0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

193,757 results found

Display

De gunst

Nicci French
9789026357688 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit duo is wereldberoemd om hun thrillers en korte verhalen. In 1997 debuteerden ze met Het geheugenspel. Al v... More

€22.99

Natriumchloride

Jussi Adler-Olsen
9789044644470 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Op haar zestigste verjaardag pleegt een vrouw zelfmoord. Haar dood leidt tot de heropening van een onopgeloste zaak uit 1988. In eerste instantie lijkt dit niet iets voor afdeling Q, maar Carl M&oslas... More

€22.50

Achtervolgd door de staatsmaffia

Bill Browder
9789045042572 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

‘Browders nieuwe boek leest als een spionagethriller. Het siddert van de constante dreiging van moord, ontvoering of plotseling extreem geweld. Het is een huiveringwekkende, aangrijpende leeserv... More

€24.99

Roadtrip

Suzanne Vermeer
9789400514492 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€17.50

De samaritaan

Cilla En Rolf Börjlind
9789400511491 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Iemand die anderen wil helpen Is niet altijd een goed mens Wanneer Olivia Rönning wordt vermist, gaat haar collega Lisa Hedqvist samen met Tom Stilton – die daarvoor zijn zelfgekozen coronaquarantaine... More

€22.99

Schaduwstad

David Baldacci
9789400512825 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Privédetective Aloysius Archer viert samen met zijn goede vriendin Liberty Callahan oudjaarsavond in Los Angeles, waar Liberty naam probeert te maken als actrice. Die avond ontdekt Archer dat a... More

€22.99

De stenen goden

Jeroen Windmeijer
9789402709537 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De nieuwe thriller van Jeroen Windmeijer: spannender en mysterieuzer dan ooit.De Middelburgse antropologiestudent Anthoni Eskens doet op Paaseiland onderzoek naar de moais, de mysterieuze beelden die... More

€21.99

De match

Harlan Coben
9789022593714 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Harlan Coben is de eerste auteur die alle grote Amerikaanse thrillerprijzen op zijn naam schreef. Zijn boeken zijn keer op keer wereldwijde bestsellers. Naast standalones schrijft hij een serie over s... More

€21.99

De Repair Club

Charles den Tex
9789402709520 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De nieuwe Charles den Tex: superieur vakwerk. Een geweldige spionagethriller met een onvergetelijk personage in de hoofdrol.John Antink is ex-chef van de geheime dienst. Nu is hij met pensioen en runt... More

€21.99

Iets te verbergen

Elizabeth George
9789400513778 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Wanneer een detective van de beademing wordt gehaald, onthult de autopsie een gewelddadige dood. Waarnemend hoofdinspecteur Thomas Lynley wordt op de zaak gezet en komt uit bij een speciale taskforce... More

€24.99

Verity

Colleen Hoover
9781408726600 | Engels | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

The word-of-mouth hit psychological suspense with an unforgettable twist, from the author of TikTok sensation It Ends With Us More

€11.50

Een laatste uitweg

S.A. Cosby
9789044363906 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Beauregard 'Bug' Montage is een goudeerlijke monteur, een liefhebbende echtgenoot en een hardwerkende vader. Maar ooit was Bug de man die van de heuvels van North Carolina tot de stranden van Florida... More

€21.99

Tom Clancy Schaduw van de draak

Marc Cameron
9789400514683 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Wanneer wetenschapper Liu Wangshu spoorloos verdwijnt uit zijn appartement in Huludao, China, slaat binnen het ministerie van Staatsveiligheid de paniek toe. Liu is verantwoordelijk voor de enorme tec... More

€22.99

Ciao Bella

Linda van Rijn
9789460686016 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Sanne en Hugo hebben een paar jaar geleden camping Ciao Bella aan het Italiaanse Gardameer overgenomen. Na een intensieve verbouwing loopt de camping in de buurt van Peschiera del Garda inmiddels prim... More

€17.50

De Zwarte Wolvin

Juan Gómez-Jurado
9789022595497 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Zeven maanden nadat Antonia Scott en Jon Gutiérrez hun vorige zaak hebben afgerond, tre ffen ze elkaar aan de oever van de rivier de Manzanares. In de rivier, die dwars door Madrid loopt, is een drijv... More

€20.99

Slagzij

Jørn Lier Horst & Thomas Enger
9789400511392 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Inspecteur Sofia Kovic ontdekt een verband tussen verschillende moordzaken in Oslo in het afgelopen anderhalf jaar. Ze probeert haar baas, Alexander Blix, te bereiken nog voor ze iemand anders bij de... More

€22.99

De man zonder gezicht

Tomas Ross
9789403105710 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In de jaren zestig van de vorige eeuw is Nederland een broeinest van activiteiten en infiltraties door geheime diensten aan beide kanten van het IJzeren Gordijn. De Binnenlandse Veiligheidsdienst heef... More

€21.99

Onbreekbaar

Marieke Damen
9789402709568 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Psychologische thriller van ThrillZone Award-winnaar, voor lezers van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.Alexandra is een succesvolle zakenvrouw, maar in haar relatie met Maarten niet meer ge... More

€19.99

Ogres ( signed 1 of 2000 )

Adrian Tchaikovsky
9781786185280 | Engels | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

It's always idyllic in the village until the landlord comes to call. Because the landlord is an Ogre. And Ogres rule the world, with their size and strength and appetites. It's always been tha... More

€31.95

Autopsie

Patricia Cornwell
9789024577248 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De grootste thrillerschrijfster aller tijden en de meest legendarische patholoog-anatoom uit de literatuur zijn terug voor het nieuwe, vijfentwingste deel in de Kay Scarpetta-serie.Forensisch patholoo... More

€21.99