 15,00

Verleiding

Erin Watt
9789026149672 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Verleiding is het eerste deel in de verslavende en waanzinnig populaire youngadultserie De Royals van Erin Watt. Tijdelijk voor slechts € 8,50. Op = op!De 17-jarige Ella is een echte overlever: als st... Meer

€ 8,50