0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

32 resultaten gevonden

Weergave

De wolven

Daniel Cole
9789024576029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 20,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021024059 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 8,00

Marionet

Daniel Cole
9789049806859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 555 Daniel Cole Marionet Het vervolg op de bestseller Ragdoll Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmo... Meer

€ 13,99

De wolven

Daniel Cole
9789049807450 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 612 Daniel Cole De wolven (Ragdoll 3) In dit loeispannende vervolg op de bestsellers Ragdoll (Ragdoll 1) en Marionet (Ragdoll 2) worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmog... Meer

€ 18,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021021713 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 11,00

Marionet

Daniel Cole
9789021023199 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 12,50

Ragdoll (Special Bruna 2019)

Daniel Cole
9789021023717 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 6,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789049805517 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 445 Voor liefhebbers van Samuel Bjørk is er nu het ijzingwekkende ‘Ragdoll’ van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Te... Meer

€ 13,99

Marionet

Daniel Cole
9789024576005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk…Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 19,99

De wolven (vloerdisplay met 20 ex. + POS)

Daniel Cole
9789024586837 | Nederlands | Shrink-wrapped pack | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 419,80

Ragdoll

Daniel Cole
9781409175407 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 7,50

Hangman

Daniel Cole
9781409168812 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

For readers who enjoy Angela Marsons, Robert Bryndza and Mark Edwards. Fawkes and Baxter return in the rocket-paced followup to the global bestseller RAGDOLL Meer

€ 11,95

Ragdoll

Daniel Cole
9781409168768 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 11,95

Hangman

Daniel Cole
9781409168805 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

Kacka Sutra

Young, Daniel Cole
9783868833515 | Duits | Hardback / gebonden | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Jedes Mal, wenn die Toilettentür von innen geschlossen wird, steht ein einzigartiges, unvergleichliches Ereignis bevor. Kacka Sutraverhilft dem geübten Klogänger dazu, dieses E... Meer

€ 11,95

Kama Pootra

Daniel Cole Young
9781402237140 | Engels | Hardback / gebonden | 2010
  • Voorraad status ophalen...
€ 7,95

Mrs Handbag And The Magic Seed

Clair Maskell
9781909183278 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...
€ 9,50

Endgame

Daniel Cole
9781409168850 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

Endgame

Daniel Cole
9781409168843 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The finale in the Sunday Times bestselling Wolf and Baxter series. A locked room suicide has the detectives puzzled in their toughest case yet... Meer

€ 19,95

Pheasants, Partridges & Grouse

Phil Mcgowan & Steve Madge
9780713639667 | Engels | Hardback / gebonden | 2002
  • Voorraad status ophalen...

Covering almost 260 species of gamebirds, this book focuses on identification, status and distribution, habitats and geographical variation. Many of these species are both exotic and endangered, some... Meer

€ 66,95