0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

54 resultaten gevonden

Weergave

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789026354908 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Schaduwstad van Elizabeth Day vertelt het verhaal van Howard Pink, een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Voor de fans van Het feest.Elizabeth Day is auteur en jou... Meer

€ 24,99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789026353550 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en... Meer

€ 24,99

Het feest

Elizabeth Day
9789026352720 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer

€ 15,00

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789049808280 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en... Meer

€ 18,99

Het feest

Elizabeth Day
9789026348761 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer

€ 15,00

Steen, papier, schaar

Elizabeth Day
9789026351280 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Steen, papier, schaar is een eerlijke en aangrijpende roman over misbruik, overleven en vergiffenis, van de auteur van de bestseller Het feest. Day beschrijft de onmacht van een vrouw die blijft hange... Meer

€ 15,00

Durf te falen

Elizabeth Day
9789026347733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Durf te falen van Elizabeth Day is gebaseerd op haar populaire podcast How to Fail, een pijnlijk eerlijk boek over de dingen die soms vreselijk misgaan, wat je ervan kunt leren en hoe je het beter zou... Meer

€ 20,99

Het feest

Elizabeth Day
9789049807986 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 682 is Het feest van Elizabeth Day, een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment. Voor de fans van Brideshead Revisited... Meer

€ 13,99

Durf te falen

Elizabeth Day
9789049807832 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 646 is Durf te falen van Elizabeth Day, een boek voor iedereen die weleens gefaald heeft. Een boek voor ons allemaal dus. Als er één ding is wat ik heb geleerd van dit enerverende avontuur... Meer

€ 13,99

Party

Elizabeth Day
9780008194307 | Engels | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

How To Fail

Elizabeth Day
9780008327354 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

***Elizabeth Day's new book Failosophy: A Handbook For When Things Go Wrong is available to pre-order now.*** Inspired by her hugely popular podcast, How To Fail is Elizabeth Day's brilliantly funny,... Meer

€ 12,95

Home Fires

Elizabeth Day
9780008221737 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

A stunning, delicate portrait of a family bookended by war, Home Fires explores the legacy of loss, the strictures of class and the long road to redemption. Meer

€ 11,50

Het feest

Elizabeth Day
9789026343230 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day combineert Brideshead Revisited met Het diner en De klap. Martin Gilmour komt met een beurs terecht op Burtonbury School, maar hij heeft noch de juiste kleding, noch het ju... Meer

€ 21,99

Failosophy

Elizabeth Day
9780008420383 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From the Sunday Times bestselling author of How to Fail 'Elizabeth Day has revolutionised the way we see failure' Stylist 'A beautiful timely and humane book' Alain de Botton Meer

€ 12,95

Failosophy

Elizabeth Day
9780008432195 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From the Sunday Times bestselling author of How to Fail'Elizabeth Day has revolutionised the way we see failure' Stylist'A beautiful timely and humane book' Alain de Botton Meer

€ 12,95

Paradise City

Elizabeth Day
9780008221751 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

An audacious, compassionate state-of-the-nation novel about four strangers whose lives collide with far-reaching consequences. Meer

€ 11,50

How To Fail

Elizabeth Day
9780008327330 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

***Elizabeth Day's new book Failosophy: A Handbook For When Things Go Wrong is available to pre-order now.***Inspired by her hugely popular podcast, How To Fail is Elizabeth Day's brilliantly funny, p... Meer

€ 16,50

Party

Elizabeth Day
9780008194277 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

A gripping story of obsession and betrayal, privilege and hypocrisy, set in the unassailable heart of the British establishment. `Witty, dark and compelling' Sebastian Faulks Meer

€ 13,95

History Of Baptists In Michigan (1909)

Mary Elizabeth Day , Trowbridge
9781437124262 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2008
  • Voorraad status ophalen...

This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is... Meer

€ 29,50

Pioneer Days

Mary Elizabeth Day , Trowbridge
9781437062618 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2008
  • Voorraad status ophalen...

This scarce antiquarian book is a facsimile reprint of the original. Due to its age, it may contain imperfections such as marks, notations, marginalia and flawed pages. Because we believe this work is... Meer

€ 19,95