0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

250.908 resultaten gevonden

Weergave

De goede zoon

Rob van Essen
9789025453411 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In ‘De goede zoon’ trekt Rob van Essen de lezer een omgeving in die dystopische trekken vertoont en tegelijk angstaanjagend herkenbaar is. In een wereld waar invoering van het basisinkomen heeft gezor... Meer

€ 21,99

De keuze

Edith Eva Eger & Edith Eger
9789400510555 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Edith Eva Eger was zestien jaar oud toen ze in 1944 naar Auschwitz werd gedeporteerd. Haar ouders werden direct naar de gaskamer gestuurd en Edith werd gedwongen om voor Mengele te dansen. Haar onvers... Meer

€ 12,99

De zeven eigenschappen voor succes in je leven

Stephen R. Covey
9789047006817 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

'De zeven eigenschappen' van Stephen Covey is al jaren een bestseller onder mensen die gelukkiger en succesvoller willen zijn in hun werk. Maar nog niet iedereen weet dat 'De zeven eigenschappen' even... Meer

€ 20,00

Ontdek je sterke punten 2.0

Tom Rath
9789000361472 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Heb jij de kans om dat wat jij het beste kan, elke dag te doen? De kans bestaat dat je dat niet doet, en daarmee worden natuurlijke talenten jammer genoeg niet benut. En dat terwijl het ontwikkelen va... Meer

€ 20,99

Psychologie, een inleiding

Philip Zimbardo, Robert Johnson & Vivian McCann
9789043034593 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Hoe zitten mensen in elkaar, waarom doen ze wat ze doen en waar ligt de grens tussen normaal en abnormaal? Dit zijn een paar van de vragen die in deze inleiding in de psychologie aan de orde komen. De... Meer

€ 60,50

Psychologie

Peter Kemper
9789043035668 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Waarom doen mensen de dingen die ze doen? Dit is een vraag die iedereen zichzelf weleens stelt en een centrale vraag binnen de psychologie. Zeker hulpverleners zijn vaak op zoek naar de verklaring voo... Meer

€ 40,95

Psychologie

Philip G. Zimbardo, Philip L. Zimbardo, Robert L. Johnson, Vivian McCann & Arno Braam
9789043035859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Psychologie, de essentie is de compacte uitgave van het succesvolle boek Psychologie, een inleiding, 8e editie. Deze vierde editie is volledig geactualiseerd en bevat veel nieuwe casuïstiek. Naast het... Meer

€ 45,95

Trainen

Karin de Galan
9789043034005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Hét boek voor de startende trainerIn Trainen - Een praktijkgids geeft Karin de Galan een overzicht van alle belangrijke aspecten van het trainersvak. Van ontwerpen met de leercirkel van Kolb, trainers... Meer

€ 30,95

Voeding en sport

Anja van Geel & Joris Hermans
9789021563169 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Sportdiëtiste Anja van Geel en sportvoedingsonderzoeker Joris Hermans geven in Voeding en sport informatie over de juiste voeding voor verschillende typen sport. Voeding heeft natuurlijk een belangrij... Meer

€ 22,50

Alles is f*cked

Mark Manson
9789400510937 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het nieuwe boek van bestsellerauteur Mark Manson van De edele kunst van not giving a f*ck. We leven in een interessant tijdperk. Ogenschijnlijk lijken we alles goed voor elkaar te hebben: we zijn we... Meer

€ 20,99

Leven met wind mee

Jelle Hermus
9789021572659 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Dramaloosheid’ – zo noemt Jelle het. Een leuk en moeiteloos leven met minder tegenwind en veel minder ellende. In ‘Leven met wind mee’ laat Jelle Hermus zien hoe je de kwaliteit van je leven drastisc... Meer

€ 20,00

De edele kunst van not giving a fuck

Mark Manson
9789400509023 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Van populair weblog naar New York Times-bestseller is dit hét boek voor zelfhulphaters! Stop met altijd maar positief zijn, en leer in plaats daarvan om te gaan met je tekortkomingen en de tegenslagen... Meer

€ 20,99

De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Haemin Sunim
9789022581124 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit moment Rust vinden in een druk... Meer

€ 15,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Vet belangrijk

Mariëtte Boon & Liesbeth van Rossum
9789026346521 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Mariëtte Boon & Liesbeth van Rossum VET belangrijk Feiten en fabels over voeding, vetverbranding en verborgen dikmakers Een aanstekelijk en belangrijk boek dat je ideeën over vet voor altijd zal veran... Meer

€ 20,99

Houden van dingen die niet perfect zijn

Haemin Sunim
9789022583722 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld.’ Haemin Sunim De inzichten en adviezen van de Koreaanse boeddhistische monnik Haemin Sunim uit de bestseller Dingen die... Meer

€ 15,99

Reflexologie voor baby's

Floor Tuinstra
9789082944907 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,95

Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde

Per J Andersson
9789022587683 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een heerlijke roman met een boodschap: liefde kent geen grenzen.’ De Telegraaf Een perfect cadeau! Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen te po... Meer

€ 10,99

Vader op komst

Willem Bisseling
9789022586709 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Van zwangerschapsyoga tot inentingen, kleding, de bevalling, geboortekaartjes en het consultatiebureau, een actueel en praktisch alternatief voor Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! Alles wat je... Meer

€ 17,99

Hart voor vrouwen

Angela Maas
9789029539692 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hart- en vaatziekten zijn al vele jaren wereldwijd doodsoorzaak nummer één bij vrouwen. Nog elke dag wordt de vrouwelijke hartpatiënt langs de mannelijke meetlat gelegd, wat tot verwarring, onduidelij... Meer

€ 20,99