0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

7 resultaten gevonden

Weergave

De verloren verteller

Amanda Block
9789044363630 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Rebecca kan zich haar vader Leo Sampson nauwelijks herinneren. Het enige wat ze weet is dat hij een geliefde kindertelevisiester was die spoorloos verdween toen ze zes jaar oud was. Maar wanneer Ellis Meer

€ 22,99

The Lost Storyteller

Amanda Block
9781529360806 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

THE LOST STORYTELLER is the heartwarming debut novel from Amanda Block, celebrating the power of imagination and empathy. Perfect for fans of Jessie Burton, Ruth Hogan and Diane Setterfield. Meer

€ 11,50

The Lost Storyteller

Amanda Block
9781529360783 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

THE LOST STORYTELLER is the heartwarming debut novel from Amanda Block, celebrating the power of imagination and empathy. Perfect for fans of Jessie Burton, Ruth Hogan and Diane Setterfield. Meer

€ 18,95

The Lost Storyteller

Amanda Block
9781529360790 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

REVERIES OF A HOMESTEADER

Amanda Blocker , Byrd
9781373570208 | Engels | Hardback / gebonden | 2016
  • Voorraad status ophalen...
€ 25,00

REVERIES OF A HOMESTEADER

Amanda Blocker , Byrd
9781373570185 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,00

De verloren verteller
E-boek

Amanda Block
9789044363647 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Rebecca kan zich haar vader Leo Sampson nauwelijks herinneren. Het enige wat ze weet is dat hij een geliefde kindertelevisiester was die spoorloos verdween toen ze slechts zes jaar oud was. Maar wanne Meer

€ 9,99