0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

62.540 resultaten gevonden

Weergave

Ontdek je sterke punten 2.0

Tom Rath
9789000361472 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Heb jij de kans om dat wat jij het beste kan, elke dag te doen? De kans bestaat dat je dat niet doet, en daarmee worden natuurlijke talenten jammer genoeg niet benut. En dat terwijl het ontwikkelen va... Meer

€ 20,99

Mission Possible

Caroline Beumer-Peeters
9789024403974 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,00

A. Algemene beginselen

J.C. Bast, A.C.J. Bast & R. Nijland
9789001867546 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Grondslagen AO - Deel A: Algemene beginselen biedt je een eerste kennismaking met het vakgebied administratieve organisatie. Helder geschreven en zeer toegankelijk dankzij de aansprekende praktijkvoor... Meer

€ 67,95

Toegepaste organisatiekunde

Peter T.H.J. Thuis & Peter Thuis
9789001876975 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Toegepaste organisatiekunde is een zeer populaire inleiding op het gebied van Organisatiekunde. Dit toegankelijke standaardwerk reikt je de grondbeginselen aan van het vakgebied en behandelt onder mee... Meer

€ 65,95

Financieel management van non-profit organisaties

T.L.C.M. Groot & G.J. van Helden
9789001875398 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Financieel management van non-profit organisaties biedt een uitgebreid overzicht van het vakgebied inclusief de nieuwste ontwikkelingen. Het zet de belangrijkste theoretische perspectieven op een rij... Meer

€ 59,95

Procesmanagement

Hans de Bruijn, Ernst ten Heuvelhof & Roel in 't Veld
9789024404346 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer is een manager of bestuurder een succesvolle beslisser? Moet je daadkrachtig zijn? Over ruime feitenkennis beschikken? Overtuigende betogen kunnen houden? De auteurs van Procesmanagement besch... Meer

€ 39,99

Coachen als professie

Ien G.M. van der Pol
9789024402908 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Coachen als professie verbindt verschillende coachmethoden met elkaar tot een overzichtelijk geheel, een body of knowledge.Het biedt de fundamenten van het beroep van coaching via kennis, kunde en erv... Meer

€ 50,00

Klassenmanagement

M.G. Klamer-Hoogma
9789001889708 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

- Onmisbaar voor (aankomende) leerkrachten;- biedt handvatten voor differentiatie;- met de educatieve app Toolbox Klassenmanagement.Goed klassenmanagement maakt onderwijs vele malen leuker en effectie... Meer

€ 35,95

Management en organisatie

D. Keuning & D.J. Eppink
9789001807887 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 89,95

Zorgen voor kwaliteit

G. Cuyvers
9789020969498 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2007
  • Voorraad status ophalen...

Kwaliteit staat momenteel in het centrum van de aandacht in de non-profitsector. Dit boek plaatst de kwaliteitshype in een bredere maatschappelijke context en verbreedt de traditionele visie op kwalit... Meer

€ 34,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 21,50

Vakantieboek voor professionals en managers 2019

. (red.)
9789047012528 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ‘Vakantieboek voor professionals en managers’ bevat tools voor persoonlijke ontwikkeling, samenvattingen van actuele managementboeken, quotes en oefeningen voor inspiratie en creativiteit. Vakanti... Meer

€ 15,00

Wij is belangrijker dan why

Paul van Schaik, Alfred Schmits & Dennis Stout
9789089654427 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met het vervoer van 1,25 miljoen reizigers per dag en een plaats in de top vijf van beste treinbedrijven ter wereld timmert de Nederlandse Spoorwegen stevig aan de weg. Toch bleef de reizigerstevreden... Meer

€ 29,99

Marktplaats

Olivier van Duijn, Jeroen Jonker Roelants & Annemarie Joosen
9789000366125 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De succesvolle transformatie van een iconisch Nederlands bedrijf 2009, Marktplaats is al ruim tien jaar de meest populaire handels-site. Iedereen in Nederland kent Marktplaats en er is geen serieuze c... Meer

€ 20,00

Tribe of mentors

Timothy Ferriss
9789022585733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dé nieuwe Timothy Ferriss, voor alle lezers van Een werkweek van 4 uur Voor de fans van Brené Brown tot Yuval Noah Harari en van Esther Perel tot Neil Gaiman Timothy Ferriss stelde elf zorgvuldig gef... Meer

€ 26,99

Hard gaan met de beste mensen

Team Sprout & Alex Sprout
9789089654694 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Je product? Je klanten? Jij, als briljante ondernemer? Hou toch op: het zijn je medewerkers die het groeisucces van je bedrijf maken of breken. En daarom is 'personeel' geen agenda-moetje dat je er aa... Meer

€ 20,00

Het einde van concurrentie?

Cor Molenaar
9789024427284 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het koopgedrag van klanten, concurrenten en bedrijven verandert snel door de impact van netwerken, algoritmes en internet. Hierdoor veranderen marktomstandigheden, waardoor de concurrentie ook verande... Meer

€ 32,50

Coachen met een leeg hoofd

Nicolette Kat
9789089654519 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Als coach samen met je coachee bouwen aan bewustwording, bewustzijn en verantwoordelijkheidsbesef en toewerken naar een lonkend en helder doel - dat is de essentie van coachen. Een coach moet daarom e... Meer

€ 29,99

Digitale intelligentie

Hans Hoornstra & Wijnand van Lieshout
9789047012467 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Digitale intelligentie’ leggen Hoornstra en Van Lieshout uit wat je moet weten, leren en doen in een digitaal verbonden samenleving. Door de toenemende digitalisering in onze werkomgeving ligt het... Meer

€ 24,99