0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

119,472 results found

Display

De jongen, de mol, de vos en het paard

Charlie Mackesy
9789026623844 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. ‘De jongen, de mol, de vos en het paard’ van Charlie Mackesy is een moderne fabel voor jong en oud. De 100 illustraties en... More

€20.00

Echt gebeurd - op papier

Paulien Cornelisse & Micha Wertheim
9789463361323 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

12,5 jaar geleden organiseerden Paulien Cornelisse en Micha Wertheim voor de eerste keer Echt gebeurd in comedyclub Toomler te Amsterdam: een middag waarop mensen uit het hoofd mooie, grappige of bijz... More

€29.90  €25.00

111 Plekken in Utrecht die je gezien moet hebben

Fenna Riethof & Henny van der Eng
9789068687057 | Dutch | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

Utrecht kent vele verborgen schatten. Wel eens een expositie bezocht in een oorlogsbunker? Sprinkhanen gegeten in een oude fabriekshal of een 'Mai Prima' geproefd bij Roberto Gelato? 'Geslamd' op het... More

€16.95

Huppelnederlands

Wim Daniëls
9789045326214 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Falderappes, flikflooien, flierefluiter, oelewapper. Frivole, koddige woorden zijn het, gewaagd, lichtzinnig, onbezonnen. Als je er goed naar kijkt, denk je misschien: wat staat er in hemelsnaam? Hoe... More

€14.99

Enkhuizer Almanak 2021

9789070684822 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

426ste jaargang voor het jaar 2021.  More

€8.95

Faalmoed en andere filosofische overdenkingen

Stine Jensen
9789020608953 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Mag je mislukken in een samenleving waarin het draait om prestaties en succes? Hoe ga je om met onzekerheid als de wereld tot stilstand komt? Wat betekent leeftijd in een wereld die draait om perfecti... More

€18.99

Een boekje vol geluk

Petra van Dreumel
9789022585757 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eensCadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Mee... More

€16.99

Zakgids Vogels van Nederland en België

Luc Hoogenstein, Ger Meesters & Jip Louwe Kooijmans
9789050115810 | Dutch | Hardback / bound | 2017
  • Get stock status ...

De ideale vogelgids voor wandelingen en vogelexcursies. Nu geheel herzien en uitgebreid met extra soorten en nieuwe tekeningen. Past in elke binnenzak en helpt je om alle algemene soorten broedvogels,... More

€17.50

Retour Parijs

Anne Teunis
9789083096124 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de hoop haar inspiratie weer op gang te brengen, bezoekt kunstenares Christine van Heeteren haar galeriehouder in Parijs. De stad is een cruciale plek uit haar verleden. Ze maakt een afspraak waarm... More

€21.99

Klein groot wonder

Anita Stoof
9789033835889 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Klein groot wonder vertaalt Psalm 139 naar de leefwereld van jonge kinderen. Belangrijke thema’s uit deze geliefde psalm spelen een rol: God heeft je gemaakt, Hij kent je, Hij is altijd dicht bij je.... More

€12.99

Fidget fun

De Knutseljuf
9789024597253 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Maak je eigen fidget- en pop-speelgoed met dit boek van De Knutseljuf. Fidgets veroveren de wereld! Toys om zelf te maken en mee te spelen: pop het, speel en have fun. Je ziet ze thuis, op het schoolp... More

€6.99

The secret art of being a grown-up

Bridget Watson Payne
9789026151491 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

The secret art of being a grown-up van Bridget Watson Payne is hét cadeauboek voor jongeren die klaar zijn om volwassen te worden. Vol grappige en slimme lifehacks die niemand je ooit verteld heeft. M... More

€12.99

Create your own calm

Meera Lee Patel
9789000376841 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Vind ontspanning in een drukke wereld Gevoelens van onrust en druk komen bij iedereen weleens voor, in meerdere of mindere mate. De hectiek van alledag kan daar al snel voor zorgen. In dit prachtig vo... More

€14.99

Kak

Cécile Huijnen
9789493089440 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Klassieke musici? Dat zijn seksloze types die altijd in galakleding lopen, meer geld steken in hun viool dan in hun auto, in hun slaap Sjostakovitsj kunnen spellen en concerten geven voor mensen die v... More

€18.95

Dromenduider

Theresa Cheung
9789045326450 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Ontdek de theorie en technieken om je elke nacht te verzekeren van een rijke droomwereld. Ontcijfer je dromen - meer dan vijftig veelvoorkomende droomscenario's worden in detail geïnterpreteerd. Wat b... More

€19.99

Nootzaak

Maurice Wiche
9789464241402 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Zou je muziek anders beluisteren wanneer je weet wat een componist ermee bedoeld heeft? Vermoedelijk wel, al zijn er ook mensen die zonder kennis van enige achtergrond hun eigen verhaal bij de noten f... More

€18.95

Doe elke dag iets waarvan je in balans blijft

Robie Rogge
9789045324760 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het dagelijks leven is hectisch. We weten dat we het wat kalmer aan zouden moeten doen, maar momenten van rust herkennen kan moeilijk zijn. Dit journal helpt je de plaatsen, mensen en ervaringen te he... More

€14.99

Jij bent geliefd

Max Lucado
9789033802553 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

God houdt van jou. Persoonlijk. Krachtig. Gepassioneerd. Hij houdt van je met een liefde die nooit faalt. En zijn liefde – als je die binnenlaat – kan je vullen en je achterlaten met een kostbare lief... More

€15.99

Hieperdepiep!

Guusje Nederhorst
9789493216204 | Dutch | Cardboard book | 2021
  • Get stock status ...

Hieperdepiep...hoera! Charlie is jarig en daarom is er taart. En kaarsjes natuurlijk! Maar wie gaat Charlie helpen om die kaarsjes uit te blazen en een wens te doen? Kan jij misschien helpen?Guusje Ne... More

€11.99

Voor de beste grootouder ooit - Cadeauboeken

9789036642477 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Je opa of oma is een constante bron van begrip, advies en liefde. Deze verzameling van inspirerende citaten is jouw manier om te laten zien dat hij of zij de beste grootouder ooit is. More

€5.99