0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

23,613 results found

Display

De geheimen van de kostschool

Lucinda Riley
9789401617130 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Lucinda Riley (1965 - 2021) is dé bestsellerauteur van deze eeuw. Wereldwijd werden er al meer dan veertig miljoen exemplaren van haar romans verkocht. In Nederland en België gingen er al More

€24.99

Sneeuwwit

Samuel Bjork
9789024597093 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel More

€22.99

Vallend duister

Robert Bryndza
9789022597453 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Van Vallend duister zijn al meer dan 20.000 exemplaren verkochtTwaalf jaar geleden legde journaliste Joanna Duncan een politiek schandaal bloot, waarna ze verdween zonder een spoor achter te laten. De More

€12.99

Madame le Commissaire en de dode non

Pierre Martin
9789021033556 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Vanaf de rand van een steile klif, waar je anders zou kunnen genieten van de prachtige zonsondergang, heeft Isabelle Bonnet een allesbehalve idyllisch uitzicht: beneden op het strand ligt een dode non More

€20.99

Iene Miene Mutte

M.J. Arlidge
9789022576229 | Dutch | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk gruwelijk More

€11.00

Haar laatste verzoek

Mari Hannah
9789024599318 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Haar laatste verzoek is het bloedspannende nieuwe boek van Spoorloos-bestsellerauteur Mari Hannah. Rechercheur Kate Daniels krijgt dit keer een ongewone aanwijzing; een van het slachtoffer zelf. Een s More

€21.99

Je liet mij leven

Catherine Ryan Howard
9789022597347 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Ze schreef het boek om de moordenaar te ontmaskeren. Maar wat als de moordenaar meeleest?Op haar twaalfde overleefde Eve Black als enige van haar gezin een aanval van een beruchte seriemoordenaar wien More

€12.50

Tante Poldi en de zang van de sirenen

Mario Giordano
9789026159565 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Deel 5 in de serie over de eigenzinnige Tante Poldi die op Sicilië woont. Het is eindelijk zover: Poldi trouwt met Montana. Dat is tenminste het plan. De huwelijksvoorbereidingen zijn in volle gang, b More

€20.00

Ik volg jou

Peter James
9789026164743 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Dokter Marcus Valentine heeft het goed voor elkaar: een vrouw, drie kinderen en een goede baan. Toch mist hij iets in zijn leven, of beter… iemand. Als hij op een ochtend een hardloper ziet die spreke More

€7.99

Bloedlijn

Machteld van Zalingen
9789461096852 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Wanneer de achttienjarige Emma na een scoutingkamp niet terugkeert, roept haar vriend de hulp van de politie in. Rechercheur Manon Dijkgraaf start een onderzoek. Hoewel haar collega’s denken dat Emma More

€8.99

De Mitford-moorden: Jessica

Jessica Fellowes
9789021461649 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Het vijfde deel in de populaire Mitford-reeksHet is 1937 en de wereld is onrustig. In Spanje woedt een burgeroorlog en er dreigt oorlog met Duitsland. Binnen de Mitford-familie is het niet veel rustig More

€22.99

De liefdesbrief

Lucinda Riley
9789401615631 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Lucinda Riley (1965 - 2021) is dé bestsellerauteur van deze eeuw. Wereldwijd werden er al meer dan dertig miljoen exemplaren van haar romans verkocht. In Nederland en België gingen er al m More

€21.99

Middernachtsmeisjes

Jonas Moström
9789026361234 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

In Middernachtsmeisjes van Jonas Moström, het derde deel in de Nathalie Svensson-serie, ligt het leven van jonge vrouwen in Uppsala in handen van Nathalie en Johan. Een wrede moord. Meer slachtoffers More

€22.99

Perfecte resten

Helen Fields
9789026357503 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en More

€9.99

Madame le Commissaire en de verdwenen Engelsman

Pierre Martin
9789021033686 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Isabelle Bonnet, het veelgeprezen hoofd van een geheime dienst in Parijs, overleeft ternauwernood een aanslag op haar leven. Ze besluit daarop terug te keren naar haar geboorteplaats Fragolin, een kle More

€15.00

Brandoffer

M.W. Craven
9789041714824 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

In het Engelse Lake District blijkt een seriemoordenaar mensen levend te verbranden in de prehistorische steencirkels. Hij laat geen sporen na en de politie heeft geen enkele aanwijzing. Dan ontdekt m More

€9.00

Zonder genade

Sterre Carron
9789083307107 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Esmée, een achtendertigjarige rechter, heeft alles om gelukkig te zijn: een mooi huis, een ambitieuze man, een zoontje van wie ze zielsveel houdt en leuke vrienden. Op een dag krijgt ze een geheimzinn More

€22.50

Fatale waarheid

Robert Bryndza
9789022596524 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het langverwachte nieuwe deel in de Erika Foster-serie van bestsellerauteur Robert BryndzaErika Foster hoort tijdens een avondwandeling in de buurt van haar nieuwe appartement een vrouw gillen. Ze hee More

€20.99

De Witte Koning

Juan Gómez-Jurado
9789022597590 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Dé verslavende trilogie voor de lezers van de Millennium-trilogie en De stilte van de witte stadIk hoop dat je me niet vergeten bent. Zullen we spelen? Wanneer Antonia Scott dit bericht ontvangt, More

€21.99

Londen

Kiki van Dijk
9789401618687 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In de huiveringwekkende thriller Londen van bestsellerauteur Kiki van Dijk, bekend van o.a. thrillers als Parijs, Vlieland en Florence, woont de Nederlandse journalist Kate al jaren met haar zoon in L More

€17.99