0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

89 resultaten gevonden

Weergave

Een dodelijke opleiding

Naomi Novik
9789024592371 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Ik besloot dat Orion Lake moest sterven nadat hij mijn leven voor de tweede keer redde. Iedereen houdt van hem, behalve ik. Wat mij betreft houdt hij zijn opzichtige magische kunstjes voor hemzelf. Ik... Meer

€ 24,99

Ontworteld

Naomi Novik
9789024578740 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ontworteld van Naomi Novik is de betoverende fantasy-roman vol avontuur en samenzweringen waarvan de filmrechten al zijn verkocht aan Warner Bros., de studio van de Harry Potter-films en The Lord of t... Meer

€ 15,00

Zilvergaren

Naomi Novik
9789024581573 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Zilvergaren is de nieuwe roman van Ontworteld auteur Naomi Novik. Een sprookjesachtige hervertelling van de klassieker Repelsteeltje. Miryem stamt af van een lange lijn van geldschieters... Helaas is... Meer

€ 24,99

Ontworteld

Naomi Novik
9789049806910 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 571 Naomi Novik Ontworteld Een volk vertrouwt op een kille tovenaar die hen moet beschermen tegen het gevaarlijke Woud. Maar de tovenaar eist daarvoor dat telkens een andere jonge vrouw he... Meer

€ 13,99

Ontworteld

Naomi Novik
9789024569670 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Ontworteld van Naomi Novik is de betoverende fantasyroman vol avontuur en samenzweringen waarvan de filmrechten al zijn verkocht aan Warner Bros., de studio van de Harry Potter-films en The Lord of th... Meer

€ 19,99

Spinning Silver

Naomi Novik
9781509899043 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Spinning Silver is a an extraordinary, magical novel with a fairy-tale feel, inspired by traditional folklore. Two women must overcome incredible challenges to follow their dreams and save those they... Meer

€ 12,50

Temeraire Vol 1-3 3c Box Set

Naomi , Novik
9780345489241 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2007
  • Voorraad status ophalen...
€ 25,50

League Of Dragons

Naomi Novik
9780008121167 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

With the acclaimed Temeraire novels, New York Times bestselling author Naomi Novik has created a fantasy series like no other. Now, with LEAGUE OF DRAGONS, Novik brings the imaginative tour-de-force t... Meer

€ 13,50

Scholomance - Tödliche Lektion

Naomi , Novik
9783570166093 | Duits | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Eine Magierschule, in der Versagen den sicheren Tod bedeutet ...Scholomance ist eine Magierschule, wie es sie noch nie gegeben hat: keine Lehrer, keine Ferien, Freundschaft nur als Mittel zum Zweck un... Meer

€ 24,95

Una Educacion Mortal

Naomi , Novik
9788416517411 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 28,50

A Deadly Education

Naomi Novik
9781529100877 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

A Deadly Education

Naomi Novik
9781529100860 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95

Uprooted

Naomi Novik
9781447294146 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

From the author of the Temeraire series comes this hugely imaginative, engrossing and vivid fantasy novel, inspired by folk and fairy tales. It is perfect reading for fans of Robin Hobb and Trudi Cana... Meer

€ 11,50

A Deadly Education

Naomi Novik
9781529100853 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

A Deadly Education

Naomi , Novik
9780593159668 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From the New York Times bestselling author of Uprooted and Spinning Silver comes the story of an unwilling dark sorceress who is destined to rewrite the rules of magic."The dark school of magic I've b... Meer

€ 22,50

Temeraire

Naomi Novik
9780007258710 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2007
  • Voorraad status ophalen...

Naomi Novik's stunning series of novels follow the global adventures of Captain William Laurence and his fighting dragon Temeraire as they are thrown together to fight for Britain during the turbulent... Meer

€ 11,50

Tongues Of Serpents

Naomi Novik
9780345496904 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 9,95

Victory of Eagles

Naomi , Novik
9780345512253 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2009
  • Voorraad status ophalen...

For Britain, conditions are grim: Napoleon's resurgent forces have breached the Channel and successfully invaded English soil. Napoleon's prime objective is the occupation of London. Unfortunately, th... Meer

€ 11,50

Empire of Ivory

Naomi , Novik
9780345496874 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2007
  • Voorraad status ophalen...

"A new writer is soaring on the wings of a dragon.”-The New York Times"Enthralling reading-it's like Jane Austen playing Dungeons & Dragons with Eragon's Christopher Paolini.”-Time, on His... Meer

€ 11,50

Black Powder War

Naomi , Novik
9780345481306 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2006
  • Voorraad status ophalen...

"A splendid series.”-Anne McCaffrey"Naomi Novik has done for the Napoleonic Wars what Anne McCaffrey did for science fiction: constructed an alternate reality in which dragons are real in a saga... Meer

€ 10,50