0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

23,132 results found

Display

De geheimen van de kostschool

Lucinda Riley
9789401617130 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Lucinda Riley (1965 - 2021) is dé bestsellerauteur van deze eeuw. Wereldwijd werden er al meer dan veertig miljoen exemplaren van haar romans verkocht. In Nederland en België gingen er al More

€24.99

De heks in mij

Loes den Hollander
9789461096975 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het moederschap is niet voor iedereen weggelegd of vanzelfsprekend. Kaia, Jill en Wiesje kunnen daarover meepraten. Behalve de diepe wens om moeder te worden hebben ze nog een andere gezamenlijke focu More

€21.99

De Witte Koning

Juan Gómez-Jurado
9789022597590 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Dé verslavende trilogie voor de lezers van de Millennium-trilogie en De stilte van de witte stadIk hoop dat je me niet vergeten bent. Zullen we spelen? Wanneer Antonia Scott dit bericht ontvangt, More

€21.99

Fatale waarheid

Robert Bryndza
9789022596524 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster-serie van bestsellerauteur Robert BryndzaErika Foster hoort tijdens een avondwandeling in de buurt van haar nieuwe appartement een vrouw gillen. Ze hee More

€20.99

Het Caravaggio-vonnis

Marco de Franchi
9789401618113 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In de zinderende thriller Het Caravaggio-vonnis van voormalig hoofdcommissaris Marco De Franchi worden op het platteland van Toscane twee bijna identieke kinderen ontvoerd. Een van hen weet te ontsnap More

€21.99

Bloedlijn

Angela Marsons
9789022591697 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

‘Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!’ Thrillersandmore.comRechercheur Kim Stone wordt bij een slachtoffer geroe More

€20.99

Valwind

Maria Adolfsson
9789024597581 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Valwind is het vijfde deel in de Doggerland-serie van thrillerauteur Maria Adolfsson. In de hoofdstad Dunker worden twee jonge slachtoffers dood aangetroffen, met slechts één dag tussen de moorden. Ka More

€21.99

Minnaar

Charlotte Link
9789401618052 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In Minnaar, het vierde deel in de Kate Linville-serie van Charlotte Link, rijdt in het holst van de nacht een jonge vrouw in haar eentje door het verlaten gebied van de North York Moors. Het is bitter More

€21.99

Londen

Kiki van Dijk
9789401618687 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In de huiveringwekkende thriller Londen van bestsellerauteur Kiki van Dijk, bekend van o.a. thrillers als Parijs, Vlieland en Florence, woont de Nederlandse journalist Kate al jaren met haar zoon in L More

€17.99

Het resort

Sarah Pearse
9789026361463 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In het Resort neemt een ontspannen vakantie in een luxe resort een huiveringwekkende wending… Op een rotseiland voor de kust van Engeland is een duurzaam wellnessresort geopend. Het is bedoeld als een More

€22.99

Perfecte misdaad

Helen Fields
9789049808747 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Perfecte misdaad van Helen Fields is deel 5 in de D.I. Callanach-serie. Leven en dood. Ongeluk of opzet? Een nieuwe zaak voor Luc Callanach en Ava Turner. Stephen Berry staat op het punt van een brug More

€17.99

Ragdoll

Daniel Cole
9789041714749 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid tot een gruwelijke lappenpop. Wie doet zoiets, en waarom? Terwijl rechercheur Wolf met zij More

€9.00

De hoofdrol

Janice Hallett
9789401618649 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De detective, De hoofdrol van Janice Hallett is een ingenieuze puzzelthriller voor fans van Agatha Christie en Wie is de mol?. In dit dossier vind je de stukken over de schokkende gebeurtenissen rondo More

€22.99

Winternacht

Linda Jansma, Saskia M.N. Oudshoorn & Marja West
9789461096913 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In de kleine, knusse hal stond een kleurig versierde kerstboom; honderden minuscule lampjes schitterden tussen de ballen en slingers door. Langs de trap naar boven was een guirlande bevestigd, opgesie More

€10.00

Parijs

Kiki van Dijk
9789401618724 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De nieuwe winterthriller van Kiki van Dijk zich af in het betoverende Parijs, de meest romantische stad ter wereld. Maar achter de lichtjes en knusse straatjes gaat een gruwelijke werkelijkheid schuil More

€9.99

Magma

Carina van Leeuwen
9789400514799 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Twee meisjes van uiteenlopende sociale klassen verdwijnen in dezelfde week. Het lichaam van een jarenlang vermiste docent wordt uit het water gevist. Een politicus voelt hoe de grond hem te heet onder More

€21.99

Miss Merkel en de moord op het kerkhof

David Safier
9789026162787 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Miss Merkel en de moord op het kerkhof is deel 2 in de Miss Merkel-serie van David Safier. De tuinman is niet altijd de moordenaar, soms is hij het lijk. Angela realiseert zich dit wanneer haar mopsho More

€18.99

Perfecte resten

Helen Fields
9789026357503 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en More

€9.99

Nu ben je van mij

Lisa Regan
9789022596111 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen FieldsZe was dichtbij genoeg om te zien dat het meisje een woord op de muur had geschreven in helder, rood bloed. Of eigenlijk geen woord – een n More

€20.00

Iene Miene Mutte

M.J. Arlidge
9789022576229 | Dutch | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk gruwelijk More

€11.00