0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

36 resultaten gevonden

Weergave

Ik geef je de zon

Jandy Nelson
9789463492409 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,99

De hemel begint bij je voeten

Jandy Nelson
9789463492416 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Lennie Walker is zeventien als haar zus Bailey plotseling overlijdt. Vanaf dat moment staat ze er alleen voor, terwijl Lennie gewend is veilig in de schaduw van haar temperamentvolle zus te blijven. D... Meer

€ 12,99

De hemel begint bij je voeten

Jandy Nelson
9789020679854 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Lennie Walker is zeventien als haar zus Bailey plotseling overlijdt. Vanaf dat moment staat ze er alleen voor, terwijl Lennie gewend is veilig in de schaduw van haar tempe¬ramentvolle zus te blijven.... Meer

€ 18,99

Ik geef je de zon - special

Jandy Nelson
9789463492430 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 5,99

Ik geef je de zon

Jandy Nelson
9789020679243 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

ude en haar tweelingbroer Noah zijn tot hun 13e onafscheidelijk, ondanks hun uiteenlopende karakters. Noah is introvert, tekent de hele dag en is in stilte verliefd op de buurjongen, terwijl Jude van... Meer

€ 15,00

Ik geef je de zon

Jandy Nelson
9789049804497 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

De dwarsligger 'Ik geef je de zon' van Jandy Nelson is de winnaar van de Hebban Award voor Beste Vertaalde Young Adult.Jude en haar tweelingbroer Noah zijn op hun 13e onafscheidelijk, ondanks hun uite... Meer

€ 13,99

I'll give you the Sun

Jandy Nelson
9789020637069 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Jude and her twin brother, Noah, are incredibly close. At thirteen, isolated Noah draws constantly and is falling in love with the charismatic boy next door, while daredevil Jude cliff-dives and wears... Meer

€ 12,50

The Sky is everywhere

Jandy Nelson
9789020637052 | Engels | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,50

I'll give you the sun

Jandy Nelson
9789020637045 | Engels | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,99

Ik geef je de zon

Jandy Nelson
9789020679779 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Je nieuwe lievelings YA heb je nu gevonden.Jude en haar tweelingbroer Noah zijn onafscheidelijk, totdat er iets tragisch gebeurt waardoor ze compleet uit elkaar groeien. Noah probeert ondertussen zijn... Meer

€ 18,99

I'll Give You The Sun

Jandy Nelson
9781406326499 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman and Lauren Oliver. Meer

€ 9,95

Sky Is Everywhere

Jandy Nelson
9781406354386 | Engels | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Jandy Nelson's beautiful, funny and heartfelt novel about grief, love and forgiveness. For fans of John Green, David Levithan and Rainbow Rowell. Meer

€ 13,50

I'll Give You the Sun

Jandy , Nelson
9780142425763 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 1900
  • Voorraad status ophalen...

The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, Jojo Moyes, Emma Straub, and Rainbow Rowell "We were all heading for each other on a collision c... Meer

€ 16,95

I'll Give You the Sun

Jandy , Nelson
9780803734968 | Engels | Hardback / gebonden | 2014
  • Voorraad status ophalen...

The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, Nicola Yoon, Jonathan Tropper, Emma Straub, and Rainbow Rowell "We were all heading for each oth... Meer

€ 21,95

O Céu Está em Todo Lugar

Jandy , Nelson
9788581638195 | Portugees | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Eu deveria estar de luto, não me apaixonando. Às vezes é preciso perder tudo, para encontrar a si mesmo... Lennie Walker, obcecada por livros e música, tocava clarinete e vivia de forma segura e feliz... Meer

€ 45,50

The Sky Is Everywhere

Jandy Nelson
9781406390933 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 9,95

El Cielo Está En Cualquier Lugar

Jandy , Nelson
9786070759765 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

A veces para tocar el cielo solo tienes que levantar la punta de los dedos Lennie no sabe cómo superar la pérdida de su hermana Bailey. Aunque reconoce que la vida seguirá sin ella, no puede asumir qu... Meer

€ 19,50

Her Yer Gökyüzü

Jandy , Nelson
9786052994856 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Kardesiniz, klarnetci, lazanya sefi, bir roman kahramanina kafayi takmis ve umutsuzca asik...On yedi yasindaki Lennie Walker tüm zamanini ablasi Baileynin gölgesinde huzurlu ve güven icinde gecirmekte... Meer

€ 29,95

I'll Give You the Sun-Nyp

Jandy , Nelson
9781680655124 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 26,50

Ich gebe dir die Sonne

Jandy , Nelson
9783570312223 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

"Wenn Leute sich verlieben, gehen sie in Flammen auf..."Jude und ihr Zwillingsbruder Noah sind mit dreizehn unzertrennlich, drei Jahre später sprechen sie kaum ein Wort miteinander. Etwas ist passiert... Meer

€ 12,50