0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

2,084 results found

Display

Een Ierse roos

Nora Roberts
9789402709872 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Heerlijke feelgood om bij weg te dromen. De Ierse Erin McKinnon kan haar geluk niet op wanneer Burke Logan, een Amerikaanse paardenhandelaar, haar een baan aanbiedt op zijn paardenfarm. Eenmaal i... More

€12.50

Eindeloze zomer

Nora Roberts
9789402710731 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Heerlijke zomerse verhalen van de Queen of Romance.Midzomermaan: Gwen vindt het eigenlijk maar niks dat haar moeder een affaire heeft met een veel jongere man. Dat kan toch nooit goed gaan? Maar zodra... More

€17.99

Aan de azuurblauwe zee

Nora Roberts
9789402709827 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het vorstendom Cordina is dé vakantiebestemming van deze zomer. Het leven van de koninklijke familie van Cordina lijkt een sprookje, maar gevaar en intrige liggen altijd op de loer…&... More

€16.99

Ontluiken

Nora Roberts
9789022592359 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het tweede deel van de meeslepende Drakenhart-serieDe wereld van de magie en die van de mens zijn lang van elkaar vervreemd geweest. Maar er zijn mensen die tussen beide kunnen reizen, zoals Bree... More

€20.00

Op de vlucht

Nora Roberts
9789022594414 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Al wordt een ontvoerde tiener weer teruggevonden, haar beproeving is nog lang niet voorbij.Caitlyn - Cate - Sullivan, dochter van Hollywoodberoemdheden, is op haar tiende al een ster, en nog steeds ge... More

€12.50

Stralende lente

Nora Roberts
9789402709810 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Een lente vol zonnige verhalen van de Queen of Romance. Een gelukkige vergissing: Zoe is helemaal niet op zoek naar avontuur wanneer ze besluit een advertentie in de krant te plaatsen. En ze zoek... More

€16.99

Geliefde illusie

Nora Roberts
9789049806200 | Dutch | Hardback / bound | 2018
  • Get stock status ...

dwarsligger 547 Nora Roberts Geliefde illusie De koningin van de romantic suspense Roxy is de dochter van de wereldberoemde illusionist Max Nouvelle. Samen met zijn vrouw Lily en hun geadopteerde zoon... More

€13.99

Winterparadijs

Nora Roberts
9789402709018 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Nora Roberts op haar best: heerlijke winterse verhalen om bij weg te dromen.Thuis met kerst: Als journalist heeft  Jason over de hele wereld gezworven, maar deze kerst gaat hij terug naar huis, h... More

€15.99

Het begin

Nora Roberts
9789022588635 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Het begin kwam op 1 binnen op The New York Times bestsellerlijst Het begon allemaal op oudjaarsavond. De ziekte kwam plotseling en verspreidde zich snel. De angst verspreidde zich nog sneller. Binn... More

€12.99

Ontwaken

Nora Roberts
9789022591604 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

‘Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren.’ The Washington PostVoor fans van o.a. de Ierse trilogie, de Teken van Zeven-trilogie en de Het eiland van de drie zusters-trilogieBreen... More

€20.00

Erfenis

Nora Roberts
9789022592373 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De nieuwe grote thriller van het fenomeen Nora Roberts, de koningin van de romantic suspenseAdrian Rizzo was zeven toen ze haar vader voor het eerst zag. Dat was ook de dag waarop hij haar bijna vermo... More

€20.00

Winterwonder

Nora Roberts
9789402706635 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Een droom voor drieMitch Dempsey voelt zich geen held zoals de hoofdpersoon in de stripboeken die hij maakt. Maar wanneer hij zijn nieuwe bovenbuurvrouw Hester ontmoet, wil hij niets liever dan de hel... More

€15.99

Zomerzin

Nora Roberts
9789402708431 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Zomerse verleidingEen zomerkamp voor kinderen leiden is voor Eden een behoorlijke uitdaging, vooral omdat ze in haar hele societybestaan nog geen dag hee_ hoeven werken. Wanneer ze – letterlijk... More

€15.99

Op de vlucht

Nora Roberts
9789022588130 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Al wordt een ontvoerde tiener weer teruggevonden, haar beproeving is nog lang niet voorbij.Caitlyn - Cate - Sullivan, dochter van Hollywoodberoemdheden, is op haar tiende al een ster, en nog steeds ge... More

€17.99

Vanuit het duister

Nora Roberts
9789022581582 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Deel 2 in De bron-serie ‘Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.’ The New York Times Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King Van een a... More

€20.00

Zomerliefde

Nora Roberts
9789402705645 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Bloemeneiland: Laine Simmons reist naar Hawaï om haar vader te bezoeken, die ze al jaren niet heeft gezien. Op het vliegveld ontmoet ze Dillon O’Brian, zijn veel jongere zakenpartner, die h... More

€15.99

Kijk niet terug

Nora Roberts
9789022591796 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Nora Roberts verkocht ruim 500 miljoen exemplaren wereldwijdSimone, Mi en Tish zijn al sinds hun jeugd hartsvriendinnen. Na hun eindexamen zijn ze van plan gezamenlijk naar New York te vertrekken, voo... More

€12.50

Het heetst van de dag

Nora Roberts
9789022573310 | Dutch | Paperback / Sewn | 2015
  • Get stock status ...

Rechercheur Phoebe MacNamara vond haar roeping al op jonge leeftijd, toen een verwarde man haar familie urenlang gegijzeld hield. Nu is ze de beste onderhandelaar van de politie van Savannah. Of het n... More

€19.99

Alles voor elkaar

Nora Roberts
9789022588529 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Het derde en laatste deel van de populaire Boonsboro Inn-trilogie Een ongecompliceerde los-vastrelatie is het beste van twee werelden... of toch niet? Het prachtige hotel staat al eeuwen in hartje B... More

€20.00

De stille vallei

Nora Roberts
9789022581889 | Dutch | Paperback / Sewn | 2017
  • Get stock status ...

Het adembenemende laatste deel van de Cirkel-trilogie - liefde, romantiek, spanning en een vleugje magie De cirkel die Liliths vampierleger moet verslaan, probeert het volk van Geall achter zich te k... More

€19.99