0

De strijdmagiër

Taran Matharu

Paperback / Sewn | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€12.50
Description

Derde deel van populaire Summoner-serie

 

Het razendspannende vervolg op De nieuweling en De edele. Fletcher en zijn vrienden moeten vechten om te overleven als ze de ether doorkruisen op zoek naar een weg terug naar hun eigen wereld. Terwijl ze worden opgejaagd door de Wyvern-rijders en de wilde demonen die de buitenaardse jungles bewonen, begint de tijd te dringen voordat het tegengif tegen de levensgevaarlijke etherlucht opraakt. Maar dat is nog niet het grootste gevaar – Fletchers aartsvijand Khan heeft een plan om het koninkrijk en alles en iedereen waar Fletcher van houdt te vernietigen. 

 

• Voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon

• Ruim 40.000 exemplaren van de Summoner-serie verkocht!

• Nu als voordelige paperback

 

‘Een vlot verhaal met herkenbare thema’s dat doet denken aan de boeken van Tolkien en Pullman met Pokémon-achtige elementen.’ Kirkus Reviews 

 

‘De actie zit er meteen vanaf de eerste pagina in en het pakt de aandacht van de lezer direct vast. Net als De nieuweling eindigt ook De edele met een megagrote cliffhanger. Het doet verlangen naar meer, het doet verlangen naar het derde deel, De strijdmagiër!’ Chicklit.nl ♥♥♥♥♥

Lees de hele Summoner-serie:
Summoner 1 - De nieuweling
Summoner 2 - De edele
Summoner 3 - De strijdmagiër
Prequel - De outcast



Taran Matharu (1990) is geboren in Londen en hield al op zeer jonge leeftijd erg van lezen. Zijn liefde voor verhalen ontwikkelde zich tot een verlangen om er zelf een te schrijven; het eerste schreef hij toen hij 9 jaar oud was. Direct na zijn studie Business Administration volgde hij een internship in Digital Sales bij uitgeverij Penguin Random House. Matharu werd ontdekt via Wattpad.com, een website waarop hij elke dag een stuk van een verhaal publiceerde. Binnen zes maanden had hij meer dan drie miljoen volgers. Inmiddels is hij fulltime schrijver. De boeken uit de Summoner-serie waren stuk voor stuk New York Times-bestsellers.

Specifications
  • Publisher
    Van Goor
  • Translator
    Henny van Gulik
  • Edition
    4
  • Pub date
    Apr 2021
  • Pages
    400
  • Theme
    Fiction 13-15 years
  • Dimensions
    214 x 140 x 33 mm
  • Weight
    523 gram
  • EAN
    9789000376261
  • Product form
    Paperback / Sewn
  • Language
    Dutch

Customer reviews

Want to write a review?

Log in to your account or create your own account.

login

related products

Zonder titel

Zonder titel

Erna Sassen
€17.99
List & Leugens

List & Leugens

Leigh Bardugo
€15.00
Dantes goddelijke komedie. De hel

Dantes goddelijke komedie. De hel

Lies Lavrijsen
€27.99
Vergif

Vergif

Jennifer Donnelly
€18.99
Boyfriend material

Boyfriend material

Alexis Hall
€17.99