0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

12 resultaten gevonden

Weergave

Eerlijk zeggen

Eva Hoeke
9789029094313 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersomVoor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van RoosmalenEva Hoekes ob... Meer

€ 16,99

Als het maar niet op ons lijkt

Eva Hoeke & Marcel van Roosmalen
9789029092586 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De twee beste en grappigste columnisten van Nederland in één boek Het leukste cadeau voor aanstaande en jonge ouders Het kind van journalisten Eva Hoeke en Marcel van Roosmalen arriveerde na een woe... Meer

€ 16,99

Dagelijkse rituelen

Mason Currey & Eva Hoeke
9789492493378 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Het geheime ingrediënt van bijna elk meesterwerk is routine. Deze routines zijn er niet voor niets: wie creatief wil zijn moet elke dag weer in 'de flow' zien te komen. Wie wist er bijvoorbeeld dat Be... Meer

€ 24,50

De stad, de kroeg en de man

Eva Hoeke
9789029090346 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Warmhartig, met oog voor het menselijk tekort schrijft Eva Hoeke over mensen die ze tijdens haar tochten door De Stad tegenkomt. Zoals de kroegbaas met levensleed, de vaste jongens van Café Pleinzicht... Meer

€ 15,00

Als het maar niet op ons lijkt

Eva Hoeke & Marcel van Roosmalen
9789029091411 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

De twee beste en grappigste columnisten van Nederland in één boek Het kind van journalisten Eva Hoeke en Marcel van Roosmalen arriveerde na een woeste nacht in een kraamkamer van het Onze Lieve Vrouw... Meer

€ 17,50

Dagelijkse rituelen

Mason Currey & Eva Hoeke
9789049806149 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 498 Mason Currey, met bijdragen van Eva Hoeke Dagelijkse rituelen Leestip van DWDD Hoe bekende kunstenaars, schrijvers, filmmakers en andere creatieven werken Het geheime ingrediënt van bi... Meer

€ 13,99

Dagelijkse rituelen

Mason Currey & Eva Hoeke
9789491845390 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Haruki Murakami, Andy Warhol, Annie M.G. Schmidt, Albert Einstein, Stephen King, Franz Kafka, Harry Mulisch, Jane Austen, Vincent van Gogh, Ludwig van Beethoven, Maya Angelou, Woody Allen en 141 ander... Meer

€ 12,50

Eerlijk zeggen
E-boek

Eva Hoeke
9789402315912 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersomVoor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van RoosmalenEva Hoekes ob... Meer

€ 10,99

Van de ballen verstand
E-boek

Margriet van der Linden, Antoinnette Scheulderman, Eva Hoeke & Anna Enquist
9789038899022 | Nederlands | E-boek | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Vrouwen die verstand hebben van voetbal. Ze bestaan. Dus nee, we gaan hier niet de buitenspelval uitleggen. In dit boek vertellen vrouwen over het hoe en waarom van hun liefde voor het belangrijkste s... Meer

€ 9,49

Dagelijkse rituelen
E-boek

Mason Currey & Eva Hoeke
9789491845468 | Nederlands | E-boek | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Haruki Murakami, Andy Warhol, Annie M.G. Schmidt, Albert Einstein, Stephen King, Franz Kafka, Harry Mulisch, Jane Austen, Vincent van Gogh, Ludwig van Beethoven, Maya Angelou, Woody Allen en 141 ander... Meer

€ 12,50

De stad, de kroeg en de man
E-boek

Eva Hoeke & Marcel van Roosmalen
9789402302516 | Nederlands | E-boek | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Warmhartig, met oog voor het menselijk tekort schrijft Eva Hoeke over mensen die ze tijdens haar tochten door De Stad tegenkomt. Zoals de kroegbaas met levensleed, de vaste jongens van Café Pleinzicht... Meer

€ 11,99

Als het maar niet op ons lijkt
E-boek

Eva Hoeke & Marcel van Roosmalen
9789402307320 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

De twee beste en grappigste columnisten van Nederland in één boek Het leukste cadeau voor aanstaande en jonge ouders Het kind van journalisten Eva Hoeke en Marcel van Roosmalen arriveerde na een woe... Meer

€ 9,99