0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

12.246 resultaten gevonden

Weergave

Knee-deep In Grit

Mark Lawrence, Adrian Tchaikovsky & Aliette De Bodard
9780648178422 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Get knee-deep in grit with twenty-six grimdark fantasy and sci-fi short stories from the shadowy vaults of Grimdark Magazine. The top names in dark speculative fiction and the genre's brightest newcom... Meer

€ 27,50

Nooit meer alleen & Een perfecte nacht

Bella Andre
9789022585283 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Seattle Sullivans-serie Bevat ook de novelle Een perfecte nacht, waarin goede vrienden van de Seattle Sullivans de hoofdrol spelen Rafe Sullivan is een succesvolle privédetective die a... Meer

€ 16,99

Haar kers

Penelope Bloom
9789022587201 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Verboden vruchten-serie Een heerlijke serie vol hilarische situaties en steamy scènes Voor de fans van Jennifer Probst en Audrey Carlan Hoe ik haar heb ontmoet? Nette mannen prat... Meer

€ 12,99

Sexdagboek

Heleen van Royen
9789048838677 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Dit is een boek over 365 dagen seks. Opwindende, harde, tedere, experimentele, luie, energieke, lustvolle, jubelende, routineuze, wonderlijke seks. Dit is ook een boek over vrouw-zijn, ouder worden, l... Meer

€ 22,50

Jouw onweerstaanbare charmes

Jennifer Probst
9789022586297 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een echte Probst: hot, vrolijk en licht van toon Presley Cabot lijkt in bijna niets meer op de mollige, verlegen studente die destijds als een blok viel voor de knappe, sportieve Nolan Banks, maar na... Meer

€ 15,99

De kleine seks voor dummies

Ruth Westheimer & Pierre A. Lehu
9789045351780 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...
€ 9,99

Erotische partnermassage

Maria-M Kettenring
9789044749779 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Een sensuele massage is een zalig moment van intimiteit en tederheid. Door elkaar te masseren kun je niet alleen heerlijk ontspannen, maar ook je erotische repertoire in bed vergroten. In dit boek kri... Meer

€ 14,95

Tantra

Cassandra Lorius
9789044747812 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Bevrijd uw seksuele energie en ontdek de weg naar erotische extase en ultieme verbondenheid. Beleef uw relatie met een open geest dankzij de geheimen van de oosterse tantrakunst. Met dit boek als spir... Meer

€ 19,95

Verraad

J.D. Robb
9789022582763 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 12 van de Eve Dallas-serie In het luxueuze Palace Hotel van Roarke, de man van Eve Dallas, wordt een kamermeisje gewurgd gevonden in kamer 4602. De moordenaar lijkt Sly Yost te zijn, die vaak do... Meer

€ 15,99

De ontmoeting

Marique Maas
9789041424198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

De erotische reeks Muren van glas van Marique Maas is het Nederlandse antwoord op de Vijftig tinten-trilogie. Met Muren van glas schreef Marique Maas een zinderende, erotische roman, waarin glitter, g... Meer

€ 10,00

De bestemming

Marique Maas
9789026330322 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Het langverwachte derde deel in de serie Muren van glas van Marique Maas. Dé Nederlandse hit in het erotisch genre: verslavende, goedgeschreven ontsnappingsliteratuur vol glitter, glamour en zinderend... Meer

€ 15,00

De vrijgevochten miljonair

Jessica Clare
9789022584699 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Lezers wereldwijd genoten van de zes knappe, rijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serie Taylor is fantastisch met computers, maar van mannen begrijpt ze een stuk minder. Omdat ze... Meer

€ 15,99

Verleiding

J.D. Robb
9789022583920 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

J.D Robb/Nora Roberts is een favoriete auteur op Amazon en Goodreads New York, 2035. Een meisje van acht wordt zwaar getraumatiseerd gevonden in een steegje. Ze herinnert zich niets meer en krijgt ee... Meer

€ 15,99

Een muur van blauw

Dolf de Vries
9789038925783 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Een man en een vrouw worden uit hun vertrouwde omgeving losgeweekt en verblijven enige tijd op Aruba. In deze roman vertelt de vrouw, Christine, het verhaal. Haar onstuimige leven van weleer, de lome... Meer

€ 17,95

Society affaires

Sylvia Day
9789402700268 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Sebastian, Lucien en Hugh zijn rebellen. Maar door de juiste vrouw kan elke bad boy getemd worden. Sebastian, zoon van een graaf, is van huis weggelopen om piraat te worden. Op een van de schepen die... Meer

€ 15,00

Godin van de jacht

Heleen van Royen
9789048838141 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Diana is gelukkig met haar drie mannen: echtgenoot, minnaar en chatlover. Minder gelukkig is ze wanneer ze ontdekt dat ze zwanger is - en niet weet wie de vader is. Als ze dan ook nog haar trouwring v... Meer

€ 21,99

Over de grens

Katie McGarry
9789034754684 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Niemand weet waarom de populaire Echo opeens een outsider is geworden. Wat er die afschuwelijke nacht is gebeurd, kan ze zich zélf niet eens meer herinneren, maar de gevolgen zijn duidelijk. Op school... Meer

€ 15,00

Nog steeds Geil!

Isabelle Dams
9789057204128 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Nog steeds Geil? Erotiek zonder fatsoen bundelt spannende, openhartige en inspirerende verhalen over courtoisie en copuleren. Het is een verzameling seksuele ontmoetingen, erotische fantasieën en vunz... Meer

€ 16,90

Vlucht

Stefanie van Kasteel
9789463456388 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tijdens een weekendje weg met de motorclub leert Sofie de stoere Rick kennen. De vonk tussen beiden slaat direct over. Sofie is getrouwd met Frank, maar leven al jaren langs elkaar heen. Het weekend w... Meer

€ 16,95

Kunstenaar

Stefanie van Kasteel
9789463456371 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Chris is eigenares van een groot PR bureau. Eén van haar klanten is een internationaal befaamde kunstenaar. Voor een opdracht reist ze naar hem toe. Op zijn prachtige haciënda op het eiland Menorca ma... Meer

€ 17,95