0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

6 resultaten gevonden

Weergave

Ik, moeder

Annemarie de Gee & Eva Kelder
9789029093248 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dertien auteurs schreven een krachtig mozaïek van het moederschap. Soms rauw, soms vertwijfeld, soms melancholisch. Maar altijd echt. In Ik, moeder wordt het moederschap ter discussie gesteld én gevie... Meer

€ 19,99

Het leek stiller dan het was

Eva Kelder
9789029089005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Op Vlieland groeit Seije op bij haar alleenstaande moeder Fenna. Ze voelt zich buitenstaander op het kleine Waddeneiland, en alleen haar beste vriend Teun lijkt haar te bereiken en begrijpen. Uren str... Meer

€ 17,99

Een charismatisch defect

Eva Kelder
9789029091145 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Een weergaloos verhaal over het genadeloos nastreven van idealen en de kracht van het verleden Voor de lezers van Niña Wijers en Hanna Bervoets Wanneer de charismatische Blake Chesterfield het onstu... Meer

€ 18,99

Ik, moeder
E-boek

Annemarie de Gee & Eva Kelder
9789402312348 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dertien auteurs schreven een krachtig mozaïek van het moederschap. Soms rauw, soms vertwijfeld, soms melancholisch. Maar altijd echt. In Ik, moeder wordt het moederschap ter discussie gesteld én gevie... Meer

€ 12,99

Het leek stiller dan het was
E-boek

Eva Kelder
9789460239182 | Nederlands | E-boek | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Op Vlieland groeit Seije op bij haar alleenstaande moeder Fenna. Ze voelt zich buitenstaander op het kleine Waddeneiland, en alleen haar beste vriend Teun lijkt haar te bereiken en begrijpen. Uren str... Meer

€ 12,99

Een charismatisch defect
E-boek

Eva Kelder
9789402307481 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Een weergaloos verhaal over het genadeloos nastreven van idealen en de kracht van het verleden Voor de lezers van Niña Wijers en Hanna Bervoets Wanneer de charismatische Blake Chesterfield het onstu... Meer

€ 12,99