0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

10 resultaten gevonden

Weergave

Saltwater

Jessica Andrews
9781250785640 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,95

The Book Of Newcastle

Jessica Andrews, Julia Darling, Crista Ermiya, Chrissie Glazebrook, J. A. Mensah, Sean O'brien, Angela Readman & Glynis Reed
9781905583102 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

Und jetzt bin ich hier

Jessica , Andrews
9783455008210 | Duits | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

»Rau, intim und authentisch.« -The Sunday Times Lucy ist wie so viele junge Frauen, die ihren Schulabschluss frisch in der Tasche haben und in die Städte dieser Welt ausströmen: neugierig, was die Zuk... Meer

€ 28,95

Saltwater: Winner Of The Portico Prize

Jessica Andrews
9781473682801 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A stunning new voice in British literary fiction, for fans of Sara Baume and Sally Rooney. Meer

€ 11,50

Saltwater

Jessica , Andrews
9780374253806 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A Best Book of 2020: Open Letters Review"Andrews's writing is transportingly voluptuous, conjuring tastes and smells and sounds like her literary godmother, Edna O'Brien . . . What makes her novel sin... Meer

€ 30,95

Saltwater: Winner Of The Portico Prize

Jessica Andrews
9781473682771 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

A stunning new voice in British literary fiction, for fans of Rachel Cusk and Sally Rooney. Meer

€ 21,50

Und jetzt bin ich hier

Jessica , Andrews
9783455010725 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

»Rau, intim und authentisch.« -The Sunday Times Lucy ist wie so viele junge Frauen, die ihren Schulabschluss frisch in der Tasche haben und in die Städte dieser Welt ausströmen: neugierig, was die Zuk... Meer

€ 16,50

Milk Teeth

Jessica Andrews
9781473682849 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Milk Teeth

Jessica Andrews
9781473682856 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Saltwater: Winner Of The Portico Prize

Jessica Andrews
9781473682788 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95