• No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

De zaak van leven of dood

Janice Hallett

E-book
De zaak van leven of dood
De zaak van leven of dood

All bindings and editions

De zaak van leven of dood

Janice Hallett

E-book
| Dutch | Digital watermarking
  • Available. Download direct.
€11.99
  • From €15,- no shipping costs.
  • 30 days to change your mind and return physical products

Description

In de detective De zaak van leven of dood van bestsellerauteur Janice Hallett is het achttien jaar geleden dat Holly, een van de belangrijkste leden van een mysterieuze sekte, met haar baby verdween. True crime-auteur Amanda Bailey denkt haar op het spoor te zijn, en hoopt met deze scoop haar tanende carrière te redden. Als ze gedwongen wordt samen te werken met een collega-journalist, blijkt de waarheid nog veel duisterder en vreemder... en zelfs levensgevaarlijk. Net als Hallets eerdere bestseller De hoofdrol is dit boek samengesteld uit interviews, e-mails, appjes, een filmscript en fragmenten uit een spionageroman. Los jij deze puzzelthriller op?

De detective De zaak van leven of dood van Janice Hallett is origineel, onderhoudend en grappig. Perfect voor de fans van Richard Osman en Agatha Christie.

'Een unieke leeservaring!' - Mezza Magazine

'Een gedurfd debuut: Janice Hallett laat je binnen de kortste keren in lachen uitbarsten.' ‒ The Times



Janice Hallett werkte als redacteur, journalist en speechschrijver. In haar vrije tijd reist ze graag: ze heeft inmiddels alle uithoeken van de wereld gezien. Op dit moment schrijft ze boeken, series en toneelstukken. Janice’ debuut De hoofdrol won al diverse prijzen en stond wekenlang bovenaan in de Sunday Times-bestsellerlijst.

Specifications

  • Publisher
    Xander Uitgevers B.V.
  • Edition
    1
  • Pub date
    Aug 2023
  • Pages
    6779967
  • Theme
    Thriller / suspense fiction
  • EAN
    9789401620017
  • E-boek
    E-boek
  • Language
    Dutch
  • Protection
    Digital watermarking

related products

Vrij uitzicht

Vrij uitzicht

Anya Niewierra
€15.00
Het oog van de nacht

Het oog van de nacht

Cilla En Rolf Börjlind
€24.99
Zonder gezicht

Zonder gezicht

Robert Bryndza
€12.99
Hoe vermoord ik mijn familie?

Hoe vermoord ik mijn familie?

Bella Mackie
€15.00
Verborgen in de sneeuw

Verborgen in de sneeuw

Viveca Sten
€22.99
Anna O.

Anna O.

Matthew Blake
€22.99