0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

39 resultaten gevonden

Weergave

Orakel

Thomas Olde Heuvelt
9789022591109 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De TelegraafHet nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.IJzingwekkende spanning en folklore smelten moeiteloos samen in OrakelIn Orakel ke... Meer

€ 20,99

Hex

Thomas Olde Heuvelt
9789024573349 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een internationale bestseller werd. Het pittoreske dorpje Beek is in de gree... Meer

€ 12,50

Orakel - gesigneerde editie

Thomas Olde Heuvelt
2000000028309 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Voorzien van handtekening van de auteur De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De TelegraafHet nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.IJzingwekkende spanning en... Meer

€ 20,99

Gesigneerd exemplaar Echo

Thomas Olde Heuvelt
2000000026343 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle... Meer

€ 12,95

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789024590414 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle... Meer

€ 12,99

Hex

Thomas Olde Heuvelt
9789049805630 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 467 Thomas Olde Heuvelt HEX 'Briljant en volstrekt origineel.' - Stephen King Het ogenschijnlijk pittoreske dorpje Beek is in de greep van de Wylerheks, een vrouw uit de zeventiende eeuw m... Meer

€ 13,99

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789024567942 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Echo van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het wereldwijd succesvolle HEX, is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Nick Grevers en zijn kl... Meer

€ 24,99

Om nooit te vergeten

Thomas Olde Heuvelt
9789024578627 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Om nooit te vergeten is een bundel korte verhalen van Nederlands talent Thomas Olde Heuvelt, die eerder internationaal doorbrak met HEX. Stephen King noemde zijn werk 'briljant en volstrekt origineel'... Meer

€ 15,00

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789049807047 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 596 is Echo van Thomas Olde Heuvelt. Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is sch... Meer

€ 13,99

Harten Sara

T. Olde Heuvelt & Thomas Olde Heuvelt
9789024532360 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

(POD)Sara is 19 jaar, een dromer, banketbakster, levend standbeeld, amateur-helderziende, lid van het Wereld Natuur Fonds en abonnee van een obscuur maandelijks blaadje dat Tand om Tand, Het Beloofde... Meer

€ 19,99

HEX

Thomas Olde Heuvelt
9789024588374 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

(POD uitvoering) ‘Briljant en volstrekt origineel’ noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller. Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. W... Meer

€ 20,99

HEX

Thomas Olde Heuvelt
9789021024622 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Briljant en volstrekt origineel’ noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller. Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. Wie er zich vestig... Meer

€ 8,99

Hex

Thomas Olde Heuvelt
9781444793239 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

The incredible, horrifying thriller from the Hugo-winning author of 'The Day the World Turned Upside Down', perfect for fans of Neil Gaiman, Adam Nevill and Stephen King. Meer

€ 11,50

Hex

Thomas Olde Heuvelt
9789046313176 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het pittoreske dorpje Beek is in de greep van de zeventiende-eeuwse Wylerheks, die met haar dichtgenaaide mond en ogen de bewoners de stuipen op het lijf jaagt. Haar aanwezigheid is een lang bewaard g... Meer

€ 53,00

Echo MP (6 ex. + vloerstickers)

Thomas Olde Heuvelt
9789024591282 | Nederlands | Overig
  • Voorraad status ophalen...

Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle... Meer

€ 77,94

Om nooit te vergeten - 5 ex

Thomas Olde Heuvelt
9789024579532 | Nederlands | Overig | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Om nooit te vergeten is een bundel korte verhalen van Nederlands talent Thomas Olde Heuvelt, die eerder internationaal doorbrak met HEX. Stephen King noemde zijn werk ‘briljant en volstrekt origineel’... Meer

€ 37,50

Hex

Thomas Olde , Heuvelt
9783453319066 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Black Spring ist ein beschauliches Städtchen im idyllischen Hudson Valley. Hier gibt es Wälder, hier gibt es Natur - und hier gibt es Katherine, eine dreihundert Jahre alte Hexe, die den Bewohnern von... Meer

€ 16,50

Hex

Thomas , Olde Heuvelt
9780765378811 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

"This is totally, brilliantly original." -Stephen King "HEX is creepy and gripping and original, sure to be one of the top horror novels of 2016." -George R.R. Martin The English language debut of the... Meer

€ 21,95

Büyü

Thomas , Olde Heuvelt
9786059809917 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Lanetli bir kasaba. On yedinci yüzyildan bu yana hayatta kalmayi basarmis, gözleri ve dudaklari dikilmis bir kadin. Gözleri acildiginda bakislariyla, dudaklari acildigindaysa sözleriyle insanlari büyü... Meer

€ 24,95

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9781529331783 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95