0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

22,422 results found

Display

Kopje-onder

Jeff Kinney
9789026148026 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Kopje-onder is deel 15 in de megasuccesvolle en supergrappige serie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Voor jongens en meiden van 8 jaar en ouder. Supergrappig vertaald door Hanneke Majoor.Op zo... More

€15.99

De waanzinnige boomhut van 130 verdiepingen

Andy Griffiths & Terry Denton
9789401473118 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Andy en Terry hebben weer dertien verdiepingen toegevoegd aan hun boomhut en die is nu nog waanzinniger! Er is een zeepbellenblazer, een GRIJPINATOR, een tijdverspilverdieping en een wc-papierfabriek.... More

€15.99

De eik was hier

Bibi Dumon Tak
9789045125329 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de middenberm van de A58 bij Ulvenhout staat een zomereik. Hij staat er al 180 jaar en is misschien wel de bekendste boom van Nederland. Liefkozend wordt hij de ‘troeteleik’ genoemd en in 2018 werd... More

€9.99

De grijze jager 15 - De vermiste prins

John Flanagan
9789025772697 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De koning van Gallica heeft de hulp nodig van koning Duncan en zijn Grijze Jagers. Zijn zoon, de prins, is vermist. Hij is gegijzeld door een kwaadaardige baron. Will en zijn leerling Maddie moeten pr... More

€16.99

Luna

Pieter Koolwijk
9789047712503 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Luna is zo gek nog niet! Luna hoort stemmen die haar lastigvallen. Stemmen die niemand anders kan horen. Daarom zit ze in Huize Hoopvol. Toch is haar leven sinds kort iets beter: ieder weekend mag ze... More

€15.99

Er hangt een geheim in de lucht

Anna Ruhe
9789000366095 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor! Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen tegelijk! Dat is het eerste wat Lucie aan haar nieuwe thuis opva... More

€16.99  €9.99

Het extreem gênante leven van Lottie

Katie Kirby
9789025774813 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Lottie gaat naar de eerste klas, moederziel alleen, omdat haar beste vriendin haar heeft verlaten. Of nou ja, ze is verhuisd. Lottie is ook nog eens zo plat dat ze niet eens een bh aan kan. Hoe moet d... More

€16.99

Koen Kampioen wil naar het EK

Fred Diks
9789020669299 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Koen speelt in het Oranje Onder 15-team. Ze doen mee aan een spannend driedaags EKkwalificatietoernooi in Frankrijk. Als ze dat winnen, mogen ze naar het echte EK! Koen heeft er alles voor over om op... More

€11.99

Tien toffe verhalen

Liz Pichon
9789025773953 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

‘Tom Groot 18 – Tien toffe verhalen’ is een verhalenbundel van Liz Pichon over niemand minder dan Tom Groot, zijn vrienden, en… zijn vijanden! Tom Groot bestaat al 10 jaar. Echt waar! In die tien jaar... More

€15.99

Offline

Marco Kunst
9789025775001 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

In het jaar 2037 zijn drones en robots die van alles kunnen helemaal niet zo bijzonder meer. Ze printen hele nieuwe steden en maken alles makkelijker voor de mensen. Toch? Mike verhuist naar de stad N... More

€14.99

De verwarrende kraak

Tui Sutherland & Kari Sutherland
9789026155390 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

De verwarrende kraak is het derde en laatste deel in de trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzi... More

€16.99

Escape boek – De geheime code van de Grote Kluis

Ivan Tapia & Linde Montse
9789493236004 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Lia is lid van een geheim broederschap. Ze kan ‘inbreken’ in het hoofd van anderen, op de plek waar iedereen zijn herinneringen en geheimen bewaart. Lia en haar vrienden beschermen die geheimen, maar... More

€11.99

De waanzinnige boomhut van 13 en 26 verdiepingen

Andy Griffiths
9789401477666 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Een boomhut zoals die van Andy en Terry heb je nog nooit gezien. Er is een bowlingbaan, een zwembad met reuzenhaaien, een geheim laboratorium en een snoepjesmachine die je overal volgt en snoepjes in... More

€16.99

Het huis op kippenpoten

Sophie Anderson
9789021426037 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Het enige wat de twaalfjarige Marinka wil, is een vriend. Een echte vriend. Niet zoals haar huis op kippenpoten. Oké, het huis kan tikkertje en verstoppertje spelen, maar Marinka verlangt naar een men... More

€19.99

De jongen die met draken zong

Andy Shepherd
9789047712206 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Het spetterende allerlaatste deel van de drakenserie. We weten het allemaal. Tomas is een drakenkweker. Aan de drakenfruitboom in de tuin van zijn grootvader groeien de prachtigste, meest fantastische... More

€14.99

Dag van de Wraak

Katja Brandis
9789044834925 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Dit is het zesde en laatste boek van de succesreeks ‘Woodwalkers’. Voor iedereen vanaf 10 jaar die van een vlot en spannend verhaal houdt. Carag en zijn vrienden bereiden zich voor op de eindexamens v... More

€18.95

De tuinen van Dorr

Paul Biegel
9789025773878 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

‘De tuinen van Dorr’ is het toppunt van een sprookje zoals alleen meesterverteller Paul Biegel ze kon schrijven, vol geheimen, magie en avontuur. Het boek is rijkelijk en beeldend geïllustreerd door C... More

€16.99

De wisselgangers

Lincoln Peirce
9789026154720 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

De wisselgangers is deel 2 in de serie Sam en de schaduwridders. Het is een hilarische graphic novel van Lincoln Peirce, auteur van de succesvolle graphicnovelserie Niek de Groot. Voor lezers van 8 ja... More

€15.99

Knipoog

Rob Harrell
9789000360260 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Het overleven van de middelbare school met een ondenkbare diagnose   'Oprecht, humoristisch, diepgaand verhaal… Deze pageturner mag je niet missen.' School & Library Connection Ross wil een norma... More

€17.99

De laatste helden op aarde en de zombiehorde

Max Brallier
9789493189157 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

De zombies verdwijnen. Dat lijkt misschien goed nieuws, maar Jack en zijn vrienden vertrouwen het niet. Een griezelig krijsgeluid lijkt de zombies ergens naartoe te lokken. Maar waarheen, en met welk... More

€15.99