0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

8 resultaten gevonden

Weergave

De poppenspeler van Warschau

Eva Weaver
9789044360837 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Mika, een veertienjarige Joodse jongen, woont in het getto van Warschau. Wanneer zijn grootvader op straat wordt doodgeschoten, erft Mika diens jas en ontdekt hij in de vele geheime zakken een aantal... Meer

€ 21,99

The Puppet Boy Of Warsaw

Eva Weaver
9781474617147 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

The story of Mika, a Jewish boy, who finds a way to survive in the Warsaw ghetto - a stunning novel for anyone who was moved by The Tattooist of Auschwitz Meer

€ 11,50

Kuklaci Cocuk

Eva , Weaver
9786051881324 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Hayatin en zor dönemlerinde bile umutlari yeserten olaylar olur.Bazen umut; prens, kiz, sapsal görünümlü ve dislerinin cogu dökülmüstimsah kuklasiyla oyunlar sergileyen kuklaci bir cocuk olarak gelir.... Meer

€ 17,50

The Eye Of The Reindeer

Eva Weaver
9781780222929 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

THE ALCHEMIST meets THE SNOW CHILD in this beautiful odyssey through the snowy landscapes of northern Finland. Meer

€ 11,50

Kuklaci Cocuk

Eva , Weaver
9786054629534 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Insanin yüregine bu denli dokunan cok az kitap vardir Palto dikildiginde on iki yasindaydim. Terzimiz ve cok sevgili arkadasimiz Nathan, bu paltoyu 1938 senesinde, Mart ayinin ilk haftasinda büyükbaba... Meer

€ 16,50

The Puppet Boy of Warsaw: A Compelling, Epic Journey of Survival and Hope

Eva , Weaver
9781780222905 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The story of Mika, a Jewish boy, who becomes a puppeteer in the Warsaw ghetto - a stunning debutI was twelve when the coat was made. Nathan, our tailor and dear friend, cut it for Grandfather in the f... Meer

€ 17,50

Puppet Boy Of Warsaw

Eva Weaver
9780297868286 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

The story of Mika, a Jewish boy, who becomes a puppeteer in the Warsaw ghetto - a stunning debut perfect for fans of THE BOY IN THE STRIPED PYJAMAS Meer

€ 16,50

De poppenspeler van Warschau
E-boek

Eva Weaver
9789044338522 | Nederlands | E-boek | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Mika, een veertienjarige Joodse jongen, woont in het getto van Warschau. Wanneer zijn grootvader op straat wordt doodgeschoten, erft Mika diens jas. In de voering van de jas vindt hij een handpop. Zo... Meer

€ 8,99