0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

43 resultaten gevonden

Weergave

Perfecte resten

Helen Fields
9789026346996 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van deze veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.... Meer

€ 16,99

Perfecte prooi

Helen Fields
9789026351297 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Perfecte prooi van Helen Fields is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge. Ti... Meer

€ 16,99

Perfecte prooi

Helen Fields
9789049808082 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 684 is Perfecte prooi van Helen Fields. Perfecte prooi is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Hel... Meer

€ 13,99

Perfecte resten

Helen Fields
9789049807627 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields, het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder e... Meer

€ 13,99

Perfecte resten

Helen Fields
9789026357503 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van deze veelbesproken Schotse thrillerserie over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk.... Meer

€ 9,99

Perfecte stilte

Helen Fields
9789026355752 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Perfecte stilte van Helen Fields, het vierde deel uit de serie, wordt het lichaam van een jonge vrouw gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze... Meer

€ 16,99

Perfecte dood

Helen Fields
9789049808464 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger xxx is Perfecte dood van Helen Fields, het derde deel in de serie rondom Luc Callanach en Ava Turner. Een seriemoordenaar heeft Edinburgh stevig in zijn greep, zonder dat Luc Callanach en... Meer

€ 13,99

Perfecte dood

Helen Fields
9789026354281 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Perfecte dood van Helen Fields is het derde deel in de serie rondom Luc Callanach en Ava Turner. Een seriemoordenaar heeft Edinburgh stevig in zijn greep, zonder dat Luc Callanach en Ava Turner er wee... Meer

€ 16,99

Perfect Kill

Helen Fields
9780008275242 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A gripping, exciting read to absorb you from start to finish! He had never heard himself scream before. It was terrifying. Meer

€ 9,95

Perfect Silence

Helen Fields
9780008275174 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Relentless pace, devilish cleverness and a laser-sharp focus on plot.' Chris Brookmyre Meer

€ 11,50

Perfect Remains

Helen Fields
9780008181550 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

'Must read!' Closer 'I love, love, LOVE Perfect Remains!' Reader review 'A superb debut!' Reader review Meer

€ 11,50

Degrees Of Guilt

Hs Chandler & Helen Fields
9781409178217 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

A gripping and sexy psychological thriller with a jaw-dropping twist for readers of ANATOMY OF A SCANDAL, HE SAID/SHE SAID and APPLE TREE YARD Meer

€ 9,95

The Shadow Man

Helen Fields
9780008379308 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The brand new crime thriller from the bestselling author of the Perfect series - Helen Fields is back with her first stand-alone novel! He collects his victims. But he doesn't keep them safe. Meer

€ 9,95

Die perfekte Sünde

Helen , Fields
9783404183166 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Am Stadtrand von Edinburgh wird die Leiche von Zoey Cole gefunden. Sie wurde entführt, festgehalten und dann ermordet. Bei der Obduktion wird klar, dass der Täter ihr zwei Hautstücke entfernt hat. DI... Meer

€ 12,50

Die perfekte Strafe

Helen , Fields
9783404179077 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Geduldig pirscht er sich an die Opfer an, erschleicht ihr Vertrauen. Nur um dann ihren qualvollen Tod zu orchestrieren und sich an der Trauer der Hinterbliebenen zu weiden.Die Leiche einer jungen Frau... Meer

€ 12,50

Perfect Crime

Helen Fields
9780008275204 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Your darkest moment is your most vulnerable... Meer

€ 9,95

Die perfekte Unschuld

Helen , Fields
9783404177950 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Zwei Mordfälle in ein und derselben Nacht erschüttern Edinburgh: Zuerst wird inmitten eines Rockfestivals ein junger Besucher erstochen, und dem Täter gelingt es, in der Menge unterzutauchen. Dann wir... Meer

€ 12,50

Perfect Remains (a Di Callanach Thriller, Book 1)

Helen , Fields
9780008282493 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,95

Perfect Death

Helen Fields
9780008181611 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Relentless pace, devilish cleverness and a laser-sharp focus on plot.' Chris Brookmyre'Without doubt, this is one of the best detective series I have read.' Woman's Way MagazineYour new addiction sta... Meer

€ 11,50

Die perfekte Gefährtin

Helen , Fields
9783404176199 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

WIE WEIT WIRD ER GEHEN, UM DIE PERFEKTE FRAU ZU FINDEN? ... In der Nähe von Edinburgh werden in einer abgebrannten Waldhütte die Überreste einer Frauenleiche gefunden. Nur wenige Gewebespuren führen z... Meer

€ 12,50