0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

39 resultaten gevonden

Weergave

De vloek van de slang

Lisa Maxwell
9789022591512 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Spannende en meeslepende fantasy die zich afspeelt in een magisch Noord-AmerikaEsta is een doorgewinterde dief met een aangeboren gave om door de tijd te reizen. Haar hele leven is ze getraind voor éé... Meer

€ 27,99

De duivelsdief

Lisa Maxwell
9789022591925 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Voor fans van Veronica Roth en de film Fantastic Beasts and Where to Find ThemHet betoverende vervolg op De laatste magiërMagie is bijna uitgestorven. De laatsten die nog magische krachten bezitt... Meer

€ 11,00

De laatste magiër

Lisa Maxwell
9789022586150 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Maar als ze Manhattan binnentreden, verl... Meer

€ 11,00

De duivelsdief

Lisa Maxwell
9789022585559 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor fans van Veronica Roth en de film Fantastic Beasts and Where to Find ThemHet betoverende vervolg op De laatste magiërMagie is bijna uitgestorven. De laatsten die nog magische krachten bezitt... Meer

€ 24,99

De laatste magiër

Lisa Maxwell
9789022582879 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini In New York is magie allesbehalve uitgestorve... Meer

€ 19,99

The Last Magician

Lisa Maxwell
9781481432085 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

The Serpent's Curse

Lisa Maxwell
9781481494489 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 27,95

The Serpent's Curse

Lisa Maxwell
9781534496453 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The spellbinding conclusion of the New York Times bestselling Last Magician series. Meer

€ 11,50

The Devil's Thief

Lisa Maxwell
9781534437760 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In this spellbinding sequel to the "New York Times"-bestselling "The Last Magician, " Esta and Harte set off on a cross-country chase through time to steal back the elemental stones they need to save... Meer

€ 11,50

Die Diebin des Teufels

Lisa , Maxwell
9783426523698 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Die grandiose Fortsetzung von "Der letzte Magier von Manhattan", der Urban Fantasy-Saga von Bestseller-Autorin Lisa Maxwell: Eine zeitreisende Diebin und ein junger Magier mit nur einem Ziel - die Zuk... Meer

€ 21,50

Der letzte Magier von Manhattan

Lisa , Maxwell
9783426523674 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Die deutsche Erstausgabe des magischen New-York-Times-Bestsellers von Lisa Maxwell. "Der letzte Magier von Manhattan" ist der Auftakt einer temporeichen Urban Fantasy-Saga über eine junge Diebin im Ma... Meer

€ 21,50

Son Sihirbaz

Lisa , Maxwell
9786051922409 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Modern New Yorkta sihir yok. Eski sihri kullanabilen birkac Mageus da saklanmak, kimliklerini gizlemek zorunda. Cünkü onlardan nefret eden bir Cemiyet ve eger yaklasirlarsa sadece sihirlerini degil, h... Meer

€ 38,95

College

Lisa Maxwell Arter
9781538104125 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

This book addresses the concerns students have about their college futures as well as the concerns of incoming freshman: when to start thinking about college, how to choose the right school, tips for... Meer

€ 44,95

El Ultimo Mago

Lisa , Maxwell
9789877473568 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 28,50

The Horse Who Walked Through Time

Lisa Maxwell
9780998742113 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,95

The Horse In The Mirror

Lisa Maxwell
9780998742106 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,95

The Devil's Thief, Volume 2

Lisa , Maxwell
9781481494458 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In this spellbinding sequel to the "New York Times"-bestselling "The Last Magician, " Esta and Harte set off on a cross-country chase through time to steal back the elemental stones they need to save... Meer

€ 23,50

The Last Magician, 1

Lisa , Maxwell
9781481432078 | Engels | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 23,50

Unhooked

Lisa , Maxwell
9781481432054 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,50

Unhooked

Lisa , Maxwell
9781481432047 | Engels | Hardback / gebonden | 2016
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,95