0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

46 resultaten gevonden

Weergave

Drie kleine leugens

Laura Marshall
9789021027715 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

(POD) Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. 2005: de zeventienjarige Ellen valt hopeloos voor de charma... Meer

€ 21,99

Vriendschapsverzoek

Laura Marshall
9789021026794 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

(POD) In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn. Maria Weston wil vrienden met haar worden op Facebook... Meer

€ 20,99

Vriendschapsverzoek

Laura Marshall
9789041714077 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Louise ontvangt een Facebookbericht: Maria Weston wil vrienden met haar worden. Maar Maria is sinds het afscheidsfeest op school niet meer gezien en wordt al jaren vermist. Iedereen waant haar dood, v... Meer

€ 9,00

Drie kleine leugens

Laura Marshall
9789024585960 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. 2005: de zeventienjarige Ellen valt hopeloos voor de charmante ni... Meer

€ 19,99

Vriendschapsverzoek

Laura Marshall
9789024581757 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn. Maria Weston wil vrienden met haar worden op Facebook. Maar... Meer

€ 19,99

Vriendschapsverzoek

Laura Marshall
9789021024264 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn. Maria Weston wil vrienden met haar worden op Facebook. Maar... Meer

€ 11,00

Three Little Lies

Laura Marshall
9780751568370 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The next sensational psychological thriller from the author of FRIEND REQUEST, the number one ebook bestseller. Perfect for fans of Cara Hunter and MY LOVELY WIFE by Samantha Downing. Meer

€ 9,95

Rejoice: A Creative Journaling Bible

9781680996081 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 40,95

Friend Request

Laura Marshall
9780751568356 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Maria wants to be friends. But Maria is dead. Isn't she?A pulse-pounding psychological thriller for fans of The Couple Next Door, The Girlfriend and The Escape Meer

€ 11,50

He Still Sings Over Me: Poems Touched by the Father's Grace, Volume 2

Cathey , Daniel
9780976432555 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,50

Drei kleine Lügen

Laura , Marshall
9783734107955 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drei Freundinnen, drei Lügen, die ein Leben zerstören könnten, und eine Wahrheit, tief verborgen in der Vergangenheit ...Ellen und Sasha waren Teenager, als sie zu besten Freundinnen wurden. Nun leben... Meer

€ 12,50

Three Little Lies

Laura Marshall
9781478948551 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Friend Request

Laura , Marshall
9781538731772 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

A paranoid single mom is forced to confront the unthinkable act she committed as a desperate teenager in this addictive thriller--and international bestseller--with a social media twist.ublishing. Meer

€ 11,50

Three Little Lies

Laura , Marshall
9781478948568 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 30,95

Eiskalte Freundschaft - Ich werde nie vergessen

Laura , Marshall
9783734105777 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wenn die Schatten der Vergangenheit dich einholen, ist es zu spät, um zu bereuen ...Die alleinerziehende Mutter Louise lebt ein ruhiges Leben mit ihrem kleinen Sohn Henry. Eines Abends, sie klickt sic... Meer

€ 12,50

Friend Request

Laura , Marshall
9781478948520 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Fundamentals of Applied Dynamics

Roberto A. , Tenenbaum
9781441918444 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

A translation of the highly acclaimed text by Roberto Tenenbaum (originally published in Portuguese). Tenenbaum's book covers the full range of topics included in a complete basic course designed for... Meer

€ 113,50

Rebound

Pamela , Swyers
9780984311323 | Engels | Hardback / gebonden | 2010
  • Voorraad status ophalen...

Barista Samantha Wells has a new love relationship brewing in Buckhead, Georgia. Love hurts. Samantha Wells and Max Jacobs know this all too well when they meet, both having been dumped by their signi... Meer

€ 28,50

Married With Children

Pamela Swyers
9780984311316 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2009
  • Voorraad status ophalen...
€ 8,95

Boys With Cars

Pamela Swyers
9780984311309 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2009
  • Voorraad status ophalen...
€ 8,95