0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

69 resultaten gevonden

Weergave

Een huwelijk in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022596043 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het zesde en laatste deel van de heerlijke Duincafé-serie!Het Duincafé maakt zich op voor een groots feest – een huwelijk! De enige die daar geen tijd voor lijkt te hebben is Auburn Longville. Ze is i Meer

€ 18,99

Kerstmis in het Duincafé

Debbie Johnson
9789059900660 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Perfect voor de wintermaanden, voor de lezers van Een onverwachte kerst van Natalie Cox‘Je zult deze innemende en hartverwarmende roman, vol eigenzinnige personages, vriendschap en humor, in één ruk v Meer

€ 18,00

Ooit, misschien

Debbie Johnson
9789022596036 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Een standalone van de auteur van de heerlijke Duincafé-serie!De waarheid kan alles veranderen.Door een noodlottige samenloop van omstandigheden leefde Jess jarenlang in de veronderstelling dat Joe, de Meer

€ 20,00

Een kerstcadeau van het Duincafé

Debbie Johnson
9789022594346 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Terwijl het Duincafé zich opmaakt voor een warme kerst, bloeit er een romance die meer is dan een kerstcadeauKerstmis is nooit Katie Seddons favoriete tijd van het jaar geweest. Iedereen haalt herinne Meer

€ 15,99

Zonnige dagen in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022592700 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een aangrijpende feelgoodroman over het wel en wee van de bezoekers van een hartverwarmend caféMijn naam is Willow Longville. Ik woon in een dorp genaamd Budbury aan de prachtige kust van Dorset met m Meer

€ 15,99

Zomer in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022591185 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het eerste deel van een heerlijke nieuwe verslavende serie – voor de lezers van Charlotte de Monchy, Sophie Kinsella en Marian KeyesIn het Duincafé, gelegen op een winderige heuvel, Meer

€ 12,50

Thuis in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022590539 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Charlotte de Monchy, Sophie Kinsella en Marian Keyes Als Zoe’s beste vriendin Kate aan borstkanker overlijdt, staat Zoe’s leven plotseling volkomen op zijn kop. Ze ontde Meer

€ 15,99

Kerstmis in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022586730 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Perfect voor de wintermaanden, voor de lezers van Een onverwachte kerst van Natalie Cox‘Je zult deze innemende en hartverwarmende roman, vol eigenzinnige personages, vriendschap en humor, in één ruk v Meer

€ 15,99

Zomer in het Duincafé

Debbie Johnson
9789022586198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het eerste deel van een heerlijke nieuwe verslavende serie – voor de lezers van Charlotte de Monchy, Sophie Kinsella en Marian Keyes In het Duincafé, gelegen op een winderige heuvel, wordt het h Meer

€ 15,99

3=2 zomeractie Boekerij roman 2020

Santa Montefiore, Wendy Brokers, Judith Lennox, Corina Bomann, Katie Fforde & Debbie Johnson
9789022590485 | Nederlands | Samengesteld pakket | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Santa Montefiore (1970) schreef vele bestsellers, waaronder De Franse tuinman, Villa Magdalena en De laatste roos van de zomer. Ze is getrouwd met historicus en schrijver Simon Sebag Montefiore, heeft Meer

€ 225,00

Forever Yours

Debbie Johnson
9781409188063 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A stunning new novel from bestselling author Debbie Johnson, perfect for fans of Jill Mansell, Paige Toon and Lucy Diamond. Gemma has run from the big secret in her past for nearly two decades - but s Meer

€ 9,95

The Moment I Met You

Debbie Johnson
9780063003699 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

The Moment I Met You

Debbie Johnson
9781409188032 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

A stunning new novel from bestselling author Debbie Johnson, perfect for fans of Milly Johnson, Lucy Dillon and Paige Toon. It only takes a second for your life to change forever... Meer

€ 9,95

Maybe One Day

Debbie Johnson
9780063003651 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

Weihnachten mit Zimt und Happy End

Debbie , Johnson
9783453424333 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Wenn aus Freunden Familie wird...Weihnachten war für Katie noch nie die schönste Zeit des Jahres. Während alle anderen in Erinnerungen an ihre Kindertage schwelgen, versucht Katie ihr Bestes, ihre Kin Meer

€ 10,00

Maybe One Day

Debbie Johnson
9781409187981 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A stunning new novel from bestselling author Debbie Johnson that will break your heart then put it back together again! Meer

€ 11,50

A Wedding at the Comfort Food Cafe (the Comfort Food Cafe, Book 6)

Debbie , Johnson
9780008386658 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

The Journey

Debbie Johnson
9781645594383 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Caféglück am Meer

Debbie , Johnson
9783453424289 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Auf ein Stück Hochzeitstorte im Comfort Food CaféAuburn Longville hat ihre wilden Tage hinter sich. Im beschaulichen Budbury, an der Küste Dorsets, hat sie sich im Kreise ihrer Familie niedergelassen Meer

€ 9,99

A Wedding At The Comfort Food Cafe

Debbie Johnson
9780008258887 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Return to the Comfort Food Cafe for the wedding of the year! Meer

€ 11,50