0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

33 resultaten gevonden

Weergave

De wolven

Daniel Cole
9789024576029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 20,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789021024059 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 8,00

De wolven DL

Daniel Cole
9789049807450 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,99

Ragdoll (Special Bruna 2019)

Daniel Cole
9789021023717 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 6,99

Marionet

Daniel Cole
9789021023199 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 12,50

Ragdoll

Daniel Cole
9789021021713 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to... Meer

€ 11,00

Ragdoll

Daniel Cole
9789049805517 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 445 Voor liefhebbers van Samuel Bjørk is er nu het ijzingwekkende ‘Ragdoll’ van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren… Te... Meer

€ 13,99

Marionet

Daniel Cole
9789024576005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk…Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt:... Meer

€ 19,99

Ragdoll

Daniel Cole
9789024574988 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Voor liefhebbers van Samuel Bjørk komt nu het ijzingwekkende debuut Ragdoll van Daniel Cole. Laat je meenemen in dit razend spannende verhaal. Maar pas op voor de wolf in schaapskleren…Een lichaam van... Meer

€ 20,99

Marionet

Daniel Cole
9789049806859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 555 Daniel Cole Marionet Het vervolg op de bestseller Ragdoll Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmo... Meer

€ 13,99

De wolven (vloerdisplay met 20 ex. + POS)

Daniel Cole
9789024586837 | Nederlands | Shrink-wrapped pack | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 419,80

Ragdoll

Daniel Cole
9781409175407 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 7,50

Hangman

Daniel Cole
9781409168812 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

For readers who enjoy Angela Marsons, Robert Bryndza and Mark Edwards. Fawkes and Baxter return in the rocket-paced followup to the global bestseller RAGDOLL Meer

€ 11,95

Hangman

Daniel Cole
9781409168805 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

Ragdoll

Daniel Cole
9781409168768 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Meer

€ 11,95

Kacka Sutra

Young, Daniel Cole
9783868833515 | Duits | Hardback / gebonden | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Jedes Mal, wenn die Toilettentür von innen geschlossen wird, steht ein einzigartiges, unvergleichliches Ereignis bevor. Kacka Sutraverhilft dem geübten Klogänger dazu, dieses E... Meer

€ 12,95

Kama Pootra

Daniel Cole Young
9781402237140 | Engels | Hardback / gebonden | 2010
  • Voorraad status ophalen...
€ 7,95

Single Variable Calculus

Anderson, Daniel, Cole, Jeffrey A. & Drucker, Daniel
9781305272422 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 103,95

Endgame

Daniel Cole
9781409168843 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The finale in the Sunday Times bestselling Wolf and Baxter series. A locked room suicide has the detectives puzzled in their toughest case yet... Meer

€ 19,95

Endgame

Daniel Cole
9781409168850 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50