• No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

De zon, de zee & de sterren

Eeuwenoude wijsheden die je pad verlichten

Iulia Bochis

All bindings and editions

  • Hardback / bound

    2022

    €8.99

De zon, de zee & de sterren

Eeuwenoude wijsheden die je pad verlichten

Iulia Bochis

Hardback / bound | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€8.99
  • From €15,- no shipping costs.
  • 30 days to change your mind and return physical products

Description

Voor liefhebbers van Grote Panda & Kleine Draak, Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en De jongen, de mol, de vos en het paard.

Dit boek is een 'dankjewel', een 'je kunt het' of een 'ik denk aan je'.

De zon, de zee en de sterren is een prachtig fullcolour geïllustreerd boek, dat oude wijsheden combineert met prachtige en tot nadenken stemmende illustraties. Door middel van gedichten en inspirerende citaten van over de hele wereld, vertelt illustrator Iulia Bochis het verhaal van persoonlijke groei, genezing en liefde, gebaseerd op de woorden van filosofen, romanschrijvers en dichters. Laat je door de seizoenen meevoeren door de prachtige illustraties.



Iulia Bochis is een Roemeense kunstenares geboren in de Transsylvanische stad Cluj-Napoca. Haar kunstreis begon in 2019, een jaar waarin ze in Azië woonde en reisde. Gedurende deze tijd hield ze een geïllustreerd dagboek bij dat diende als een kroniek van haar innerlijke ervaringen. Een jaar later begon ze haar kunst te delen op Instagram, waar haar werk al snel belangstelling trok van over de hele wereld. Iulia's kunst is geïnspireerd op de magie van het leven en de menselijke vonk van liefde en creativiteit. Ze blijft creëren vanuit haar studio in Zwitserland.

Specifications

  • Publisher
    Fontaine Uitgevers
  • Edition
    1
  • Pub date
    Sep 2022
  • Pages
    128
  • Theme
    Gift books
  • Dimensions
    224 x 167 x 18 mm
  • Weight
    465 gram
  • EAN
    9789464041941
  • Hardback / bound
    Hardback / bound
  • Language
    Dutch

related products

Droom groot No. 2

Droom groot No. 2

Eva Jinek
€29.99
Dit gaat nooit voorbij

Dit gaat nooit voorbij

Octavie Wolters
€18.99
Everything I Know About Love

Everything I Know About Love

Dolly Alderton
€14.50
Grote Panda & Kleine Draak

Grote Panda & Kleine Draak

James Norbury
€20.99
Notities van een generaal

Notities van een generaal

Peter van Uhm
€20.00