0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

198.330 resultaten gevonden

Weergave

Grand Hotel Europa

Ilja Leonard Pfeijffer
9789029526227 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan met Clio, op wie hij in Genua verliefd is geworden en met wie hij in V... Meer

€ 26,99

Het feest

Elizabeth Day
9789026348761 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer

€ 22,99

Zwarte schuur

Oek de Jong
9789025457679 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zwarte schuur van Oek de Jong is een roman over leven met trauma en de verwerking ervan, over de vrouwen die Maris in de loop der jaren confronteren met zichzelf en over de kracht van een grote liefde... Meer

€ 24,99

Otmars zonen

Peter Buwalda
9789403123004 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Otmars zonen vertelt het verhaal van de jonge Shell-employé Ludwig Smit, die na een bezoek aan de illustere Johan Tromp op het Siberische eiland Sakhalin strandt in een sneeuwstorm. Juist nu, wanneer... Meer

€ 27,50

Een kleine verrassing

Hendrik Groen
9789029093101 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hendrik en Evert zijn terug! Hendrik Groen is de winnaar van de NS Publieksprijs 2016 én 2018 De tv-serie Het geheime dagboek van Hendrik Groen, met Kees Hulst en André van Duin, trok wekelijks ruim t... Meer

€ 19,99

Het liefst van al

Toon Tellegen
9789021418599 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het liefst zou de kikker met iemand samen willen kwaken, of, nóg liever, met zijn tienen of zijn honderden in een reusachtig koor. De wesp wil veel liever dan te moeten steken gewoon gezellig met iema... Meer

€ 9,99

Rinkeldekink

Martine Bijl
9789025453398 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Rinkeldekink’ van Martine Bijl gaat over de hersenbloeding die zij kreeg in september 2015. Na haar langdurige herstel in een revalidatieoord, waar zij vrijwel alles opnieuw moest leren, bracht ze no... Meer

€ 14,99

Milkman

Anna Burns
9780571338757 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Middle sister, our protagonist, is busy attempting to keep her mother from discovering her maybe-boyfriend and to keep everyone in the dark about her encounter with Milkman. To be interesting is to be... Meer

€ 11,95

Wees onzichtbaar

Murat Isik
9789041422903 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Wees onzichtbaar van Murat Isik is een warm en ontroerend familieverhaal. Ideaal voor op vakantie!'Boeiend en meeslepend.' - NRC 'Leest als een trein.' - Het Parool'Met soepele pen geschreven.' - Trou... Meer

€ 24,99

De bijenhouder van Aleppo

Christy Lefteri
9789023957775 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De bijenhouder van Aleppo’ van Christy Lefteri is het hartverwarmende liefdesverhaal van bootvluchtelingen Nuri en Afra. Als ze alles hebben verloren wat hun lief is, vlucht bijenhouder Nuri samen me... Meer

€ 20,99

Man In The Wooden Hat

Jane Gardam
9780349139487 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

* A box of delights - another masterpiece from Jane Gardam and a companion novel to OLD FILTH Meer

€ 11,50

Last Friends

Jane Gardam
9780349000169 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

The witty and sparkling new novel from Jane Gardam, bestselling author of Old Filth. Meer

€ 11,95

Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban

J. K. Rowling
9781408845660 | Engels | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Celebrate 20 years of Harry Potter magic!An extraordinary creative achievement by an extraordinary talent, Jim Kay's inspired reimagining of J.K. Rowling's classic series has captured a devoted follow... Meer

€ 42,95

Uit 1000 kelen

Carel van Hees
9789082849400 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Na een fysiek sterk en eensgezind seizoen, wordt Feyenoord op 14 mei 2017 kampioen. Stadion en stad gaan onder in een golf van energie en levensdrift. Fotograaf Carel van Hees was erbij.Zondag 14 mei... Meer

€ 12,50

Ciao David, een vertelling over hartstocht en geluk

Simon Versnel
9789402245288 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,99

Twee zomers

Erik Orsenna
9789078627593 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 23,60

Wild Van Vilt

Anne Cool
9789081366106 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

"Stap voor stap zelf vilt maken door middel van natvilten én naaldvilten. Met ruim 300 foto's. Door Anne Cool.Praktische handleiding vilten. De basistechnieken en de gebruikte materialen worden duidel... Meer

€ 15,95

America City

Chris (author) Beckett
9781786491527 | Engels | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

A brilliantly imagined novel exploring the future of America and the potentially devastating impact of climate change on one of the world's greatest nations. Darkly prophetic and powerful, America Cit... Meer

€ 22,95

Tears Of The Giraffe

Alexander Mccall Smith
9780349116655 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2003
  • Voorraad status ophalen...

* Highly original 'detective' stories with unique setting and characters Meer

€ 11,95

Party

Elizabeth Day
9780008194307 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

AN OBSERVER BOOK OF THE YEAR A gripping story of betrayal, privilege and hypocrisy, set in the unassailable heart of the British establishment. `Think Brideshead Revisited meets The Talented Mr Ripley... Meer

€ 11,95