0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

39.857 resultaten gevonden

Weergave

Het Evacomplex

Jeroen Windmeijer & Jacob Slavenburg
9789402707212 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De nieuwe thriller van Jeroen 'Het Pauluslabyrint' Windmeijer en Jacob Slavenburg: twee kenners van zaken, twee keer de spanning!‘Jullie zullen niet sterven…’  De inter... Meer

€ 21,99

Gebroken brein

Hein Stufkens
9789089724243 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Lees, luister en je ziet liefde in het duister. Deze gedichten snijden naar binnen Ze helen bloedende harten.’ Marinus van den Berg In september 2018 kreeg Brigitte Stufkens-Geerlings op 59-jarige le... Meer

€ 14,95

Iemand zoals jij

Karen Kingsbury
9789029730990 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

'Iemand zoals jij' is een echte Karen Kingsbury-roman: dit boek lees je niet met droge ogen uit. Dawson Gage is verslagen wanneer zijn grote liefde London plotseling komt te overlijden. Wanneer hij ko... Meer

€ 21,99

Pak mijn hand

Courtney Walsh
9789029731010 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In 'Pak mijn hand' van Courtney Walsh begint Quinn Collins haar eigen bloemenwinkel in het plaatsje Harbor Pointe. Het is een droom die in vervulling gaat, maar in de praktijk blijkt het vooral heel h... Meer

€ 23,99

Het huis achter de zeedijk

Jetty Hage
9789020540949 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het huis achter de zeedijk’ van Jetty Hage woont al jaren een vrouw in een huis achter de zeedijk, maar niemand in het Zeeuwse dorp kent haar of heeft haar ooit gesproken. Waarom woont zij daar zo... Meer

€ 17,50

Eerste liefde

Nettie Dees
9789020540864 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Eerste liefde’ van Nettie Dees vertelt het verhaal van Lucie en Harm, die net ouders geworden zijn van Siem. Ze zijn dolgelukkig. Lucie zegt haar baan op om fulltime moeder te zijn en op dat moment w... Meer

€ 17,50

De verborgen kosmos

Berend Warrink
9789463653305 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Captain Bob is in therapie bij de mooie Marjolein nadat hij een vliegtuigkaping door een duister wezen heeft meegemaakt. Al gauw wordt hem duidelijk dat de planeet zich in een grote crisis bevindt en... Meer

€ 22,50

De verborgen nalatenschap van de Tempeliers

Roelof Mariman
9789464065954 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De titel De verborgen nalatenschap van de Tempeliers, mag dan op het eerste gezicht doen vermoeden dat er weer meer van hetzelfde wordt geserveerd – want denken we niet allen spontaan aan titels als D... Meer

€ 19,95

Mik

Jacqueline Ubert
9789492844927 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een Bijna Dood Ervaring (BDE) veranderde het leven van Jacqueline Ubert drastisch. Zij kreeg van het ene op het andere moment inzicht in de werking van de kosmos, en werden haar paranormale gaven wakk... Meer

€ 14,95

Trots en trouw

Jan W. Klijn
9789020544534 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Trots en trouw, een roman van Jan W. Klijn over het leven van Bram van Wijk in de Alblasserwaard Bram van Wijk komt uit een gezin van twaalf, dus is het flink aanpoten in het molenaarsgezin. Met zijn... Meer

€ 17,90

Liefde Licht Leven

Odilia
9789492066640 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Odilia heeft het vermogen om het leven te beschouwen en deelt graag de inzichten die daaruit voortkomen. Dat is misschien wel haar grootste passie: inzichten opdoen, verwoorden en delen. Ook de andere... Meer

€ 14,95

Onze dominee is detective

Marijke Gehrels
9789058041845 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dominee is al tien jaar dominee in een klein dorpje. Hij schrijft graag solide, exegetische preken, maar zijn gemeenteleden lijken meer geïnteresseerd in de bijzondere voorvallen die zich binnen de ge... Meer

€ 17,99

Gescheurd wolkendek

A. den Uil-van Golen
9789020542929 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,90

Mama, de hemel leeft!

Linda Vaes
9789492887290 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Het beloofde land

Elizabeth Musser
9789029730303 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

'Het beloofde land' van Elizabeth Musser gaat over drie vrouwen en een wandeltocht die hun leven zal veranderen. Abbie Jowett is overweldigd door de tegenslagen in haar leven. Ze besluit haar volwasse... Meer

€ 23,99

Tijdgeest

Hans Peter Roel
9789079677788 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

EEN ZOEKTOCHT NAAR DE WAARHEID De mooiste versie van jezelf Misschien zie je het nog niet om je heen, maar we staan aan het begin van "de nieuwe verlichte tijd". In deze nieuwe wereld kennen we geen l... Meer

€ 19,95

De ketter van Carthago

Frans Willem Verbaas
9789023960256 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘De ketter van Carthago’ van Frans Willem Verbaas speelt zich af in Noord Afrika, het jaar 430 na Christus. Het Romeinse Rijk staat op het punt uiteen te vallen en een nieuwe godsdienst is aan een ons... Meer

€ 21,99

Het Petrusmysterie

Jeroen Windmeijer
9789402705393 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het Petrusmysterie is een geheel herziene editie van Jeroen Windmeijers eerste boek uit 2015, dat eerder is uitgegeven onder de titel De bekentenissen van Petrus. Wanneer er bij opgravingen in Leiden... Meer

€ 15,00

De kaalvreter

Machteld Siegmann
9789026343094 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff. Winnaar van De Bronzen Uil 2020 en de CLO-Byblos Liter... Meer

€ 21,99

Oer

Corien Oranje, Cees Dekker & Gijsbert van den Brink
9789033802188 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Oer begint met een fascinerende hervertelling van het scheppingsverhaal. Proton, een minuscuul deeltje dat vlak na de oerknal ontstaat en door de ruimte vliegt, neemt de lezer mee op een duizelingwekk... Meer

€ 14,99