0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

77.180 resultaten gevonden

Weergave

Ontdek je sterke punten 2.0

Tom Rath
9789000361472 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Heb jij de kans om dat wat jij het beste kan, elke dag te doen? De kans bestaat dat je dat niet doet, en daarmee worden natuurlijke talenten jammer genoeg niet benut. En dat terwijl het ontwikkelen va... Meer

€ 20,99

A. Algemene beginselen

J.C. Bast, A.C.J. Bast & R. Nijland
9789001867546 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Grondslagen AO - Deel A: Algemene beginselen biedt je een eerste kennismaking met het vakgebied administratieve organisatie. Helder geschreven en zeer toegankelijk dankzij de aansprekende praktijkvoor... Meer

€ 67,95

Grondslagen van de marketing

Bronis Verhage, Eric Boot & Paul Riegen
9789001853204 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

- Vormt een complete leermethode met het hoofdboek en de website; - met actuele bedrijfscasussen; - aandacht voor zowel online als offline marketing. Bij Grondslagen van de marketing hoort een aanvull... Meer

€ 28,25

Mission Possible

Caroline Beumer-Peeters
9789024403974 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,00

Marketing kernstof

Hans Vosmer & John Smal
9789001862893 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Marketing Kernstof is een introductie in het vakgebied marketing en laat je kennismaken met de belangrijkste marketingbegrippen, -theorieën en -modellen. Praktijkgericht, heel compleet en tóch compact... Meer

€ 78,95

Toegepaste organisatiekunde

Peter T.H.J. Thuis & Peter Thuis
9789001876975 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Toegepaste organisatiekunde is een zeer populaire inleiding op het gebied van Organisatiekunde. Dit toegankelijke standaardwerk reikt je de grondbeginselen aan van het vakgebied en behandelt onder mee... Meer

€ 65,95

Financieel management van non-profit organisaties

T.L.C.M. Groot & G.J. van Helden
9789001875398 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Financieel management van non-profit organisaties biedt een uitgebreid overzicht van het vakgebied inclusief de nieuwste ontwikkelingen. Het zet de belangrijkste theoretische perspectieven op een rij... Meer

€ 59,95

Procesmanagement

Hans de Bruijn, Ernst ten Heuvelhof & Roel in 't Veld
9789024404346 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer is een manager of bestuurder een succesvolle beslisser? Moet je daadkrachtig zijn? Over ruime feitenkennis beschikken? Overtuigende betogen kunnen houden? De auteurs van Procesmanagement besch... Meer

€ 39,99

Klassenmanagement

M.G. Klamer-Hoogma
9789001889708 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

- Onmisbaar voor (aankomende) leerkrachten;- biedt handvatten voor differentiatie;- met de educatieve app Toolbox Klassenmanagement.Goed klassenmanagement maakt onderwijs vele malen leuker en effectie... Meer

€ 35,95

Reclamepsychologie

Rene van Hoften & René van Hoften
9789001803261 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 34,95

Marktonderzoek

Mirjam Broekhoff, M.A. Broekhoff, Harm Stumpel & Roelof Kooiker
9789001861292 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

MarktonderzoekMarktonderzoek is het complete basisboek voor studenten die werken aan een marktonderzoek. Dit boek leert je hoe je zelf een marktonderzoek kunt doen en welke methoden van dataonderzoek... Meer

€ 62,50

Management en organisatie

D. Keuning & D.J. Eppink
9789001807887 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 89,95

Zorgen voor kwaliteit

G. Cuyvers
9789020969498 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2007
  • Voorraad status ophalen...

Kwaliteit staat momenteel in het centrum van de aandacht in de non-profitsector. Dit boek plaatst de kwaliteitshype in een bredere maatschappelijke context en verbreedt de traditionele visie op kwalit... Meer

€ 34,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Vakantieboek voor professionals en managers 2019

. (red.)
9789047012528 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ‘Vakantieboek voor professionals en managers’ bevat tools voor persoonlijke ontwikkeling, samenvattingen van actuele managementboeken, quotes en oefeningen voor inspiratie en creativiteit. Vakanti... Meer

€ 15,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 21,50

Tribe of mentors

Timothy Ferriss
9789022585733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dé nieuwe Timothy Ferriss, voor alle lezers van Een werkweek van 4 uur Voor de fans van Brené Brown tot Yuval Noah Harari en van Esther Perel tot Neil Gaiman Timothy Ferriss stelde elf zorgvuldig gef... Meer

€ 26,99

Wij is belangrijker dan why

Paul van Schaik, Alfred Schmits & Dennis Stout
9789089654427 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met het vervoer van 1,25 miljoen reizigers per dag en een plaats in de top vijf van beste treinbedrijven ter wereld timmert de Nederlandse Spoorwegen stevig aan de weg. Toch bleef de reizigerstevreden... Meer

€ 29,99

Marktplaats

Olivier van Duijn, Jeroen Jonker Roelants & Annemarie Joosen
9789000366125 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De succesvolle transformatie van een iconisch Nederlands bedrijf 2009, Marktplaats is al ruim tien jaar de meest populaire handels-site. Iedereen in Nederland kent Marktplaats en er is geen serieuze c... Meer

€ 20,00

Hard gaan met de beste mensen

Team Sprout & Alex Sprout
9789089654694 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Je product? Je klanten? Jij, als briljante ondernemer? Hou toch op: het zijn je medewerkers die het groeisucces van je bedrijf maken of breken. En daarom is 'personeel' geen agenda-moetje dat je er aa... Meer

€ 20,00