• No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Thin Air

Acht uur. Twaalf deelnemers. Eén vliegreis met een dodelijke bestemming…

Kellie M. Parker

All bindings and editions

Thin Air

Acht uur. Twaalf deelnemers. Eén vliegreis met een dodelijke bestemming…

Kellie M. Parker

Paperback | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€21.99
  • From €15,- no shipping costs.
  • 30 days to change your mind and return physical products

Description

The Hunger Games in een vliegtuig!

De 17-jarige Emily Walters krijgt een fantastische kans: ze mag in het buitenland meedingen naar een enorme geldprijs. Daarmee kan ze haar opleiding betalen én door het geldbedrag kunnen zij en haar moeder hopelijk uit de armoede ontsnappen. Maar wanneer de twaalf deelnemers op een privévliegtuig naar Europa stappen, realiseert Emily zich al snel dat één iemand tot alles bereid is om te winnen. En niet alleen moet ze het flirterige vriendje van haar beste vriendin in de gaten houden, ze moet bovendien haar eigen duistere geheimen zien te beschermen. Ze heeft geen idee hoe ze de wedstrijd – of zelfs deze vlucht – moet doorkomen. En dan valt de eerste dode...

Naarmate er aan boord steeds meer geheimen worden onthuld, beseft Emily dat ze razendsnel zal moeten ontdekken wie ze kan vertrouwen en wie hen allemaal probeert te vermoorden – voordat zij zelf het volgende slachtoffer wordt.

Thin Air is een razendspannende thriller vol knappe plottwists waarin niemand is wie hij lijkt te zijn… Perfect voor de fans van Karen McManus, Mirjam Mous en Mel Wallis de Vries.



Kellie M. Parker heeft meerdere prijzen gewonnen met haar YA-fantasy-boeken en haar thrillers. Ze is afgestudeerd in de biologie en nautische archeologie, en is dol op goede verhalen.

Specifications

  • Publisher
    Van Goor
  • Translator
    Mariëtte van Gelder
  • Edition
    1
  • Pub date
    Oct 2023
  • Pages
    336
  • Theme
    Fiction 13-15 years
  • Dimensions
    214 x 140 x 28 mm
  • Weight
    420 gram
  • EAN
    9789000390175
  • Paperback
    Paperback
  • Language
    Dutch

related products

One of Us Is Lying

One of Us Is Lying

Karen McManus
€10.00
Hof van Wonderen

Hof van Wonderen

Victor Dixen
€24.99
The Ballad of Songbirds and Snakes

The Ballad of Songbirds and Snakes

Suzanne Collins
€15.00
Girl in Pieces

Girl in Pieces

Kathleen Glasgow
€15.99
Mot en de metaalvissers

Mot en de metaalvissers

Sanne Rooseboom
€17.99