0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

133,390 results found

Display

Overprikkeld brein

Charlotte Labee
9789043924887 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Brain Balance Expert Charlotte Labee deelt in 'Overprikkeld brein' de laatste wetenschappelijke kennis over ons vaak overprikkelde en oververmoeide brein. Charlotte helpt je om symptomen van overprikk More

€22.99

Wij zijn onze hormonen

Max Nieuwdorp
9789403194103 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Waarom laat acute stress ons zo heftig reageren op een spannende situatie? En hoe komt het dat afwijkende hormoonspiegels verantwoordelijk waren voor een aantal cruciale beslissingen in onze wereldges More

€22.99

Bij twijfel hard zingen

Francis van Broekhuizen
9789021030524 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In Bij twijfel hard zingen gaat Francis van Broekhuizen, ’s lands geliefdste operazangeres, musicalster, tekenaar en tv-personality, dieper in op de belangrijkste gebeurtenissen uit haar leven. De gel More

€20.99

Anders

Frans de Waal
9789045041629 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Frans de Waal (1948) is een wereldberoemde Amerikaans-Nederlandse bioloog en hoogleraar psychologie aan de Emory University in Atlanta. Hij schreef onder meer de bestsellers De bonobo en de tien gebod More

€24.99

Een klein leven

Hanya Yanagihara
9789046820315 | Dutch | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

'Zo'n boek dat maar héél af en toe voorbijkomt. Het boort door je ziel. *****' NRC Handelsblad '*****.' de Volkskrant'Verslavend boek over de betekenis van vriendschap.' LINDA.Vier studievrienden zoek More

€20.00

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld
9789025463854 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Winnaar International Booker Prize 2020‘De avond is ongemak’ van Marieke Lucas Rijneveld is het schrijnende verhaal van een gereformeerd boerengezin dat wordt getroffen door de dood van ee More

€15.00

Je begrijpt me gewoon niet

Tara Porter
9789463822275 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Tara Porter is psychologe. Zij werkt sinds 1992 met jonge mensen bij de Child and Adolescent Mental Health Services. Ze begeleidt ook leerkrachten via het Anna Freud Centre for Children and Families e More

€22.99

I'm Glad My Mom Died

Jennette Mccurdy
9781982185824 | English | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Jennette McCurdy details how she overcame harrowing struggles as a child TV star-including anorexia and bulimia, addiction, severe obsessive-compulsive disorder and a traumatic relationship with her m More

€25.50

Verwachting

Anna Hope
9789026360503 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die veel mooie recensies kreeg. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney. Hannah, Cate en Lissa zijn ambitieus en onafscheidelijk. Ze won More

€15.00

De fontein, maak wijze keuzes

Els van Steijn
9789083104140 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Versta jij de kunst om onderscheid te maken tussen waar je invloed op hebt en waarop niet, zodat je wijze keuzes kunt maken, waarmee je het jezelf goed laat gaan? Met behulp van de metafoor van de fon More

€27.95

De atlas van geluk

Joan Tort
9789000384556 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Op zoek naar de verschillende betekenissen van geluk over de hele wereld Onderzoek wijst uit dat we gemiddeld steeds gelukkiger worden, maar blijft dat geluk ook groeien in de toekomst? En waar hangt More

€35.00

Het boek waarvan je wilde dat je ouders het hadden gelezen

Philippa Perry
9789463821681 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Een warm en wijs boek voor ouders en eigenlijk alle mensen die ooit iemands kind waren.’ –De Standaard ‘Het beste opvoedboek dat ik heb gelezen. En dat zijn er heel wat!’ – Julia Wouters, schrijver e More

€15.00

Tweeling alleenling eenling

Tinie Suurd
9789464628524 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Dit waargebeurde verhaal gaat over de eeneiige tweeling Mannie en Minie die opgroeit in een gezin met huiselijk geweld. Door de omgeving worden ze behandeld als een twee-eenheid. Het is voor ieder van More

€19.95

Wie is die vrouw?

Elke Geurts
9789048865994 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het stof van de scheiding is neergedaald en E.G. woont in haar eigen huis met haar twee dochters. Ze is bezig een nieuw thuis te creëren, en daarnaast een leven voor zichzelf op te bouwen met een nieu More

€22.99

Wij

Terrence Real
9789000383665 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Als je allebei in je eigen hoek van ‘jij’ en ‘ik’ staat, dan brengt dit boek je terug naar ‘wij’ Bijna niets is moeilijker dan uitzoeken hoe je van je partner kunt More

€22.99

Koffiekunde

Bertil Fredholm
9789085717744 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Koffie is waarschijnlijk rond de 15e eeuw in Jemen ‘uitgevonden’ en tegenwoordig niet meer uit ons leven weg te denken. In Koffiekunde duikt farmacoloog en koffieonderzoeker Bertil Fredholm in de wete More

€24.99

Elk jaar jonger

Reginald Deschepper
9789401484473 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De laatste twintig jaar zit de wetenschap van veroudering én verjonging in een stroomversnelling. We weten wat de belangrijkste oorzaken zijn van veroudering. We weten bovendien ook hoe we dat proces More

€24.99

Onzichtbare wonden

Kay Douglas
9789020219425 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Onzichtbare wonden van Kay Douglas gaat over de emotionele reis van wie de kracht vindt zichzelf uit relatieverstrikkingen te bevrijden. Wie in een ongelukkige, destructieve relatie zit, ziet dit zelf More

€25.00

De emotioneel afwezige moeder

Jasmin Lee Cori
9789020219166 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In 'De emotioneel afwezige moeder' van Jasmin Lee Cori ga je aan de slag met je moederwond. Was je moeder te druk, te moe, afwezig, afstandelijk? Of ging al haar aandacht naar haar eigen (mentale) gez More

€25.00

Genieten of genezen

Kim Kuypers
9789044647808 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Ons mentaal welzijn, hoe goed we ons in ons vel voelen, bepaalt voor een groot deel onze levenskwaliteit. Voor veel mensen staat deze kwaliteit onder druk door de aanwezigheid van een mentale stoornis More

€22.50