0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

69 resultaten gevonden

Weergave

De wolven

Daniel Cole
9789024590469 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt Wolf samen met Baxter en Edmunds diep in het v... Meer

€ 12,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021021713 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 11,00

Marionet

Daniel Cole
9789021025100 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmogelijke houding is opgehangen aan draden als bij de Ragdoll-moorden. Dit k... Meer

€ 8,99

Marionet

Daniel Cole
9789049806859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 555 is Marionet van Daniel Cole, het vervolg op de bestseller Ragdoll. Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in deze... Meer

€ 13,99

Marionet

Daniel Cole
9789021027708 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

(POD) In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voo... Meer

€ 22,99

Mimic

Daniel Cole
9789024594894 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Daniel Cole keert met Mimic terug naar de wereld van zijn Ragdoll-serie, met een zenuwslopend nieuw verhaal over een seriemoordenaar die ’s werelds grootste kunstwerken nabootst… met de lichamen van z... Meer

€ 21,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021028217 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In dit eerste deel van Daniel Cole’s Ragdoll-serie komen rechercheurs William ‘Wolf’ Fawkes en Emily Baxter voor een wel heel bijzondere moordzaak te staan. In een appartement wordt een lichaam gevond... Meer

€ 12,99

De Wolven

Daniel Cole
9789021028231 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 12,99

Marionet

Daniel Cole
9789021028224 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het ijzingwekkend spannende vervolg op Daniel Cole’s Ragdoll, krijgt rechercheur Emily Baxter te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt. Er wordt een lichaam gevonden d... Meer

€ 12,99

Marionet

Daniel Cole
9789021023199 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 12,50

Ragdoll

Daniel Cole
9789021024059 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 10,00

Ragdoll

Daniel Cole
9789049805517 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 445 Voor liefhebbers van Samuel Bjørk is er nu het ijzingwekkende ‘Ragdoll’ van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Te... Meer

€ 13,99

De wolven

Daniel Cole
9789024576029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt Wolf samen met Baxter en Edmunds diep in het v... Meer

€ 6,99

De wolven

Daniel Cole
9789049807450 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 612 is De wolven van Daniel Cole. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren duikt... Meer

€ 13,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789024574988 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren…Een lichaam van... Meer

€ 20,99

Ragdoll

Daniel Cole
9781409175407 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 11,95

Endgame

Daniel Cole
9781409195023 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 10,95

Hangman

Daniel Cole
9781409168812 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

For readers who enjoy Angela Marsons, Robert Bryndza and Mark Edwards. Fawkes and Baxter return in the rocket-paced followup to the global bestseller RAGDOLL Meer

€ 11,95

Ragdoll (Special Bruna 2019)

Daniel Cole
9789021023717 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 6,99

Marionet (Display 20 ex.)

Daniel Cole
9789021021997 | Nederlands | Overig | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 399,80