0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

28 resultaten gevonden

Weergave

Eiland in de wolken

Tamara McKinley
9789026143762 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Het eiland in de wolken’ (‘Spindrift’) van Tamara McKinley neemt de lezer mee van Australië naar het Schotse eiland Skye. Australië, 1905. Christy is 65 en besluit dat het tijd is om af te rekenen me... Meer

€ 19,99

Matilda's laatste dans

Tamara McKinley
9789026143205 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tamara McKinley wordt wel de 'koningin van de Australische roman' genoemd, en 'Matilda's laatste dans' is haar debuutroman.Als Jenny's echtgenoot overlijdt, ontdekt ze dat hij haar een afgelegen schap... Meer

€ 15,00

Kind van de oceaan

Tamara McKinley
9789032515140 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Engeland, 1920. Lulu Pearson is een jonge, getalenteerde beeldhouwster. De toekomst ziet er rooskleurig voor haar uit met een grote tentoonstelling in Londen in het verschiet. Maar aan de vooravond va... Meer

€ 19,99

Stemmen uit het verleden

Tamara McKinley
9789026140532 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Tamara McKinley is de ongekroonde koningin van de feelgoodroman. Haar eerdere hitromans 'Woestijnwind' en 'Morgenrood' behoren tot de publiekslievelingen. In 'Stemmen uit het verleden' brengt ze haar... Meer

€ 5,95

De erfgenamen van het land

Tamara McKinley
9789032513542 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2012
  • Voorraad status ophalen...

Ruby treedt in de voetsporen van haar grootouders wanneer ze samen met haar man James de onontgonnen Australische outback in trekt. Een reis die gepaard gaat met gevaren, maar het echte gevaar komt ui... Meer

€ 9,99

Woestijnwind

Tamara McKinley
9789036429788 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 46,00

Spindrift

Tamara Mckinley
9781786480002 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

An epic emotional journey about love and sacrifice set between the magical Isle of Skye and the promising new frontier of distant Tasmania. Meer

€ 11,95

Echoes From Afar

Tamara Mckinley
9781784296964 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

A powerful story of love and loss from the beloved internationally bestselling author, Tamara McKinley, who also writes as Sunday Times bestseller Ellie Dean. For fans of Lesley Pearse and Susan Lewis... Meer

€ 10,50

Lands Beyond The Sea

Tamara Mckinley
9780340924679 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2007
  • Voorraad status ophalen...

A powerful romantic epic from international bestselling author Tamara McKinley. Meer

€ 11,95

Firestorm

Tamara Mckinley
9781848668676 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

If you love Lesley Pearse, you're sure to fall for Tamara McKinley. A tale of hardship, hidden identities and our shared struggle to survive. Meer

€ 11,95

Echoes From Afar

Tamara Mckinley
9781782066651 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

A powerful story of love and loss from the beloved internationally bestselling author, Tamara McKinley, who also writes as Sunday Times bestseller Ellie Dean. For fans of Lesley Pearse and Susan Lewis... Meer

€ 17,50

Matilda's laatste dans
E-boek

Tamara McKinley
9789026148699 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Tamara McKinley wordt wel de ‘koningin van de Australische roman’ genoemd, en ‘Matilda’s laatste dans’ is haar debuutroman.Als Jenny’s echtgenoot overlijdt, ontdekt ze dat hij haar een afgelegen schap... Meer

€ 9,99  € 4,99

Eiland in de wolken
E-boek

Tamara McKinley
9789026143779 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Het eiland in de wolken’ (‘Spindrift’) van Tamara McKinley neemt de lezer mee van Australië naar het Schotse eiland Skye. Australië, 1905. Christy is 65 en besluit dat het tijd is om af te rekenen me... Meer

€ 9,99

De erfgenamen van het land
E-boek

Tamara McKinley
9789032513665 | Nederlands | E-boek | 2012
  • Voorraad status ophalen...

Prachtige roman over twee pioniersfamilies in het ruige Australië van de negentiende eeuw ten tijde van de goudkoorts. Ruby treedt in de voetsporen van haar grootouders wanneer ze samen met haar man J... Meer

€ 9,99

Zomerstorm
E-boek

Tamara McKinley
9789032514372 | Nederlands | E-boek | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Een meeslepende roman over sterke vrouwen in het Australië en Ierland van de 19e en 20e eeuw Om haar 75ste verjaardag te vieren, besluit Miriam Strong een familiereünie op haar landgoed Bellbird Stati... Meer

€ 9,99

Stemmen uit het verleden
E-boek

Tamara McKinley
9789026140549 | Nederlands | E-boek | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Tamara McKinley is de ongekroonde koningin van de feelgoodroman. Haar eerdere hitromans 'Woestijnwind' en 'Morgenrood' behoren tot de publiekslievelingen. In 'Stemmen uit het verleden' brengt ze haar... Meer

€ 9,99

Woestijnwind
E-boek

Tamara McKinley
9789032514198 | Nederlands | E-boek | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Opnieuw een meeslepend verhaal over liefde, vriendschap en familiebanden door `de koningin van de Australische roman ! Australië, 1946. In het afgelegen dorp Morgan s Reach probeert Rebecca haar 10-ja... Meer

€ 9,99

Morgenrood
E-boek

Tamara McKinley
9789032513399 | Nederlands | E-boek | 2012
  • Voorraad status ophalen...

Fleurs hart breekt als haar man Greg stelt nooit kinderen te willen, en dan wordt ze ook nog eens ontslagen. De onverwachte erfenis van een tante is dus een welkome aanleiding om de stad te ontvluchte... Meer

€ 9,99

De verre kolonie
E-boek

Tamara McKinley
9789032513658 | Nederlands | E-boek | 2012
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer George Collinson de intrigerende Eloise in Sydney ontmoet, is het liefde op het eerste gezicht. Maar Eloise is getrouwd met Edward Cadwallader, in alles de tegenpool van George en in staat tot... Meer

€ 9,99

Droomvlucht
E-boek

Tamara McKinley
9789032514396 | Nederlands | E-boek | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Een prachtige roman over tegenslag en verstrengelde relaties in de Australische outback. Verslavend en de moeite waard. Een goeie!' The Bookseller.Catriona Summers' debuut op het toneel kwam al vroeg:... Meer

€ 9,99