0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

12 resultaten gevonden

Weergave

De acht of negen levens van Stella Fortuna

Juliet Grames
9789024582198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Stella Fortuna wordt geboren in het arme Zuid-Italië. In haar Italiaanse dorp wordt ze beschouwd als een rariteit, maar de band met haar zusje is onbreekbaar. Na de Tweede Wereldoorlog emigreert het g... Meer

€ 15,00

The Seven Or Eight Deaths Of Stella Fortuna

Juliet Grames
9781473686298 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From Calabria to Connecticut: a sweeping family saga about sisterhood, secrets, Italian immigration, the American dream, and one woman's tenacious fight against her own fate. Meer

€ 12,50

Stella Fortuna

Juliet , Grames
9783426306871 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Sie wollte immer nur eines: frei sein!Die große italienisch-amerikanische Familien-Saga und das feinfühlige Porträt einer unbeugsamen Frau im 20. JahrhundertIn ihrem ärmlichen Dorf in Kalabrien gilt S... Meer

€ 14,95

The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna

Juliet , Grames
9780062862839 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From Calabria to Connecticut: a sweeping family saga about sisterhood, secrets, Italian immigration, the American dream, and one woman's tenacious fight against her own fateFor Stella Fortuna, death h... Meer

€ 21,95

Die sieben oder acht Leben der Stella Fortuna

Juliet , Grames
9783426282120 | Duits | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eine große italienisch-amerikanische Familien-Saga und das Porträt einer außergewöhnlichen Frau:Für Stella Fortuna war der Tod schon immer ein Teil ihres Lebens. Ihre Kindheit ist geprägt von merkwürd... Meer

€ 28,95

The Seven Or Eight Deaths Of Stella Fortuna

Juliet Grames
9781473686281 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95

The Seven Or Eight Deaths Of Stella Fortuna

Juliet Grames
9781473686274 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

A perfect book club and holiday read that crosses from early 20th century Calabria to Connecticut and will appeal to fans of Captain Corelli's Mandolin, All the Light We Cannot See and Brooklyn. Meer

€ 18,95

Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna LP, The

Juliet , Grames
9780062911636 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From Calabria to Connecticut: a sweeping family saga about sisterhood, secrets, Italian immigration, the American dream, and one woman's tenacious fight against her own fateFor Stella Fortuna, death h... Meer

€ 37,95

The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna

Juliet , Grames
9780062862822 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

From Calabria to Connecticut: a sweeping family saga about sisterhood, secrets, Italian immigration, the American dream, and one woman's tenacious fight against her own fateFor Stella Fortuna, death h... Meer

€ 33,95

Seven Or Eight Deaths Of Stella Fortuna

Juliet Grames
9780062939647 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,50

De acht of negen levens van Stella Fortuna
E-boek

Juliet Grames
9789024582204 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Stella Fortuna wordt geboren in het arme Zuid-Italië. In haar Italiaanse dorp wordt ze beschouwd als een rariteit, maar de band met haar zusje is onbreekbaar. Na de Tweede Wereldoorlog emigreert het g... Meer

€ 12,99

The Seven or Eight Deaths of Stella Fortuna

Juliet , Grames
9781982657680 | Engels | Digitaal | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 55,50