0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

9.533 resultaten gevonden

Weergave

Familiegeheimen

Astrid Holleeder
9789048852642 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De ongezonde manier waarop wij van jongs af aan getraind waren in het bewaken van geheimen, vormde de vruchtbare grond voor ons leven na dat met mijn vader. In Familiegeheimen vertelt Astrid Holleeder... Meer

€ 22,50

Wraak

Wouter Laumans & Marijn Schrijver
9789048836215 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wraak is het langverwachte vervolg op de bestseller Mocro Maffia, waarvan inmiddels meer dan 100.000 exemplaren verkocht zijn. Het werd genomineerd voor de prestigieuze Brusseprijs 2015 voor het beste... Meer

€ 21,99

Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde

Per J Andersson
9789022587683 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een heerlijke roman met een boodschap: liefde kent geen grenzen.’ De Telegraaf Een perfect cadeau! Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen te po... Meer

€ 10,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Mocro maffia

Wouter Laumans & Marijn Schrijver
9789048828036 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Herziene en geactualiseerde editie'Gedetailleerd, beeldend en met gevoel voor drama' - Vrij Nederland'Iedereen in dit conflict wordt geliquideerd'Hij hoort achter hem hoe de moordenaars blijven schiet... Meer

€ 12,50

Judas

Astrid Holleeder
9789048825028 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

'Een valse hond sluit je op in een hok, of laat je inslapen.'Astrid en Sonja Holleeder besluiten in 2013 te doen wat niemand voor mogelijk hield: ze staan op tegen hun broer Willem - die na zijn vrijl... Meer

€ 22,50

Winnen of leren

Noa Pothoven
9789402248234 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,00

Dagboek van een getuige

Holleeder, Astrid
9789048843510 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing om te getui... Meer

€ 19,99

Anne

Hans Faber & Wim Faber
9789048847952 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op vrijdag 29 september 2017 verdwijnt Anne Faber tijdens een fietstocht in de bossen bij Soest. Familie en vrienden zetten een grootscheepse zoekactie op touw, samen met de politie en het leger. Dert... Meer

€ 21,99

Tot het cokepunt en ver er overheen

Bruno Stooker
9789081079969 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,00

Met groot verlof

Eric Slot
9789035133082 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2009
  • Voorraad status ophalen...

In het boek Met groot verlof. Liquidaties in crimineel Nederland laat misdaadjournalist Eric Slot overtuigend zien dat wat nieuw lijkt niet nieuw is. Slot toont aan dat de kiem voor de Amsterdamse ond... Meer

€ 19,95  € 6,90

Zeezigeuners

Aad Twigt / Hella Janiczek
9789081048729 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

"Dit boek is een verhaal van een jong gezin op een zeilboot, waarbij alle aspecten die dit alternatieve bestaan met zich meebrengt aan bod komen. Tevens beschrijft het hoe een goede verhouding gevonde... Meer

€ 15,00

Zoute Droom

Aad Twigt / Hella Janiczek
9789081048712 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

"Het boek over een jong stel dat de vrijheid verkiest van de zee boven het burgerlijk bestaan.Aad en Hella beschrijven hun eerste reis, ruim dertig jaar geleden. Een verhaal van een ‘rondje Atlantic’,... Meer

€ 15,00

Dochters Van Kaap Hoorn

Aad Twigt / Hella Janiczek
9789081048705 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

"Met een ziekmakende klap dondert de Helena Cristina van een breker in een golfdal.Onze jarenlange droom om Kaap Hoorn te ronden lijkt nu in een nachtmerrie te veranderen. Zo dichtbij en toch zo ver w... Meer

€ 17,50

Lewis Hamilton

Frank Worrall
9789000370597 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De biografie van de F1-kampioen Na het winnen van zijn vijfde wereldtitel in oktober vorig jaar is Lewis Hamilton nu de op-één-na succesvolste coureur aller tijden. Alleen Michael Schuma... Meer

€ 21,99

Mijn ware verhaal

Karin Bloemen
9789049807412 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 602: Karin Bloemen – Mijn ware verhaal. In haar autobiografie Mijn ware verhaal vertelt cabaretière Karin Bloemen voor het eerst het aangrijpende verhaal van haar jeugd, die getekend is do... Meer

€ 17,99

Tim Cook

Leander Kahney
9789000367948 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een inspirerend portret van de man die Apple opnieuw uitvond Toen Tim Cook in 2011 aantrad als nieuwe bestuursvoorzitter van Apple, stond hem een loodzware taak te wachten. Een van de grootste, meest... Meer

€ 20,00

De spiegel van het recht

John van den Heuvel
9789048836727 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

'Het abstracte beeld dat ik als piepjong agentje ooit had van een strakke lijn tussen goed en kwaad, is na bijna tien jaar politiedienst en een kwart eeuw misdaadverslaggeving inmiddels vertroebeld. M... Meer

€ 12,50

Topgun

Dan Pedersen
9789022587713 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de fans van American Sniper, Seal Team Six en Band of Brothers De meest prestigieuze gevechtspilotenopleiding ter wereld – het nooit eerder vertelde verhaal van oprichter Dan Pedersen De Vietna... Meer

€ 20,00

Holleeders onderwereld

Wim van de Pol
9789045216843 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een unieke inkijk in Holleeders onderwereld Met exclusief voorwoord van Sander Janssen de advocaat van Holleeder. Misdaadjournalist Wim van de Pol kreeg als enige toegang tot de complete politiedossie... Meer

€ 22,99