0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

7.050 resultaten gevonden

Weergave

Mission Possible

Caroline Beumer-Peeters
9789024403974 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,00

Coachen als professie

Ien G.M. van der Pol
9789024402908 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Coachen als professie verbindt verschillende coachmethoden met elkaar tot een overzichtelijk geheel, een body of knowledge.Het biedt de fundamenten van het beroep van coaching via kennis, kunde en erv... Meer

€ 50,00

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 21,50

Tribe of mentors

Timothy Ferriss
9789022585733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dé nieuwe Timothy Ferriss, voor alle lezers van Een werkweek van 4 uur Voor de fans van Brené Brown tot Yuval Noah Harari en van Esther Perel tot Neil Gaiman Timothy Ferriss stelde elf zorgvuldig gef... Meer

€ 26,99

Coachen met een leeg hoofd

Nicolette Kat
9789089654519 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Als coach samen met je coachee bouwen aan bewustwording, bewustzijn en verantwoordelijkheidsbesef en toewerken naar een lonkend en helder doel - dat is de essentie van coachen. Een coach moet daarom e... Meer

€ 29,99

Provocatieve psychologie en coaching

Freek Sarink
9789024426621 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Provocatieve psychologie en coaching is anders, tegendraads en helpt door écht uit te dagen. De meeste mensen hebben al vele malen bedacht wat ze anders en beter zouden kunnen doen. Maar het daadwerke... Meer

€ 23,50

Teamability

Roderick Göttgens
9789462721999 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zo vorm je extreem gemotiveerde teams Het Korps Commandotroepen heeft Roderick Göttgens een unieke inkijk geboden in hun werkwijze bij het ontwikkelen van onoverwinnelijke teams. Dit bewezen recept vo... Meer

€ 24,95

Leiderschap in verandering

Anouk Brack
9789462721579 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Leiderschap in verandering – samen doen wat ertoe doet Leiderschap in verandering is een praktisch handboek voor gedreven leiders, bestuurders en veranderaars die (nog) meer mooie resultaten willen be... Meer

€ 24,95

Coachen waar het pijn doet

Ien G.M. van der Pol
9789058755490 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Coaches en andere begeleiders krijgen steevast te maken met angst, onrust, onderdrukte emoties en gedragspatronen van cliënten die voortkomen uit hoe zij zich in hun vroegste jeugd hebben aangepast. E... Meer

€ 24,99

Make Disruption Work

Alexandra Jankovich & Tom Voskes
9789047012306 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Make Disruption Work’ van Alexandra Jankovich en Tom Voskes is het handboek voor digitale transformatie. Veel organisaties voelen zich als een kikker in een pan met water die langzaam aan het opwarme... Meer

€ 29,99

Wie is er in jouw kamer?

Ivan Misner, Aqil Radjab, Stewart Emery & Rick Sapio
9789492107176 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Aqil Radjab Aqil is vader, echtgenoot en ondernemer. Na 7 jaar bij de marine gediend te hebben, koos hij voor het ondernemerschap. Met veel vallen en opstaan leerde hij zichzelf het ondernemersvak. Ov... Meer

€ 14,95

dagboek van bewust leiderschap

Jos Claessens
9789082952001 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

business- en ontwikkelingsroman Donkere wolken hangen boven mHealth. Het medisch-technologisch bedrijf is opgebrand en slechte resultaten tonen aan dat de leiding een potje heeft gemaakt van strategie... Meer

€ 39,95

Kwaliteit door gespreid leiderschap

Anje Ros & Brigit van Rossum
9789023256656 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De vraagstukken waar scholen voor staan worden steeds complexer. Het is daarom belangrijk dat alle expertise in de school optimaal wordt benut en versterkt. Daarbij verandert het leiderschap in de sch... Meer

€ 29,95

Ondernemersboek 2019

Rick Hermanussen
9789402194265 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dit boek heeft 365 pagina's. Bijna net zoveel pagina's kun je vullen met ideeën om elke dag unieke content te delen voor een jaar lang. Zo kun je ook een jaar lang vooruit plannen qua berichten. Dit l... Meer

€ 99,00

De Schatkamer

Walter Landwier
9789402190052 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Als lid van de ondernemingsraad komt er veel op je af. Zeker als nieuw OR-lid lijkt het wel eens of je in het diepe wordt gegooid. In de praktijk van het OR-werk komen er vaak allerlei vragen op. Hoe... Meer

€ 19,50

Aan de slag

Veerle Put
9789463792714 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zelfsturende organisaties vormen een boeiende wereld. Je hebt ze in alle maten en gewichten, want geen twee organisaties pakken het op dezelfde manier aan en geen twee teams zijn hetzelfde. Dit boek b... Meer

€ 16,00

No-Nonsense Leadership

Nadia van der Vlies
9789492004802 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Often find yourself explaining to your employees how they should do their jobs? Tend to duck difficult conversations? Sometimes at a loss when trying to deal with complaining, quarrelling, or underach... Meer

€ 23,50

Choreografisch Creëren als Strategie

Alexandra van der Hilst
9789081502733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Choreografisch creëren als strategie In de samenleving is zich een aan andere kijk op werken, leren en leven aan het ontwikkelen. Eigenlijk gaat die totale ontwikkeling over lerend leven, over persoon... Meer

€ 39,95

Help, de school staat in brand!

Gerrit Minzinga Zijlstra
9789463650922 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

"We vonden het zo fijn dat je kwam: eindelijk was er iemand die echt luisterde." "Het geeft ons zoveel inzicht." "Het is zo fijn dat deze handelwijze niemand uitsluit, eenieder wordt in zijn of haar e... Meer

€ 14,95