0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

124 resultaten gevonden

Weergave

Wat jij niet ziet

Sarah Pinborough
9789044361827 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Louise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David. Het is de man uit het café, d Meer

€ 10,00

13 minuten

Sarah Pinborough
9789000372157 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Voor de fans van 13 Reasons Why, Pretty Little Liars en Gossip Girl Het levenloze lichaam van Natasha wordt 's ochtends vroeg gevonden in de rivier. Na 13 minuten begint haar hart weer te kloppen, ma Meer

€ 14,99

Over haar lijk

Sarah Pinborough
9789044365740 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

IETS OUDSMarcie's affaire met Jason Maddox sleurde haar midden in de wereld van de gegoede klasse. Oud geld, oude vriendjes, oude geheimen. Marcie is deze wereld misschien wel in getrouwd, maar ze zal Meer

€ 24,50

Belofte maakt schuld

Sarah Pinborough
9789044364385 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Drie vrouwen, en een van hen leeft een leugen. Maar wie? Is het Lisa? Achtervolgd door haar tragische verleden, wil ze niets anders dan een rustig leven met haar dochter Ava.Is het Ava? Zij wordt een Meer

€ 21,99

Behind Her Eyes (Wat jij niet ziet)

Sarah Pinborough
9789044359435 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Louise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David. De man uit het café, die getr Meer

€ 24,50

Over haar lijk

Sarah Pinborough
9789044359107 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

IETS OUDSMarcie's affaire met Jason Maddox sleurde haar midden in de wereld van de gegoede klasse. Oud geld, oude vriendjes, oude geheimen. Marcie is deze wereld misschien wel in getrouwd, maar ze zal Meer

€ 22,99

Belofte maakt schuld

Sarah Pinborough
9789044356021 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Drie vrouwen, en een van hen leeft een leugen. Maar wie? Is het Lisa? Achtervolgd door haar tragische verleden, wil ze niets anders dan een rustig leven met haar dochter Ava.Is het Ava? Zij wordt een Meer

€ 12,50

Belofte maakt schuld

Sarah Pinborough
9789044354508 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Drie vrouwen, en een van hen leeft een leugen. Maar wie? Is het Lisa? Achtervolgd door haar tragische verleden, wil ze niets anders dan een rustig leven met haar dochter Ava.Is het Ava? Zij wordt een Meer

€ 19,99

Het dodenhuis

Sarah Pinborough
9789000361670 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Het Dodenhuis van Sarah Pinborough Een nieuwe thriller van de auteur van 13 minuten Toby's leven was heel normaal, tot het overhoop werd gehaald door zoiets simpels als een bloedtest. Ze bra Meer

€ 20,99

13 minuten

Sarah Pinborough
9789000355709 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

13 minuten van Sarah Pinborough 'Was ze maar doodgegaan.' Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen Meer

€ 20,99

Behind Her Eyes

Sarah Pinborough
9780008131999 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Don't miss the brand new twisty thriller from Sarah Pinborough - INSOMNIA - available to buy now! Meer

€ 4,95

13 Minutes

Sarah Pinborough
9780575097377 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

From the Sunday Times bestselling author of Behind Her Eyes, now a major Netflix miniseries. Natasha was dead for 13 minutes. And it changed her world completely . . . Meer

€ 9,95

Insomnia

Sarah Pinborough
9780008289164 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2023
  • Voorraad status ophalen...

'This heart-pounding thriller will have you up all night' Clare Mackintosh 'Pinborough writes like an absolute dream' Richard Osman _________________________________________________________________ Meer

€ 11,50

Insomnia

Sarah Pinborough
9780008289133 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In the dead of night, madness lies... Meer

€ 16,50

Dead To Her

Sarah Pinborough
9780008289119 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The latest gripping thriller from the No.1 Sunday Times bestselling author of Behind Her Eyes, now a Netflix sensation! 'Gloriously glamorous, and brilliantly plotted: Dead to Her is everything I love Meer

€ 11,50

Cross Her Heart

Sarah Pinborough
9780008132040 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

From the No.1 Sunday Times bestselling author of Behind Her Eyes, now a Netflix sensation! WARNING: Will keep you up all night Meer

€ 9,95

The Death House

Sarah Pinborough
9781473222847 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

From the Sunday Times bestselling author of 13 Minutes and the writer behind Netflix's Behind Her Eyes comes a heart-breaking, heart-stopping tale of love, life and death which will take your breath a Meer

€ 11,50

Insomnia

Sarah , Pinborough
9780063211162 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

"If you loved Behind Her Eyes, prepare to be totally and utterly blown away by Insomnia. Sarah Pinborough is a twisted genius." ?Lisa JewellIn the dead of night, madness lies...Emma Averell loves her Meer

€ 30,50

Insomnia

Sarah , Pinborough
9780062856845 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

"If you loved Behind Her Eyes, prepare to be totally and utterly blown away by Insomnia. Sarah Pinborough is a twisted genius." ?Lisa JewellIn the dead of night, madness lies...Emma Averell loves her Meer

€ 28,50

Dead to Her

Sarah , Pinborough
9780062856838 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

?Big Little Lies meets Rebecca.? ?Washington Post For fans of Liane Moriarty, Liv Constantine, and Lisa Jewell, a twisty psychological thriller about a savvy second wife who will do almost anything t Meer

€ 17,50