0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

8 resultaten gevonden

Weergave

Het veilige huis

Anna Downes
9789026150531 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het veilige huis van Anna Downes is een psychologische thriller voor de fans van Nicci French. Het leven van Emily is op een dieptepunt beland, maar dan krijgt zij de kans van haar leven. Haar baas Sc... Meer

€ 20,00

Het veilige huis

Anna Downes
9789049808075 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 673 is Het veilige huis van Anna Downes, een onheilspellende thriller over een gezin dat er alles voor over heeft om de schone schijn op te houden. Emily Proudman krijgt een uniek aanbod v... Meer

€ 18,99

The Safe Place

Anna Downes
9781529375091 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A gripping suspense novel with a women's fiction edge, this will appeal to fans of Liane Moriarty, Sally Hepworth and The Rumour Meer

€ 11,50

Safe Place

Anna Downes
9781250774989 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,95

The Safe Place

Anna , Downes
9781250264800 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Superbly tense and oozing with atmosphere, Anna Downes's debut, The Safe Place, is the perfect summer suspense, with the modern gothic feel of Ruth Ware and the morally complex family dynamics of Lisa... Meer

€ 32,95

The Safe Place

Anna , Downes
9781250264817 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Superbly tense and oozing with atmosphere, Anna Downes's debut, The Safe Place, is the perfect summer suspense, with the modern gothic feel of Ruth Ware and the morally complex family dynamics of Lisa... Meer

€ 20,95

The Shadow House

Anna Downes
9781529375121 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

The next thrilling novel by Anna Downes. Meer

€ 9,95

Het veilige huis
E-boek

Anna Downes
9789026150548 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het veilige huis van Anna Downes is een psychologische thriller voor de fans van Nicci French. Het leven van Emily is op een dieptepunt beland, maar dan krijgt zij de kans van haar leven. Haar baas Sc... Meer

€ 12,99