0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Refine Close

2,437 results found

Display

Een film met Sophia

Herman Koch
9789026353048 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Herman Koch (1953) schreef de wereldberoemde roman Het diner (2009), die aan tientallen landen werd verkocht en wekenlang op de bestsellerlijst van The New York Times stond. In de jaren daarna versche... More

€22.99

Bij het licht van de maan

Santa Montefiore
9789022592465 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Santa Montefiore (1970) studeerde Spaans en Italiaans. Ze debuteerde met de roman Onder de ombu-boom, die internationaal een groot succes werd. Daarna schreef ze vele bestsellers, waaronder De Franse... More

€20.99

Het weekend

Charlotte Wood
9789026353871 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het weekend van Charlotte Wood is een onvergetelijke roman over ouder worden, vriendschap, carrière en liefde. Charlotte Wood schrijft nietsontziend, met rake observaties en vlijmscherpe humor. Genomi... More

€21.99

De theewinkel vol geluk

Manuela Inusa
9789022593394 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De Duitse bestsellersensatie: ruim 450.000 exemplaren verkocht, alle delen kwamen binnen in de Spiegel-bestsellerlijstLaurie is de trotse eigenaar van een gezellige theewinkel waar -smaken van over de... More

€16.99

Normale mensen - tv editie

Sally Rooney
9789026358654 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Normale mensen van Sally Rooney is een verhaal over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben, en het groeiende besef daarvan naarmate de jaren verstrijken. Marianne en Connell groei... More

€15.00

Eindeloos dichtbij

Jenny Colgan
9789024590988 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In Eindeloos dichtbij ruilen de stadse verpleegkundige Lissa en de nuchtere Schot Cormac voor drie maanden van baan en van huis. Lissa moet wel wennen aan de sociale controle in het Schotse dorp – en... More

€19.99

Uit bloed en as

Jennifer L. Armentrout
9789020543964 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

'Uit bloed en as' van Jennifer L. Armentrout gaat over Poppy, die nooit zeggenschap heeft gehad over haar eigen leven. Als Maiden leeft ze alleen: ze wordt nooit aangeraakt, nooit naar haar omgekeken... More

€25.00

Tot aan de zon en terug

Jill Mansell
9789024593101 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Didi krijgt de schrik van haar leven als ze na dertien jaar weer oog in oog staat met Shay Mason, haar eerste liefde. De vlinders van toen zijn in één klap terug. Maar Shay vertrok destijds met de noo... More

€21.99

Normale mensen

Sally Rooney
9789026351273 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Normale mensen van Sally Rooney is een verhaal over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben, en het groeiende besef daarvan naarmate de jaren verstrijken. Marianne en Connell groei... More

€15.00

Winter in de kleine bakkerij

Jenny Colgan
9789021028118 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het is winter in de kleine bakkerij aan het strand, en Polly is ervan overtuigd dat dit de beste kerst ooit gaat worden. Maar wanneer gaat het leven volgens plan? Want Polly’s beste vriendin vertrouwt... More

€12.99

Het torentje van Adelheid

Marja Visscher
9789020543148 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In ‘Het torentje van Adelheid’ bezoekt Johan Rudolf Thorbecke de weduwe gravin Henriëtte Solger in Dresden. Haar dan vierjarige dochtertje Adelheid wordt door hem voorgelezen en roept: ‘Later trouw ik... More

€17.50

Een film met Sophia

Herman Koch
9789049808532 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Een film met Sophia is de nieuwe roman van Herman Koch. Een spannende roman over de laatste film van een beroemde filmmaker en zijn fascinatie voor de jonge hoofdpersoon. ‘Weet jij misschien waar Soph... More

€18.99

De magie van het parfum

Cristina Caboni
9789401615419 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In De magie van het parfum van bestsellerauteur Cristina Caboni vindt Elena in de zoektocht naar het perfecte parfum ook zichzelf. Voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs. Elena woont met haar v... More

€15.00

Het huis onderaan de klif

Sharon Gosling
9789020543759 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In 'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is chef Anna na een verbroken relatie van twintig jaar toe aan een nieuwe start. Ze verhuist naar Crovie, een klein vissersdorpje aan de oostkust van... More

€17.50

Liefs uit Parijs

Lorraine Brown
9789401615167 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de debuutroman Liefs uit Parijs van Lorraine Brown is Hannah met haar vriend Simon per trein onderweg van Venetië naar Amsterdam. Het is druk, dus ze zoekt een rustige coupé om te kunnen slapen. Al... More

€19.99

Nieuwe liefde

Gerda van Wageningen
9789020544473 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

'Nieuwe liefde' van Gerda van Wageningen is eerder uitgegeven bij Uitgeverij Ellessy onder de titel 'Liefde?', en verschijnt nu in een nieuw jasje bij Zomer & Keuning. Twee jaar na de dood van zij... More

€12.50

De perfecte bruiloft

Katy Birchall
9789024593217 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Sophie Breeze heeft de gekste maar leukste baan van de wereld: ze helpt bruiden met het organiseren van de perfecte bruiloft, om ze de mooiste dag van hun leven te kunnen bezorgen. Maar wanneer ze wor... More

€20.99

Zwijgen is goud

Mary Higgins Clark
9789401615679 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de spannende roman Zwijgen is goud van de Amerikaanse Queen of Suspense Mary Higgins Clark krijgt onderzoeksjournalist Gina Kane een e-mail van een onbekende met de schuilnaam ‘CRyan’. De e-mail st... More

€20.99

Elfduizend meter lief

Jasmin Schreiber
9789402708264 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De grote en overrompelende bestseller uit Duitsland over rouw, vriendschap en het leven.11.000 METER, DE DIEPTE VAN DE MARIANENTROGNa een tragisch ongeval zit Paula op het dieptepunt van haar leven.9.... More

€19.99

Je bent geweldig & Lang leve de liefde

Jill Mansell
9789024595563 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Je bent geweldig Hallie, Flo en Tasha hebben allemaal problemen in de liefde. Terwijl Hallie de liefde heeft gevonden maar kampt met haar gezondheid, zit Flo in een lastige situatie met de zus van haa... More

€15.00