0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

62.511 resultaten gevonden

Weergave

Toegepaste organisatiekunde

Peter T.H.J. Thuis & Peter Thuis
9789001876975 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Toegepaste organisatiekunde is een zeer populaire inleiding op het gebied van Organisatiekunde. Dit toegankelijke standaardwerk reikt je de grondbeginselen aan van het vakgebied en behandelt onder mee... Meer

€ 65,95

Management en organisatie

D. Keuning & D.J. Eppink
9789001807887 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 89,95

Leer als een speer

Jan-Willem van den Brandhof
9789058754660 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wie slim is leest dit boek.............. wie niet slim is moet het zéker lezen. Leer als een speer Leven is leren. Alles wat je kunt, heb je moeten leren. Er zijn technieken waarmee je beter leert ler... Meer

€ 25,00

Zo maak je een veranderplan

Jan Lubberding & Robert Lubberding
9789001782955 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2010
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,95

Personeelsselectie en assessment in perspectief

9789023241980 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2006
  • Voorraad status ophalen...

Personeelsselectie is een geliefd onderwerp is zowel wetenschappelijke kringen als in de praktijk van HR-professionals. Ook aan de spreekwoordelijke borreltafel komt het gespreksonderwerp vaak aan bod... Meer

€ 41,50

Leiders van betekenis

Petra Otten
9789090321851 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Leiders van betekenis is een no-nonsense boek over wat hedendaags leiderschap vraagt van leiders in organisaties. In een ‘verandering van tijdperk’ is leiderschap niet langer voorbehouden aan de ‘happ... Meer

€ 24,75

Omdenken in communicatie

Berthold Gunster
9789400507777 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Omdenken in communicatie is het zusje van de bestseller Omdenken, waarvan meer dan 300.000 exemplaren zijn verkocht. Dit prikkelende boekje vol grappige en ontregelende illustraties laat zien hoe je d... Meer

€ 4,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 22,95

Key Performance Illusies

Coen de Bruijn
9789089654618 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wereldwijd worden dagelijks miljoenen KPI's (Kritieke Prestatie Indicatoren) ontwikkeld om de prestaties van organisaties te analyseren. Met KPI's kun je succes meten, doelstellingen formuleren en org... Meer

€ 29,99

30 Creatieve workouts

Ina Sok
9789462722026 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Elke organisatie heeft creativiteit nodig om flexibel en innovatief te blijven. Maar hoe word je eigenlijk creatiever? Kijk de kunst af en laat je inspireren Creatieve experts, zoals beeldend kunstena... Meer

€ 24,95

Het leven is te kort om op kantoor te zitten

Lonneke Lodder
9789045218946 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een huis, een hypotheek, een carrière, een pensioen en een auto. Er komt een mooi salaris binnen en aan het eind van de maand heb je daar spullen van gekocht die je niet nodig had. Of je weet sowieso... Meer

€ 18,99

Verdrink geen dooie eend

Marry de Gaay Fortman
9789047013471 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In 'Verdrink geen dooie eend' vertelt topadvocaat Marry de Gaay Fortman over haar carrière als vrouw in een mannenwereld. De belangrijkste lessen: verspil geen energie aan negatieve situaties of dwars... Meer

€ 20,00

Het kleine innovatieboek

Kim Spinder
9789047012108 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het kleine innovatieboek’ laat Kim Spinder zien hoe innovatie in de dagelijkse praktijk werkt, gebaseerd op haar eigen ervaring en die van de vele professionals en wetenschappers die ze de afgelop... Meer

€ 20,00

De Fluitende Leider

Erik Kaptein, Colinda van Dijk & Kevin Blom
9789024427741 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De Fluitende Leider werken Colinda van Dijk, Erik Kaptein en KNVB-scheidsrechter Kevin Blom de krachtige metafoor uit van de leidinggevende binnen een organisatie als scheidsrechter op zijn eigen s... Meer

€ 23,50

Creatief & oplossingsgericht werken

Stefanie Couwenberg
9789462156517 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op het werk wil je geen grijze muis zijn, maar een kameleon die zijn/haar kleuren laat zien en flexibel kan omgaan met veranderingen. Een creatieve en oplossingsgerichte mindset en werkwijze zijn daar... Meer

€ 31,75  € 23,95

Mintzberg in essentie

Henry Mintzberg
9789462763302 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Probeer niet verontwaardigd te zijn over alles wat je leest. Sommige van mijn meest wilde ideeën blijken mijn beste te zijn, het duurt een tijdje voordat dat duidelijk wordt.’ In 42 korte en verrasse... Meer

€ 19,90

Het beslissende moment

Malcom Gladwell
9789047013426 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

“Het beslissende moment” van Malcolm Gladwell leest als een avonturenverhaal vol aanstekelijk enthousiasme over de macht van nieuwe idee Het is een kaart voor verandering, met een hoopvolle boodschap:... Meer

€ 15,00

Profileren zonder Opscheppen

Mirjam Hubregtse
9789082937503 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Profileren zonder Opscheppen Je wilt gewaardeerd worden om wie je bent en wat je doet, maar je houdt wellicht niet van spotlights. Toch is het belangrijk om zichtbaar te zijn als je meer impact wilt m... Meer

€ 25,00

Het is niet persoonlijk

Liz Fosslien & Mollie West Duffy
9789047013150 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het is niet persoonlijk’ laten Liz Fosslien en Mollie West Duffy zien dat emoties helemaal niet onwenselijk zijn op de werkvloer, als je ze maar onderkent en op de juiste manier inzet. Op basis va... Meer

€ 22,99