0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

7.601 resultaten gevonden

Weergave

Principes

Ray Dalio
9789047012665 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Principes’ deelt Dalio de vele inzichten die hij in de loop van zijn opmerkelijke carrière heeft opgedaan en laat vervolgens tot in detail zien hoe die worden toegepast in zijn eigen bedrijf. De h... Meer

€ 32,99  € 27,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 22,95

Vergroot je charisma

Petra Stienen & Maximiliaan Winkelhuis
9789046826119 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Je bent trots als een pauw op je organisatie, je nieuwe product of je plan voor een betere wereld. Je wilt er graag over vertellen. Op een podium, in de media of aan collega´s. Dankzij dit boek durf j... Meer

€ 24,99

Het kleine innovatieboek

Kim Spinder
9789047012108 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het kleine innovatieboek’ laat Kim Spinder zien hoe innovatie in de dagelijkse praktijk werkt, gebaseerd op haar eigen ervaring en die van de vele professionals en wetenschappers die ze de afgelop... Meer

€ 20,00

Mintzberg in essentie

Henry Mintzberg
9789462763302 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Probeer niet verontwaardigd te zijn over alles wat je leest. Sommige van mijn meest wilde ideeën blijken mijn beste te zijn, het duurt een tijdje voordat dat duidelijk wordt.’ In 42 korte en verrasse... Meer

€ 19,90

Brave New Work

Aaron Dignan
9789047012733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Brave New Work’ doet Aaron Dignan uit de doeken hoe je je organisatie opnieuw kunt uitvinden. Ondanks alle technologische vooruitgang blijkt er fundamenteel weinig veranderd te zijn op ons werk: g... Meer

€ 26,99

Bye Bye Burnout

Mascha Mooy
9789047012962 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Bye Bye Burnout’ leert Mascha Mooy je de signalen van burn-out op de werkvloer te herkennen en er adequaat mee om te gaan. Als je organisatie geen strategisch beleid heeft om uitval door burn-out... Meer

€ 24,99

Coachen zonder blabla

Benjamin Ball
9789401461788 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vind je het als coach ook wel eens lastig om eindeloos naar je coachees te zitten luisteren? Heb je het gevoel dat er soms meer in je gesprekken zit dan je er nu uithaalt? Wil je graag efficiënter en... Meer

€ 29,99

Het oneindige spel

Simon Sinek
9789047012153 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

We kiezen het spel niet. We bepalen de regels niet. Maar we kiezen wel hoe we spelen. Simon Sinek bereikte miljoenen lezers met zijn bestseller ‘Begin met het Waarom’, nu is er de langverwachte opvolg... Meer

€ 24,99

Ho-Wareness

Eric Van Poucke
9789402197587 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met dit boek deelt Eric Van Poucke zijn coachingsmethodiek met paarden. Elementen van zijn Roots-to-Bridges methodiek zie je in Ho-wareness terugkomen. Aansluiten bij de coachee is belangrijk. De inte... Meer

€ 25,05

Career Jump!

Dorota Klop-Sowinska
9789083007304 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

CAREER JUMP! HOW TO SUCCESSFULLY CHANGE YOUR PROFESSIONAL PATH BY DOROTA KLOP-SOWINSKA ABOUT THE BOOK: We often fall into our career as a result of our study choices, and the circumstances or wishes o... Meer

€ 19,95

God is rijk

Kris Vallotton
9789490489496 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Denk niet te klein Geld maakt niet gelukkig, maar van armoede word je ook niet blij. We willen geldnood vermijden, maar is rijkdom najagen dan het enige alternatief? Kris Vallotton laat het verschil z... Meer

€ 14,95

Kringloop van Moed

Filia Kramp
9789492004833 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘'Kringloop van Moed' is een doorleefd boek over leiderschap. Het is […] herkenbaar en tegelijk een spiegel voor leiders op bestuurlijke posities, maar ook voor teamleiders. Het is degelijk onderbouwd... Meer

€ 20,95

Over initiatief en eenheid van inspanning

Edwin Zasada
9789493059191 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In 1806 leed het strikt gedisciplineerde en gecontroleerde Pruisische leger een vernietigende nederlaag tegen de vernieuwende Fransen. Gedwongen tot radicale vernieuwing, raakten de Pruisen op het pad... Meer

€ 20,95

Verderbij

Marianne van Duuren & Charlotte van Zuylen
9789088509261 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer moet je als leidinggevende dichtbij zijn en wanneer is het beter om afstand te nemen? 'Verderbij' is bedoeld voor leidinggevenden, onder andere in de kinderopvang, die zich dit afvragen. Het i... Meer

€ 24,90

Ego@work

Hans Begeer & Roel H. Reitzema
9789401461771 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ego is het instrument waarmee je je gedrag vormgeeft. Organisatiemodellen werken pas optimaal als het gedrag en de houding van de medewerkers aansluiten. In een tijd dat zelfverantwoordelijkheid s... Meer

€ 14,99

WIN WIN Werk en Gezin

Emmeliek Boost
9789083024004 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Succesvol op je werk én gelukkig thuis! Van de ruim 2 miljoen werkende ouders in Nederland vindt 75% het moeilijk om werk en gezinsleven met elkaar te combineren, houdt 62% geen tijd over voor zichzel... Meer

€ 20,95

Voodoo. Op reis naar jezelf via eeuwenoude rituelen

Jitske Kramer
9789462763333 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op uitnodiging van een voodoo priester ondergaat antropoloog Jitske Kramer een week lang eeuwenoude voodoo ceremonies. In een nachtelijk ritueel wast zij zichzelf naakt in het heilige bos. Ze danst op... Meer

€ 22,50

Teamwaaier

Marijke Lingsma
9789024428724 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een team is meer dan de som der teamleden Er is veel geschreven voor teamcoaches, scrummasters, coachend leidinggevenden. Er wordt veel over teams gepraat, maar krijg of neem je als team ook tijd om o... Meer

€ 15,50